Chcete být součástí party lidí, kteří na sobě dlouhodobě pracují a prohlubují svůj vnitřní klid? Přidejte se k naší soukromé facebookové skupině formou placeného členství.
Cesta čisté mysli – skupina seberozvoje a sebepoznání

Cesta čisté mysli

Prostor vnitřního rozvoje a sebepoznání.
Místo, kde se vzájemně podporujeme v našem plném rozkvětu a nacházení skutečné spokojenosti.

Chcete se cítit vyrovnaněji? Naučit se meditovat? Pohodověji zvládat cokoliv, co se zrovna ve vašem životě děje? Více se uvolnit?

Zvu vás do prostoru klidu, inspirace a sebepoznání – do Facebookové skupiny Cesta čisté mysli, kde se rozvíjíme v různých tématech čisté mysli.

„To, jak se v životě cítíme, je 100% na nás. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa.“

Cesta čisté mysli vám pomůže rozvinout klíčové dovednosti práce s tělem, myslí a emocemi a upravit své vnitřní nastavení tak, abyste se každý den cítili uvolněněji a radostněji. To vše krok za krokem v přátelské partě lidí na stejné vlně. ⛵️

Součástí je:

🌿 Soukromá Facebook skupina pro členy komunity

🌿 1x měsíčně živé Zoom vysílání – zastavení se, naladění se, téma měsíce a sdílení

🌿 1 stěžejní téma a zaměření měsíce – videa o daném tématu čisté mysli a možnost se na cokoliv zeptat a obohatit komunitu o své vlastní tipy a postřehy

🌿 2x týdně společná provázená online meditace formou živého vysílání ve skupině (jedna z nejoblíbenějších složek účastníků skupiny – podpora dlouhodobého vnitřního klidu)

🌿 V průběhu měsíce sdílení inspirace a připomínání tématu měsíce, možnost ptát se na otázky ze svého života, vzájemná podpora a energie

🌿 Rozhovory s hosty a různé bonusy a inspirace navíc

A také…

🌿 Praktické nástroje, techniky a postupy pro život s čistou myslí a uvolněným tělem
🌿 Doporučení na knihy, videa a další zdroje poznání
🌿 Motivace k vytvoření nových prospěšných návyků podporující naši fyzickou i psychickou pohodu

3 hlavní pilíře naší komunity

PRINCIPY ČISTÉ MYSLI
Ověřené a funkční principy, které můžeme postupně integrovat do svého každodenního života a proměnit tak způsob, jakým se díváme na svět.

MEDITACE
Základní a klíčová praxe cesty čisté mysli. Skrze meditaci se můžeme vysoce efektivně poznávat, dosahovat hlubšího klidu a vyrovnanosti a objevit skutečné štěstí, které nezávisí na vnějších okolnostech.

SDÍLENÍ
Vzájemné sdílení autentických prožitků a zkušeností vede k překlopení teorie do praxe. Na příkladech ze života se vše vždy nejlépe pochopí. Společná cesta a oslava úspěchů i neúspěchů nám navíc pomáhá vytrvat a osvojit si principy a dovednosti čisté mysli na hluboké úrovni.

Nasávat informace a nové poznatky je jedna věc. Převádět je do praxe a aktivně zkvalitňovat svůj život věc úplně jiná.

Už dlouho jsem cítil volání vytvořit prostor pro skupinu lidí, kde se budeme moct vzájemně inspirovat a dlouhodobě se podporovat v životě s čistou myslí a vnitřním klidem. Prostor, kde nám bude dobře, a kde si budeme den za dnem připomínat a kotvit funkční principy spokojeného a radostného života. Místo, kde budeme čerpat energii a vzájemně se obohacovat. Přidáš se? 🙂

detox hlavy inspirace deník
Vít Aora rituál kakao
Healing Festoval 2023: Vít Aora Detox hlavy workshop
Vít Aora

Zvu vás na cestu vnitřního klidu

Jmenuji se Vít Aora a jsem autorem knihy Detox hlavy, online kurzu Detox hlavy za 42 dní, 21denního meditačního kurzu Rozpusť se a podcastu Čistá mysl.

