O mně

Vít Aora

Jmenuji se Vít Aora. Provázím lidi k čistší mysli a radostnější přítomnosti.

Věřím, že je jen na nás, jak se každý den cítíme. Náš vnější svět je stoprocentním odrazem našeho vnitřního světa. A způsoby, jak harmonizovat svůj vnitřní svět, jsou často mnohem jednodušší, než se může zdát!

Mojí vášní je prozkoumávat tyto způsoby a poté je stručně a srozumitelně sdílet s druhými. Strávil jsem přes 1 000 hodin meditací a miluji práci s dechem, pohybem a nastavením mysli. Vše, co sdílím, má jasný záměr:

Ukazovat svým příkladem, že k radostnému životu v lehkosti a uvolněnosti vedou jasné kroky. Jakákoliv proměna je zcela možná! Stačí se dobře rozhlédnout, sbalit si s sebou ty správné nástroje a vykročit.

„Když se pustíme všeho, co nám brání prožívat náš vrozený stav štěstí, umožníme naší jedinečné esenci, aby zářila.“
– Z KNIHY DETOX HLAVY –

Jsem autorem knihy Detox hlavy, online kurzů Detox hlavy za 42 dní, Rozpusť se a Nech to jít a ročního plánovače Rozcestník. Více než 5 000 lidí odebírá můj Mindset Newsletter.

Věnuji se zejména meditaci, nastavení mysli a online podnikání. Propojuji a sdílím to nejlepší, co v životě objevuji a co mi opravdu funguje. Pomáhám lidem lépe pracovat s emocemi, vytvářet si prospěšné denní návyky a tvořit si pohodovější život. Čtu, cvičím, cestuji a tvořím, miluji jednoduchost, moře, čokoládu a bojová umění.

„This too shall pass. I toto pomine.“
– STARÁ MOUDROST –

 

Vít Aora Healing Festival workshop

Zde je přehled mých hlavních projektů:

Mementerra

(V tomto projektu od prosince 2022 již nepůsobím.) V prosinci 2016 jsem vytvořil zážitkovou knihu pro zamilované, Our Love Challenges. Párům poskytla inspiraci na netradiční zážitky a také prostor pro zaznamenávání svých nejkrásnějších vzpomínek. Spolu s kamarádem z vysoké školy a dalšími členy týmu jsme se poté pustili do tvorby dalších kreativních knih a deníků. Začali jsme je vydávat pod značkou Mementerra. Tým Mementerra Za 6 let jsme vytvořili přes 40 originálních produktů, které putovaly k více než 65 000 zákazníků ve 4 zemích světa. V prosinci 2022 jsme Mementerru prodali firmě Albi. Ta ji nadále rozvíjí. Mementerra produkty tak nyní najdete v prodejnách po celé ČR.

Detox hlavy

Ve vřavě informací a vzruchů dnešního rychlého světa je snadné cítit se zahlceně a ve stresu. Skrze práci s myslí a objevování způsobů, jak harmonizovat svůj vnitřní svět, jsem nastřádal velké množství efektivních technik a postupů. Poskládal jsem je do 7krokové očistné cesty a vydal je v knize „Detox hlavy: Očistěte se od stresu a negativity a navraťte se ke svému přirozenému stavu štěstí v 7 krocích. Kniha vás provede očistou mysli k vašemu dlouhodobému vnitřnímu klidu. Detox hlavy kniha Vít Aora Praktické techniky, rituály a postupy pro čistou mysl a skvělý pocit z každého dne

Online kurzy

Vytvořil jsem 3 online kurzy pro hlubší vnitřní klid a očistu mysli.

Detox hlavy za 42 dní

První vznikl Detox hlavy za 42 dní. Ten vás provede 6 týdny a 6 klíčovými tématy pro zjednodušení života, očištění se od stresu a zahlcenosti a vytvoření si prospěšných denních návyků podporující vaši psychickou pohodu. Detox hlavy za 42 dní: Online kurz Vít Aora

Rozpusť se – kurz meditace

Poté jsem vytvořil meditační kurz Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru. Ten vás ve 3 týdnech provede světem meditace. Meditace je pro mě už přes 10 let technika sebe-ladění a sebe-poznání číslo 1 a její praxí jsem strávil přes 1 000 hodin. Vytvořením každodenního návyku meditace významně proměníte svůj život. Kurz meditace Rozpusť se

Nech to jít – kurz emoční očisty

Mým nejnovějším kurzem je kurz Nech to jít. Zabývá se prací s emocemi. Provede vás očistou emoční zátěže z minulosti a uvolnění se do větší lehkosti bytí. Navážete vřelejší vztah se svými emocemi a naučíte se lépe zvládat jak drobnější emoční vlny, tak i celá náročná období života. nech to jit wide 1400

Podcast Svojí cestou

Od roku 2020 do roku 2023 jsem spolu s mojí bývalou ženou Lucií tvořil podcast Svojí cestou (dříve také Mindset Upgrade Podcast). Nahrávali jsme rozhovory s lidmi, kteří nás inspirovali svým způsobem žití a přemýšlení. Povídali jsme s s nimi o jejich jedinečných životních cestách, jež vybočují z řad „běžnosti“. Nahráli jsme celkem 63 epizod.

Podcast Čistá mysl

Můj nový podcast pro radostný život s klidem a lehkostí. Velká láska. 🙂 Nastavení mysli, meditace, vnitřní klid. Rozhovory s hosty i mé samostatné epizody – kratší i delší. Záměr: Předat praktické tipy a techniky, ale hlavně energii za slovy. Sdílet, co mě fascinuje, a naplno si to užívat. Podcast Čistá mysl

Mindset Newsletter

Už 5 let posílám každý druhý pátek (dříve každý týden) svým 5 000+ odběratelům oblíbený newsletter s 5 poznatky a možnostmi seberozvoje. Říkám mu Mindset Newsletter (dříve Týdenní Výcuc). Jak řekla jedna z mých odběratelek, jsou to… „(…) vždycky praktické a stručně formulované myšlenky, které se dají vzít a něco s nimi v životě doopravdy udělat.“ Pro mnoho lidí je to jediný newsletter, který se v dnešní záplavě e-mailů rozhodli odebírat.

Rozcestník

Máme tolik možností… Tak kterou životní cestou se vydat? Rozcestník je chytrý sebekoučovací průvodce vaším nejlepším rokem. Poučte se z minulosti, uvědomte si své hodnoty a stanovte si jasné záměry pro cestu vpřed. Rozcestník vás bude podporovat v jejich postupném naplňování.   Rozcestník – kterou životní cestou se letos vydáš?

Kudy dál?

Sledovat mě můžete na Facebooku, Instagramu a YouTube. Kontaktujte mě pro více informací ohledně možnosti uspořádání workshopu na téma čisté hlavy ve vašem městě nebo ve vaší firmě.
Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář