Kurzy

Seznam online kurzů

  • Cesta čisté mysli

    Pokud jste se stali součástí Cesty čisté mysli, po přihlášení zde najdete kompletní obsah, který od jejího založení v listopadu 2023 vznikl a který jsem publikoval v soukromé Facebook skupině naší komunity. Vítejte! Pokud by se vám obsah níže nenačítal, ověřte, že jste opravdu přihlášeni (přihlašuje se e-mailem a heslem). Případně mě kontaktujte přes e-mail…

  • Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru

    Vítejte! Pokud jste si pořídili online kurz Rozpusť se, po přihlášení zde najdete jeho obsah. Pokud by se vám nenačítal, ověřte, že jste opravdu přihlášeni (přihlašuje se e-mailem a heslem). Případně mě kontaktujte na e-mailu vit@aoravit.cz. K obsahu kurzu máte neomezený přístup, takže si ho kdykoliv můžete projít ve svém čase.

  • Detox hlavy za 42 dní

      Vítejte! Pokud jste si pořídili online program Detox hlavy za 42 dní, po přihlášení zde najdete jeho kompletní obsah. Máte k němu neomezený přístup, takže si ho kdykoliv můžete projít ve svém čase. Pokud by vám obsah nešlo zobrazit, kontaktujte mě.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář