Chcete být součástí SKUPINY aktuálně více než 100 lidí, kteří vytrvale prohlubují svůj vnitřní klid A navyšují kvalitu svého života? přátelsky, prakticky, láskyplně.
Cesta čisté mysli – skupina seberozvoje

Cesta čisté mysli

celoroční kurz vnitřního rozvoje a sebepoznání.
Místo, kde se vzájemně podporujeme v našem plném rozkvětu a nacházení skutečné spokojenosti.

Jaké by to bylo, žít skutečně s čistou myslí, v uvolněnosti, vyrovnanosti a vnitřním klidu? Co kdybychom měli každý den více energie i radosti a snadněji zvládali cokoliv, co se v našich životech odehrává?

Vytvořte si na této stránce objednávku členství a přidejte se k naší soukromé Facebookové skupině Cesta čisté mysli, kde každý měsíc probíhá zvolené téma vnitřního klidu. Přihlášením získáte přístup i k bohatému obsahu všech předchozích měsíců včetně záznamů meditací a živých vysílání.

Zvu vás do prostoru klidu, inspirace a sebepoznání

„To, jak se v životě cítíme, je 100% na nás. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa.“

Cesta čisté mysli vám pomůže rozvinout klíčové dovednosti práce s tělem, myslí a emocemi a upravit své vnitřní nastavení tak, abyste se každý den cítili uvolněněji a radostněji. To vše krok za krokem, měsíc za měsícem ve skupině lidí na stejné vlně.

Pro účast ve skupině je potřeba vytvořit si objednávku členství na této stránce.

Součástí členství je:

🌿 Soukromá Facebooková skupina pro členy komunity

🌿 1 stěžejní téma a zaměření měsíce – příspěvky, videa a inspirace k tématu měsíce. Možnost se na cokoliv zeptat a postupně si dané téma vyzkoušet z mnoha směrů a aplikovat ho do svého života.

🌿 Přístup ke všem předchozím tématům skupiny – hojné menu kompletního obsahu naší seberozvojové komunity – získáte velký přísun inspirace pro zkvalitnění života vč. záznamů meditací, rozhovorů s hosty a živých vysílání

🌿 1x měsíčně živé Zoom vysílání – zastavení se, naladění se, integrace tématu uplynulého měsíce, otevření nového tématu a společné sdílení, meditování a otázky a odpovědi

🌿 1x týdně společná provázená online meditace formou živého vysílání ve skupině (jedna z nejoblíbenějších složek účastníků skupiny – podpora dlouhodobého vnitřního klidu)

🌿 V průběhu měsíce sdílení inspirace a připomínání tématu měsíce, možnost ptát se na otázky ze svého života, vzájemná podpora a energie

🌿 Rozhovory s hosty a různé bonusy a inspirace navíc

A také…

🌿 Praktické nástroje, techniky a postupy pro život s čistou myslí a uvolněným tělem
🌿 Doporučenína knihy, videa a další zdroje poznání
🌿 Průběžná motivace k vytvoření nových prospěšných návyků podporující naši fyzickou i psychickou pohodu

3 hlavní pilíře naší komunity

PRINCIPY ČISTÉ MYSLI
Ověřené a funkční principy, které můžeme postupně integrovat do svého každodenního života a proměnit tak způsob, jakým se díváme na svět.

MEDITACE
Základní a klíčová praxe cesty čisté mysli. Skrze meditaci se můžeme vysoce efektivně poznávat, dosahovat hlubšího klidu a vyrovnanosti a objevit skutečné štěstí, které nezávisí na vnějších okolnostech.

SDÍLENÍ
Vzájemné sdílení autentických prožitků a zkušeností vede k překlopení teorie do praxe. Na příkladech ze života se vše vždy nejlépe pochopí. Společná cesta a oslava úspěchů i neúspěchů nám navíc pomáhá vytrvat a osvojit si principy a dovednosti čisté mysli na hluboké úrovni.

Nasávat nové informace je jedna věc. Převádět je do praxe a aktivně zkvalitňovat svůj život věc druhá.

