Kurzy

Seznam online kurzů

 • Nech to jít: Kurz emoční očisty

  Vítejte! Pokud jste si pořídili online kurz Nech to jít, po přihlášení zde najdete jeho obsah. Pokud by se vám nenačítal, ověřte, že jste opravdu přihlášeni (přihlašuje se e-mailem a heslem). Případně mě kontaktujte na e-mailu vit@aoravit.cz. K obsahu kurzu máte neomezený přístup, takže si ho kdykoliv můžete projít ve svém vlastním čase. Obsah sem…

 • Cesta čisté mysli

  Pokud jste se stali součástí Cesty čisté mysli, po přihlášení zde najdete obsah, který od jejího založení v listopadu 2023 vznikl a který jsem publikoval v soukromé Facebook skupině naší komunity. Ještě sem není mnoho přeneseno, postupně to sem přidávám, ale už se schyluje k tomu mít zde vše podstatné ze skupiny. Vítejte! Pokud by…

 • Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru

  Vítejte! Pokud jste si pořídili online kurz Rozpusť se, po přihlášení zde najdete jeho obsah. Pokud by se vám nenačítal, ověřte, že jste opravdu přihlášeni (přihlašuje se e-mailem a heslem). Případně mě kontaktujte na e-mailu vit@aoravit.cz. K obsahu kurzu máte neomezený přístup, takže si ho kdykoliv můžete projít ve svém čase.

 • Detox hlavy za 42 dní

    Vítejte! Pokud jste si pořídili online program Detox hlavy za 42 dní, po přihlášení zde najdete jeho kompletní obsah. Máte k němu neomezený přístup, takže si ho kdykoliv můžete projít ve svém čase. Pokud by vám obsah nešlo zobrazit, kontaktujte mě.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář