Jak si zostřit pozornost, uvolnit mysl a prohloubit svůj vnitřní klid? Jak začít meditovat?

minikurz meditace – jak začít meditovat?

Když jsem byl na střední škole, uvědomil jsem si, že se neumím soustředit. Moje mysl pořád těkala mezi tisíci podněty a nechtěla posedět v klidu. Komplikovala mi tak studium i volnočasové aktivity jako třeba čtení.

Na internetu jsem zjistil, že mi může pomoct meditace. Každý den jsem si hned po probuzení sedl na 10 minut na koberec a začal se soustředit na dech.

🧘🏻‍♂️✨🌿

Po prvním týdnu se zostřila má pozornost. Po dvou týdnech jsem při meditaci začal prožívat nádherné stavy lehkosti a uvolněnosti. Po třech týdnech jsem se cítil znatelně lépe v celém svém každodenním životě, ať už jsem se zrovna věnoval čemukoliv.

Od té doby se meditace stala mým nástrojem sebepoznání a sebeladění číslo 1. Přínosy, které mi přinesla do života, přesahují výsledky jakýchkoliv jiných technik. Baví mě „posílat to dál“ a sdílet tuto vášeň s druhými. V tomto minikurzu vás naučím, jak začít meditovat.

☀️

Vytvořil jsem pro vás 3denní minikurz

Základy meditace

Základy meditace minikurz jak začít meditovat

V sérii 3 KRÁTKÝCH videí se dozvíte:

  1. 🌿 Co je to doopravdy meditace a jak si s její pomocí zkvalitnit celý život
  2. 🧘🏻‍♂️ Jak začít meditovat: Vedená meditace pozornosti k dechu
  3. ✨ Jak si vytvořit prostor a čas na meditaci a překonat nejčastější překážky jako je usínání, nuda, hluky z okolí nebo rušivé myšlenky
formulář

Kurzem již prošlo přes 1 500 lidí.

Ti, kteří minikurzem prošli, říkají…

Je to pro me prvotni impulz k zacatku meditace. Moc za tento popud Vito dekuji, tesim se az se muj zivot zacne den ode dne zlepsovat. Verim tomu a tesim se na celkove zklidneni tela i mysli, ktere mi meditace se soustredenim na dech urcite prinese.

I. Prchlíková

Hezky zpracovane a uzitecne, sice jsem dost veci vedel, ale tato videa byla krasny uceleny pohled. Kdybych se k nim dostal na zacatku, kdyz jsem hledal co je meditace a jak ji delat, tak by pro me byla uplne skvelym zdrojem.

Antonín Neumann

Veľmi dobre spracované, živo podané s mnohými inšpiráciami a hlavne fakt motivujúce 🙂

Hanka H.

Minikurz se mi moc líbil a přinesl mi uklidnění pro moji praxi a mnoho aha momentu. Skvělý:-)

Kačka B.

Název odpovídá za vše, byl to minikurz 3/3 bohatě stačil, pro ukázku jak začít a namotivovat k dalšímu hledání jak více proniknout do meditování. Vítku ve videích jste moc sympatický a šlo vidět, že to děláte s láskou a s tím nejlepším úmyslem poslat lidem informaci ohledně blahodárných účinků meditace. Děkuji.

Hana l.

Libil se mi moc, pri prvni meditaci jsem mela mysl roztekanou, dychala jsem neprirozene zhluboka ale uz na konci jsem se najednou zklidnila, dech se uvolnil a citila jsem se velmi dobre. Byl to zajimavy moment.

marta suchá

Minikurz se mi velice líbil. Dostala jsem snad všechny informace, co by člověk nepraktikující meditaci měl dostat, aby mohl začít. Udělala jsem si výpisky do diáře, abych mohla meditaci lépe uchopit. Přednes byl jasný a velice sympatický. Mockrát děkuji.

jana mertová

Tento minikurz mi ujasnil některé věci, týkající se meditace, jako například, že je jedno ve kterou denní dobu a že to nemusí být půlhodinové seance… Velice děkuji

jan chrasčina

Líbil se mi. Pomohl mi vrátit se zpět k jednoduchosti a přirozenosti.

Petr

Sice znám základy a vím, co mám dělat, ale jako souhrn to bylo prima a moc hezky to podáváš, třeba se mi líbil tip na dýchání nosem a počítání u toho.

šárka morávková

Vít Aora