Už dlouho jsem cítil volání vytvořit prostor pro skupinu lidí, kde se budeme moct vzájemně inspirovat a dlouhodobě podporovat v životě s čistou myslí a vnitřním klidem. Prostor, kde nám bude dobře, a kde si budeme den za dnem připomínat a kotvit funkční principy spokojeného a radostného života. Místo, kde budeme čerpat energii a vzájemně se obohacovat – protože reálné proměny se dosahuje v akci. Od listopadu 2023 je toto místo na světě. Přidáte se? 🙂

detox hlavy inspirace deník
Vít Aora rituál kakao
Healing Festoval 2023: Vít Aora Detox hlavy workshop
Vít Aora

Zvu vás na cestu vnitřního klidu

Jmenuji se Vít Aora a jsem autorem knihy Detox hlavy, 3 online kurzů vnitřního klidu a podcastu Čistá mysl.

Věnuji se především meditaci, nastavení mysli a práci s emocemi. Mojí vášní je nacházet ty nejúčinnější způsoby projasňování svého života a poté je sdílet s druhými.

Přestože jsme každý jedinečný, existují ověřené principy a postupy, jejichž osvojením si může každý z nás trvale zkvalitnit život. A nejde o nic tajemného – vše se točí především kolem vědomém přístupu k naší energii, pozornosti, k myšlenkám a emocím.

Tyto principy srozumitelně, prakticky a přátelsky sdílím a otevírám v Cestě čisté mysli, kterou jsem založil začátkem listopadu 2023.

Tím největším benefitem této skupiny nicméně nejsou konkrétní informace ani postupy. Největší sílu vnímám v naší společné podporující energii a dlouhodobém směrování pozornosti k tomu, co je pro nás prospěšné.

Na Cestě čisté mysli je vítán kdokoliv s proaktivním přístupem k životu. Tvoříme prostor, kde seberozvoj probíhá zcela přirozeně díky společné energii nás všech. Je to místo, kde se každý může najít a zjistit, co jemu/ji osobně funguje a dělá dobře, a jak se touto cestou může více vydat. 

Přidejte se k nám a přiložte pomyslné polínko na společný oheň očisty a sebepoznání! 🔥

Členové skupiny říkají a oceňují:

Skupina Cesty čisté mysli mi nádherně doplňuje informace z Víťových dalších kurzů, vše se krásně prolíná a propojuje. Líbí se mi i konkrétní Vítovy příklady ze života, které ve svých videích zmiňuje. Jsem Víťovi ze srdce vděčná za jeho celkovou tvorbu, je to člověk na správném místě, který je naprosto laskavý a nesmírně si vážím všeho, co dělá.

Ivona Adámek

Členka Cesty čisté mysli

V jedné z úplně prvních anket, které jsi tu měl, jsi se ptal: Jak často meditujete? A já vyplnil méně než jednou za týden. Chyběl jakýkoli koncept. Teď po těch 2 měsících bych vyplnil 5x za týden. Včera jsem byl v sauně a těch 10-15 min v sauně jsem pokaždé zkoušel meditovat a byl to jednoznačně nejlepší zážitek ze saunování, jaký jsem kdy měl. Začínám asi chápat, o čem to meditování je. Jeden z nových návyků které teď mám je každý den otevřít skupinu a kouknout co je nového. Vždycky se na to těším, takže za mě je tato skupina velký úspěch. 

Martin Baumann

Člen Cesty čisté mysli

Připojovala jsem se spíš s obavou, že to pro mě bude jen další studijní materiál, kterých už mám hodně a čekají ve frontě až budu mít čas a náladu. Řekla jsem si ale, že to zkusím a upřmně říkám, že vůbec nelituju.

Všechny tvé příspěvky jsou zajímavé, líbí se mi, že do toho dáváš sebe, své osobní zkušenosti, pocity a emoce. Je to osobní a je z toho cítit, že to opravdu žiješ a předáváš s láskou a nadšením ostatním. O to je to cennější, uvěřitelnější, víc motivující a inspirující.

Moc se mi líbí systém s tématem měsíce, zaměření převážně na jednu věc během celkem dlouhé doby…může to jít více do hloubky. Je fajn, když k tomu jsou i komentáře od ostatních, další inspirace.

Děkuju za tenhle prostor  nacházím tu nové, oprašuji pozapomenuté a spolu se silnou vnitřní motivací mi to pomáhá vytrvat. Taky mě to občas dokope k něčemu, do čeho se mi dlouhou dobu nechtělo, aktuálně třeba protažení po ránu následované studenou sprchou. Děkuju a těším se na další inspirace.

Blanka Gebeltová

Členka skupiny Cesta čisté mysli

Co se mi osobně nejvíc líbí na Víťovi je to, že dokáže ze všeho vytáhnout jádro a předat ho jasně a stručně. Má toho nastudováno a odžito hodně, a tato dovednost je obdivuhodná.