Věnuji se především meditaci a nastavení mysli. Čtu, cvičím, cestuji a tvořím. Miluji jednoduchost, moře, čokoládu a bojová umění. Mojí vášní je nacházet ty nejúčinnější způsoby projasňování svého života a poté je sdílet s druhými.

Přestože jsme každý jedinečný, existují určité principy a ověřené postupy, jejichž osvojením si může každý z nás trvale zkvalitnit život.

A nejde o nic tajemného – vše se točí především kolem vědomém přístupu k naší energii, pozornosti, k myšlenkám a emocím.

Tyto principy srozumitelně, prakticky a přátelsky sdílím a otevírám v Cestě čisté mysli, kterou jsem založil začátkem listopadu 2023.

Tím úplně největším benefitem této skupiny ale nejsou konkrétní informace ani postupy. Největší sílu vnímám v naší společné podporující energii a dlouhodobém směrování pozornosti k tomu, co je pro nás dobré a prospěšné.

Na Cestě čisté mysli je vítán kdokoliv s proaktivním přístupem k životu. Mým záměrem není nic táhnout, dodávat někomu energii, ani zadávat, co má kdo dělat. Tvořím prostor, kde seberozvoj probíhá zcela přirozeně díky společné energii nás všech. Je to místo, kde se každý může najít a zjistit, co jemu/ji osobně funguje a dělá dobře, a jak se touto cestou může více vydat. 

Přidejte se k nám a přiložte pomyslné polínko na společný oheň očisty a sebepoznání! 🔥 🙂

Ahoj, v jedné z uplně prvních anket, které jsi tu měl, jsi se ptal: Jak často meditujete? A já vyplnil méně než jednou za týden. Chťěl jsem meditovat už dříve, ale nešlo mi to, protože chyběl jakýkoli koncept. Teď po těch 2 měsících bych vyplnil 5x za týden. Ta meditace Energetický restart ze zaslaného balíku je pro mě z vedených meditací nejsilnější, ale medituju i středeční a sobotní meditace, akorát ze záznamu. Včera jsem byl v sauně a těch 10-15 min v sauně jsem pokaždé zkoušel meditovat a byl to jednoznačně nejlepší zážitek ze saunování, jaký jsem kdy měl. Začínám asi chápat o čem to meditování je. Jeden z nových návyků které teď mám je každý den otevřít skupinu a kouknout co je nového, vždycky se na to těšim, takže za mě je tato skupina velký úspěch. 

Martin Baumann

Člen Cesty čisté mysli

Ahoj 🙂 já se sem připojovala spíš s obavou, že to pro mě bude jen další studijní materiál, kterých už mám hodně a čekají ve frontě až budu mít čas a náladu 😅😅 FB jsem doteď téměř nepoužívala. Ale poté co jsem dokola otevírala a zavírala mail s nabídkou a připomínky, jsem si řekla, že to zkusím. Líbil se mi totiž tvůj styl podánî v kurzu meditace, který jsem v tu dobu začala. A upřmně říkám, že vůbec nelituju 😊
Všechny tvé příspěvky jsou zajímavé, líbí se mi, že do toho dáváš sebe, své osobní zkušenosti, pocity a emoce. Je to osobní a je z toho cítit, že to opravdu žiješ a předáváš s láskou a nadšením ostatním. O to je to cennější, uvěřitelnější, víc motivující a inspirující.
Moc se mi líbí systém s tématem měsíce, zaměření převážně na jednu věc během celkem dlouhé doby…může to jít více do hloubky. Je fajn, když k tomu jsou i komentáře od ostatních, další inspirace.
Je super, že jde vše sledovat ze záznamu, večery až na výjimky nedávám. A těším se na záznamy na webu, bude jednodušší najít zpětně konkrétní meditaci nebo rozhovor.
Děkuju za tenhle prostor 🙏❤️ nacházím tu nové, oprašuji pozapomenuté a spolu se silnou vnitřní motivací mi to pomáhá vytrvat. Taky mě to občas dokope k něčemu, do čeho se mi dlouhou dobu nechtělo, aktuálně třeba protažení po ránu následované studenou sprchou 😅🥶😂
Děkuju a těším se na další inspirace 😍
Blanka Gebeltová

Členka skupiny Cesta čisté mysli

Co se mi osobně nejvíc líbí na Víťovi je to, že dokáže ze všeho vytáhnout jádro a předat ho jasně a stručně. Má toho nastudováno a odžito hodně, a tato dovednost je obdivuhodná.
Marika Espinosa

Absolventka kurzu Detox hlavy za 42 dní

Děkuji za Vaše myšlenky, postřehy a doporučení. Je super, že umíte myšlenky tak pěkně formulovat a dát jim systém a řád, abychom my ostatní, kteří smýšlí podobně, mohli po přečtení pokývat hlavou a říci souhlasím a ztotožňuji se.

