O mně

Vít Aora – podnikatel, autor

Jmenuji se Vít Aora, dříve Libovický. Provázím lidi k čistší mysli.

Věřím, že je jen na nás, jak se každý den cítíme. Mojí vášní je prozkoumávat způsoby, jak harmonizovat svůj vnitřní svět, a poté je stručně a srozumitelně sdílet s druhými. Strávil jsem dnes už téměř 1 000 hodin meditací a miluji práci s dechem, pohybem a nastavením mysli.

Vše, co sdílím, má jasný záměr: Ukazovat svým příkladem, že k radostnému životu v lehkosti a uvolněnosti vedou jasné kroky. Proměna života je zcela možná! Stačí se dobře rozhlédnout a vykročit.

„Když se pustíme všeho, co nám brání prožívat náš vrozený stav štěstí, umožníme naší jedinečné esenci, aby zářila.“
– Z KNIHY DETOX HLAVY –

Jsem autorem knihy Detox hlavy, online kurzu Detox hlavy za 42 dní a ročního plánovače Rozcestník. Více než 4 000 lidí odebírá mé newslettery Čistá mysl a Mindset Newsletter.

Zabývám se meditací a nastavením mysli. Praktikuji metody Letting Go, Vipassana a Ho’oponopono pro uvolňování emocí a přepisování nesloužících vzorců myšlení a chování.

Podnikám, tvořím, miluji jednoduchost, moře, vaření a bojová umění.

„This too shall pass. I toto pomine.“
– STARÁ MOUDROST –

Vít Aora: Provázím lidi k čisté mysli

TEDx Youth 2022 Vít Aora

Zde je přehled mých projektů:

Mementerra

(V tomto projektu od prosince 2022 již nepůsobím.)

V prosinci 2016 jsem vytvořil zážitkovou knihu pro zamilované, Our Love Challenges. Párům poskytla inspiraci na netradiční zážitky a také prostor pro zaznamenávání svých nejkrásnějších vzpomínek.

Spolu s kamarádem z vysoké školy a dalšími členy týmu jsme se poté pustili do tvorby dalších kreativních knih a deníků. Začali jsme je vydávat pod značkou Mementerra.

Tým Mementerra

Za 6 let jsme vytvořili přes 40 originálních produktů, které putovaly k více než 65 000 zákazníků ve 4 zemích světa.

V prosinci 2022 jsme Mementerru prodali firmě Albi. Ta ji nadále rozvíjí. Mementerra produkty tak nyní najdete v prodejnách po celé ČR.

Detox hlavy

Ve vřavě informací a vzruchů dnešního rychlého světa je snadné cítit se zahlceně a ve stresu.

Skrze práci s myslí a objevování způsobů, jak harmonizovat svůj vnitřní svět, jsem nastřádal velké množství efektivních technik a postupů. Poskládal jsem je do 7krokové očistné cesty a vydal je v knize „Detox hlavy: Očistěte se od stresu a negativity a navraťte se ke svému přirozenému stavu štěstí v 7 krocích.

Kniha vás provede očistou mysli k vašemu dlouhodobému vnitřnímu klidu.

Detox hlavy kniha Vít Aora Praktické techniky, rituály a postupy pro čistou mysl a skvělý pocit z každého dne

Podcast Svojí cestou

V září 2020 jsem spustil svůj podcast (dříve Mindset Upgrade Podcast). Začal jsem nahrávat rozhovory s lidmi, kteří mě osobně inspirují jejich způsobem žití a přemýšlení.

Zanedlouho se ke mně připojila má žena Luci, se kterou nyní navštěvujeme hosty po celé republice a povídáme si s nimi o jejich jedinečných životních cestách, jež vybočují z řad „běžnosti“.

Nejčastěji se bavíme o seberozvoji, spiritualitě, podnikání, zdraví a dalších tématech, která zrovna připlují.

Svojí cestou podcast o tom, jak jít svojí jedinečenou cestou a přemýšlet jinak, než je běžné - seberozvoj, spiritualita, zdraví, podnikání, osobní rozvoj

Mindset Newsletter

Každý pátek posílám svým 4 500+ odběratelům oblíbený newsletter s 5 poznatky a možnostmi seberozvoje týdne. Říkám mu Mindset Newsletter (dříve Týdenní Výcuc).

Jak řekla jedna z mých odběratelek, jsou to…
„(…) vždycky praktické a stručně formulované myšlenky, které se dají vzít a něco s nimi v životě doopravdy udělat.“

 

Rozcestník

Propojil jsem své vášně k papíru a seberozvoji a vytvořil chytrého průvodce vaším nejlepším rokem.

Pomocí Rozcestníku si uvědomíte si své hodnoty, poučíte se z minulosti, vytříbíte své vize a krok po kroku budete naplňovat své sny.

Rozcestník – kterou životní cestou se letos vydáš?

Kam dál?

Sledovat mě můžete na Facebooku, Instagramu a YouTube.

Kontaktujte mě pro více informací ohledně možnosti uspořádání workshopu na téma čisté hlavy ve vašem městě nebo ve vaší firmě.