Marika Espinosa

Absolventka kurzu Detox hlavy za 42 dní

Jsem ve FB skupině už pár měsíců a Vítek přispívá skutečně velmi kvalitním obsahem. Ve FB skupině se to hlavně dá řadit, takže to tomu dává přehlednost.

Rozhodně doporučuji vyzkoušet na měsíc a obsah konzumovat, uvidíte, že vám to dá velkou hodnotu! ⭐️

Mirka Philippi

Členska Cesty čisté mysli

Děkuji za Vaše myšlenky, postřehy a doporučení. Je super, že umíte myšlenky tak pěkně formulovat a dát jim systém a řád, abychom my ostatní, kteří smýšlí podobně, mohli po přečtení pokývat hlavou a říci souhlasím a ztotožňuji se.

Hana Přichystalová

Odběratelka Mindset Newsletteru

Ahoj Víťo! Vedle ukotvování nových nastavení mysli si i nově nastavuji fungování v rodině a práci, ke které se po třičtvrtě roce pomalu vracím. Tak vítám tipy k denním rutinám, rituálům, práci se sítěmi bez zahlcení apod. Krok za krokem. Jsem vděčná, že právě teď mám od tebe v této oblasti tipy a doporučení, přijde mi to jako skvělá podpora s prevence nechtěného sklouznutí do starých kolejí. Díky za tvou práci, Víťo, a díky za tebe 🤍.

Dana Brožová

Absolventka kurzu Detox hlavy za 42 dní

Skupině mi krásně navázala na kurz a mám pocit, že stále jedu na pozitivní vlně. Ačkoliv FB skupiny moc nemusím – kvůli přehlednosti – tak Vítek má vše systematicky utříděné a je to orientačně v poho. Přiznám se, že s meditacemi jsem úplný začátečník, ale vnímám to jako možnost prozkoumat něco nového, co mi dělá dobře. A navíc Vítkův hlas je mega uklidňující. Hodně mě motivují příspěvky k tématu měsíce, takže denně si můžu připomínat, na co zaměřit pozornost. Takže určo doporučuju a kdo nevěří, ať tam běží. 

Kristýna Netíková

Členka Cesty čisté mysli

Víťo, děkuji za tuhle tvoji práci, je nádherná! Má v sobě tolik hodnoty. Vždycky, když si od tebe něco přečtu nebo zhlédnu video, tak si říkám, že máš úžasný talent vyjádřit v krátkosti něco, co by někdo jiný dal do mnoha stran, a jak je to aktivující a inspirující.

Zuzana Noah

Spoluautorka projektu Vitalvibe a Vitalvibe Longevity, autorka webů LoveOfRaw.cz a NewPlace.cz a členka skupiny Cesta čisté mysli

V Cestě jsem a musím říct, že Vítek do toho dává hodně. Jeho nadšení je úplně hmatatelný. Až mi přijde, že za tu cenu je to až neuvěřitelný. 😅 Dvakrát týdně meditace, jednou měsíčně Zoom, úžasný a skvěle uchopený témata. Já jsem nadšená, a to sem si ještě nic neprošla, jen sem se nachomejtla k živým onlinům. Už kvůli tomu stojí 100% za to se přidat. 🙂

Marie Jašková

Členka skupiny Cesta čisté mysli

Ahoj Víťo. Vzhledem k mé práci na směny se občas na live stream nemůžu připojit, ale pouštím si to pak ze záznamu a jsem za tvé meditace ráda. Ukotvují mne a přinášejí mi radost. ❤️ Jsem za tu skupinu ráda.🤩

Monika Humlová

Členka Cesty čisté mysli

Tvé příspěvky mě vždy přimějí se zastavit a zamyslet, jakkoli rychlý či naopak poklidný týden mám za sebou. Buď mi ukáží, že to, co dělám, má smysl. Nebo mi pootevřou dveře ještě někam, kam jsem zatím nenakoukla. Moc ti za to děkuji.

Zuzka Jenerálová

Odběratelka Mindset Newsletteru

Tvoje příspěvky mi pomáhají se zastavit a být vděčnější, být tady a teď. Takže ti moc děkuji, obdivuji tvou tvorbu a tvoji energii. Hltám každé slovo, za mě to děláš skvěle, stručně a smysluplně. Vděčnost!