Hana Přichystalová

Odběratelka Mindset Newsletteru

Ahoj Víťo! Vedle ukotvování nových nastavení mysli si i nově nastavuji fungování v rodině a práci, ke které se po třičtvrtě roce pomalu vracím. Tak vítám tipy k denním rutinám, rituálům, práci se sítěmi bez zahlcení apod. Krok za krokem. Jsem vděčná, že právě teď mám od tebe v této oblasti tipy a doporučení, přijde mi to jako skvělá podpora s prevence nechtěného sklouznutí do starých kolejí. Díky za tvou práci, Víťo, a díky za tebe 🤍.
Dana Brožová

Absolventka kurzu Detox hlavy za 42 dní

Víťo, děkuji za tuhle tvoji práci, je nádherná! Má v sobě tolik hodnoty. Vždycky, když si od tebe něco přečtu nebo zhlédnu video, tak si říkám, že máš úžasný talent vyjádřit v krátkosti něco, co by někdo jiný dal do mnoha stran, a jak je to aktivující a inspirující.
Zuzana Noah

Spoluautorka projektu Vitalvibe a Vitalvibe Longevity, autorka webů LoveOfRaw.cz a NewPlace.cz a členka skupiny Cesta čisté mysli

Ahoj Víťo.Vzhledem k mé práci na směny se občas na live stream nemůžu připojit,ale pouštím si to pak ze záznamu a jsem za tvé meditace ráda.Ukotvují mne a přinášejí mi radost.❤️Jsem za tu skupinu ráda.🤩

Monika Humlová

Členka Cesty čisté mysli

Děkuji za Vaši práci. Jen Vaši knihu vezmu do ruky už z ní cítím tu úžasnou energii a napojení. Vše co jste do ní dal tam je a šíří se tak dál. A mě velmi obohacuje.

Alena Štípková

Čtenářka knihy Detox hlavy

Tvé Newslettery mě vždy přimějí se zastavit a zamyslet, jakkoli rychlý či naopak poklidný týden mám za sebou. Buď mi ukáží, že to, co dělám, má smysl. Nebo mi pootevřou dveře ještě někam, kam jsem zatím nenakoukla. Moc ti za to děkuji.
Zuzka Jenerálová

Odběratelka Mindset Newsletteru

Vítku, tvůj kurz, si troufám říct, ze mě udělal jiného člověka. Vše co si slíbil si dokonale dodržel. Každé video na mě působilo jako pohlazení po duši. Není to pouze prázdná teorie, ty učíš lidi, jak být šťastný a vyrovnaný právě teď a tady, hned. Moc ti děkuji za tvou úžasnou práci. Cítím se lehčí a šťastnější.
Věra Vaňkatová

Absolventka kurzu Detox hlavy za 42 dní

Tvoje emaily mi pomáhájí se zastavit a být vděčnější, být tady a teď. Takže ti moc děkuji, obdivuji tvou tvorbu a tvoji energii. Hltám každé slovo, za mě to děláš skvěle, stručně a smysluplně. Vděčnost!
Daniela Hosnedlová

Odběratelka Mindset Newsletteru

Vítku DĚKUJI, už dlouho si každé ráno dopřávám čas pro sebe, meditace, psaní, jóga… Ale být jen tak v tichu, to se chci naučit 🤩 No myšlenky budou lítat, mně hlava jede pořád, ale už vím, že myšlenky jde nerozvíjet.. Uvolnit se, vnímat, procítit a nechat odejít, vydýchat ❤❤❤. Krása. Jsem ti Víťo moc vděčná za tato uvědomění.
Martina Karásková

Absolventka kurzu Detox hlavy za 42 dní

Pokud se rozhodnete přidat, čekají vás:

🌱 Edukativní a inspirativní videa
🔥 Živá vysílání
🧘🏻 Společné praxe meditace
✨ Tematické měsíce a výzvy týkající se vnitřního klidu
🎁 Zvýhodněné vstupy do online kurzů
💎 Průběžné tipy a možnosti hlubšího sebepoznání
🌿 A hlavně láskyplná a vřelá komunita již více než 60 lidí na stejné cestě, možnost se podpořit, inspirovat a vzájemně obohatit

Některá z témat čisté mysli, na která se můžete těšit:

Meditace
Všímavost
Soustředěnost
Uvolnění dechem, hlasem a pohybem
Očista od stresu a zahlcenosti
Navýšení životní energie
Zpomalení
Denní rytmy a návyky
Zjednodušení života
Spánek
Ticho a nicnedělání
Jasnost mysli
Vypínání autopilota
Propojení s přírodou
Propouštění emocí
Objevování Sebe
Sebereflexe a psaní deníku
Čas pro sebe
Cesta čisté mysli soukromá FB skupina
Umění kontemplace téma měsíce

Kolik času to bude vyžadovat?

Je zcela na vás, jak hluboko se ponoříte. K tomu, aby se váš život začal významněji proměňovat, doporučujeme dopřát si alespoň 5-10 minut denně. Ty můžete věnovat například meditaci nebo bližšímu prozkoumání tématu měsíce a inspirování se děním ve skupině. Největších dlouhodobých výsledků dosáhneme malými odhodlanými kroky, které děláme vytrvale den za dnem. V tom vás skupina podpoří.

Vydejte se na Cestu čisté mysli

Objednávka členství ve skupině ⭐️

Vstupem získáte:

🌿 Členství v komunitě čisté mysli

 • Soukromá Facebooková skupina a v ní přístup ke všem vysíláním i všemu obsahu, který v ní byl publikován v minulosti od listopadu 2023

🎁 Bonusy k členství

 1. E-kniha Detox hlavy v PDF (běžně 399 Kč)
 2. Sada mých 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti (běžně 499 Kč)

Investice je ve výši:

175 Kč za první měsíc,
poté 349 Kč měsíčně

  Pro využití slevy na první měsíc využijte v košíku kód „zahajenicesty“.

   🏅 100% záruka spokojenosti – pokud s členstvím nebudete spokojeni a ukončíte ho, vrátím vám peníze za první měsíc. Můžete si to tedy zkusit na měsíc bez jakéhokoliv rizika.

   Jak to funguje?

   Tlačítkem výše si do košíku přidejte členství. Nepřidávejte si ho několikrát, stačí jednou – členství nejde předplatit na více měsíců dopředu. Pokud máte slevový kód, v košíku ho uplatněte. (Dle typu kódu se vám sleva aplikuje buď na první měsíc členství, nebo i automaticky na několik dalších měsíců.) Poté dokončete objednávku zadáním svých údajů a platební karty (členství z administrativních důvodů nejde hradit převodem). Po objednání vám bude založen účet, kde své členství můžete spravovat. Každý měsíc se pro jednoduchost automaticky obnoví, dokud ho nezrušíte či nepozastavíte. Po objednávce také obdržíte e-mail s instrukcemi k přidání se do naší skupiny a dalšími informacemi. S jakýmikoliv dotazy mě kontaktujte.

   Co se stane po objednávce?

   1️⃣ Po vytvoření objednávky na tomto webu vám bude automaticky založen účet a dorazí vám potvrzovací e-mail. Ve svém účtu můžete zpravovat své předplatné a kdykoliv ho zrušit.

   2️⃣ V e-mailu najdete odkaz na soukromou skupinu na Facebooku. Tam požádáte o přístup a já vám žádost co nejdříve schválím. Rázem budete jedním z nás! 🙂 Ve skupině vás bude čekat uvítací video a informace o nejbližších živých vysíláních a dalším dění.

   3️⃣ Také vám dorazí PDF dokument, kde najdete hlavní body o skupině, abyste se rychle rozkoukali a začali využívat své členství na maximum.

   Těším se na vás ve skupině a u společných vysílání a meditací!

   Máte jakýkoliv dotaz?

   Napište mi na vit@aoravit.cz nebo na Instagram @vit_aora. 

   Vít Aora