Daniela Hosnedlová

Odběratelka Mindset Newsletteru

Vítku DĚKUJI, už dlouho si každé ráno dopřávám čas pro sebe, meditace, psaní, jóga… Ale být jen tak v tichu, to se chci naučit 🤩 No myšlenky budou lítat, mně hlava jede pořád, ale už vím, že myšlenky jde nerozvíjet.. Uvolnit se, vnímat, procítit a nechat odejít, vydýchat ❤❤❤. Krása. Jsem ti Víťo moc vděčná za tato uvědomění.

Martina Karásková

Absolventka kurzu Detox hlavy za 42 dní

Pokud se rozhodnete přidat, čekají vás:

🌱 Edukativní a motivační videa
🔥 Živá vysílání
🧘🏻 Společné meditace
✨ Tematické měsíce a výzvy týkající se vnitřního klidu
💎 Průběžná inspirace a možnosti hlubšího sebepoznání
🌿 A hlavně láskyplná a vřelá komunita již více než 100 lidí na stejné cestě, možnost se podpořit, inspirovat a vzájemně obohatit

Některá z témat čisté mysli, na která se můžete těšit:

Meditace
Zpomalení
Nehodnocení
Zjednodušení života
Vypínání autopilota
Propojení s přírodou
Propouštění emocí
Spojení se sebou
Sebereflexe a psaní deníku
Sebepřijetí
Práce ze srdce
Přítomnost

Členstvím získáte přístup i k tématům, která již ve skupině proběhla:

Všímavost
Umění kontemplace
Pevné základy a denní návyky
Očista od stresu
Esencialismus
Laskavost
Navýšení životní energie
Nejsme naší myslí
Cesta čisté mysli soukromá FB skupina
Umění kontemplace téma měsíce
Cesta čisté mysli – inspirativní videa pro osobní růst

Kolik času to bude vyžadovat?

Je zcela na vás, jak hluboko se ponoříte. Skupinu můžete využít jako formu každodenního rozvoje, nebo občasné inspirace a příjemného nakopnutí. Největších dlouhodobých výsledků dosáhneme malými odhodlanými kroky, které děláme vytrvale den za dnem. V tom vás skupina podpoří.

Vydejte se na Cestu čisté mysli

⭐️
Objednávka členství ve skupině 

Vstupem získáte: 🌿 Členství v komunitě čisté mysli
 • Soukromá Facebooková skupina celoročního kurzu Cesta čisté mysli a v ní přístup ke všemu obsahu, který v ní byl publikován od listopadu 2023
🎁 Bonusy k členství
 1. E-kniha Detox hlavy v PDF (běžně 399 Kč)
 2. Sada mých 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti (běžně 499 Kč)

Investice je ve výši:

175 Kč za první měsíc,
poté 349 Kč měsíčně

  Pro využití slevy na první měsíc využijte v košíku kód „zahajenicesty“.

  🏅 100% záruka spokojenosti – pokud s členstvím nebudete spokojeni a ukončíte ho, vrátím vám peníze za první měsíc. Můžete si to tedy zkusit na měsíc bez jakéhokoliv rizika.

  Jak to funguje?

  Tlačítkem výše si do košíku přidejte členství. 
  (Pokud máte slevový kód, v košíku ho uplatněte. Dle typu kódu se vám sleva aplikuje buď na první měsíc členství, nebo i automaticky na několik dalších měsíců.)
  Poté dokončete objednávku – můžete zvolit zadání karty nebo bankovní převod. Po objednání vám bude založen účet, kde své členství můžete spravovat. Po objednávce také obdržíte e-mail s instrukcemi k přidání se do naší skupiny.

  Co se stane po objednávce?

  1️⃣ Po vytvoření objednávky na tomto webu vám bude automaticky založen účet a dorazí vám potvrzovací e-mail. Ve svém účtu můžete spravovat své předplatné a kdykoliv ho zrušit.

  2️⃣ V e-mailu najdete odkaz na soukromou skupinu na Facebooku. Tam požádáte o přístup a já vám žádost co nejdříve schválím. Rázem budete jedním z nás! 🙂 Ve skupině vás bude čekat uvítací video a informace o nejbližších živých vysíláních a dalším dění.

  3️⃣ Také vám dorazí PDF dokument, kde najdete hlavní body o skupině, abyste se rychle rozkoukali a začali využívat své členství na maximum.

  Těším se na vás ve skupině a u společných vysílání a meditací!

  Máte jakýkoliv dotaz?

  Napište mi na vit@aoravit.cz nebo na Instagram @vit_aora. 

  Vít Aora