Vít Aora meditace molo

Jak se vám promění život, když budete 21 dní meditovat? Zvu vás do online kurzu pro úplné začátečníky i mírně pokročilé…

Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru

Meditace je mojí životní vášní už přes 10 let. Je pro mě nástrojem sebepoznání a sebe-ladění číslo 1. Pozitivní změny, které mi do života vnesla, dalece přesahují efekty jakýchkoliv jiných seberozvojových technik a postupů. S velkým nadšením ji proto sdílím s dalšími lidmi – nově formou tohoto online kurzu Rozpusť se.

Budete se v něm den za dnem nořit do svého vnitřního světa, ostřit svoji pozornost a vnášet do svého života více klidu a vědomí. To vše s pomocí ověřených meditačních technik pocházejících z tisíce let starých východních tradic a přátelského vedení založeného na vlastních zkušenostech.

Svůj život si tvoříme den za dnem, okamžik za okamžikem. Nehledě na to, odkud jsme přišli, každý moment nabízí příležitost naprosto čerstvého začátku. A někdy stačí opravdu malá změna k tomu, aby se náš celý život projasnil a rozzářil. Třeba si věnovat 10 minut denně pro sebe a svůj vnitřní klid.

Jdete do toho? 🙂 🧘🏻🌄☀️

PRVNÍ SKUPINOVÁ VLNA SE 125 ÚČASTNÍKY PROBĚHLA V ŘÍJNU 2023. NYNÍ JE KURZ MOŽNÉ ZAKOUPIT K PRŮCHODU VE SVÉM VLASTNÍM TEMPU. DALŠÍ SKUPINOVOU VLNU PRAVDĚPODOBNĚ SPUSTÍM NA JAŘE 2024.

Nebo…

Kurz Rozpusť se mě v první řadě nalákal samotným tématem meditace, kterou jsem chtěla zařadit do každodenního života a teď už vím, že jsem na vytvoření tohoto návyku zřejmě nechtěla být sama. A dobře, že jsem svou intuici poslechla. Moc se mi líbilo, jak byl kurz postavený a oceňovala jsem to i v jeho průběhu. Kromě předtočených videí, které byly jasné a stručné tak akorát, aby si na ně člověk našel pár minut i v hektickém pracovním dni, byly k dispozici i další informace pro zvídavou mysl v textové podobě.

Adéla Hufová

Účastnice kurzu Rozpusť se

Na kurzu se mi moc líbilo jeho zpracování, ať už jsou to perfektně natočená videa, srozumitelný pdf průvodce, vedené audionahrávky, či živé vstupy, které kurz okořenily. Je skvělé, že člověku zůstanou materiály, ke kterým se může vracet i po kurzu.

Martin Süss

Účastník kurzu Rozpusť se

Pro mě se změnil hlavně přístup přicházejících momentů které jsem ještě před kurzem řešil s takovým roztěkáním, v rychlosti a někdy i bez rozmyslu 🤦‍♂️ Teď se nad vším pozastavím, zhodnotím si to a pak se do všeho s čistou hlavou pouštím. Myslel jsem si vždy, že když nad něčím budu přemýšlet, že mě to zpomalí a ono je to právě naopak 🤩 Je to jak v jiném světě když člověk změní něco tak dlouho zažitého a věřím, že se brzy má zahlcenost pročistí a budu v té největší lehkosti přistupovat ke všemu co mi zrovna do života přijde.
Za mě tedy ten největší benefit je ve zpomalení se, vzdalovat se od hektičnosti, které není jednoduché se někdy vyhnout v dnešní době 🙋🏻‍♂️😇
Dále jsem rád když se zastavím a představím si nás všechny tady, kteří mají podobné záměry a hrozně mě to nabíjí. Jsem rád, že jsme taková skvělá parta tady 😊🫂 Všem přeji ať si odnesou maximum z tohoto skvělého kurzu od našeho Víti a ještě jednou moc děkuji být tohoto všeho součástí. Vděčnost 🙏🏻🙏🏻💚

Václav Primus

Účastník kurzu Rozpusť se

Ja mám radosť z toho že čím viac meditujem tým mám celkovo lepšiu náladu! 😄🤷🏼‍♀️💛
Všemožné komplikované emócie ktoré by ma pred tým držali aj cely den (týždeň) tak nejak same prirodzene odchadzaju tým ze sa do nich uvoľnujem, nehodnotim… DÝCHAM..
Tak len toľko 🙂 Je to skvelý pocit 👍👍👍🤗

Eva Neuszerová

Účastnice kurzu Rozpusť se

Bejt pozorovatelem svejch myslenek je hoooodne velky tema a ja dekuju tobe Vito, ze si otevrel tyhle dvere my bdely pozornosti a ja se ucim tuhle dovednost neustale prohlubovat a makat na ni.
Zmenil si tim muj vnitrni a svet, kterej si ted tvori ten vnejsi…zase tvoje velky tema…”tvorime si vse zevnitr ven” ne naopak 🙏
Kraaaasny jak se vse naprosto prolina a dava najednou smysl…hoooodne velikej a hlubokej 🙏

Lucie Roubínková

Účastnice kurzu Rozpusť se

Velkým přínosem tohoto kurzu je návyk. Návyk na každodenní meditaci, který jsem už částečně měl a díky kurzu se mnohem více upevnil v mém v životě. A to tak, že po těch pár dnech bez meditace co jsem teď měl, mi meditace opravdu chybí a nemohu se dočkat, až si sednu do svého vnitřního klidu. Nicméně, na to navazuje další přínos kurzu a to je vnímání přítomnosti, sebe a provozování “mikromeditací” během dne. Díky tomu je můj život šťastnější, neřeším tolik starosti následujícího dne, ale užívám si ten přítomný. Je to tak pozitivní přínos do života, který nejde příliš popsat slovy.
Děkuji za to. Děkuji za tvou energii Víťo.

Vojtěch Toral

Účastník kurzu Rozpusť se

Naučíte se

Angkor Wat

🧘🏻‍♂️ Zpomalovat své myšlenky a zklidnit rozfrčenou hlavu (to se hodí např. při usínání)

🧘🏻‍♂️ Být víc tady a teď a neztrácet se pořád v myšlenkách na minulost a budoucnost.

🧘🏻‍♂️ Lépe se soustředit a omezit těkavost mysli (to se hodí např. při práci)

🧘🏻‍♂️ Hluboce se uvolnit a poskytnout tak výživu svému tělu i mysli.

🧘🏻‍♂️ Snížit množství stresu ve svém životě.

🧘🏻‍♂️ Lépe zvládat obtížné emoce a bolest a léčit se skrze propouštěním zátěže, která se v nás nahromadila.

🧘🏻‍♂️ Vystupovat z toku myšlenek, nechytat se do jejich příběhů a získat tak větší nadhled a jasnost.

🧘🏻‍♂️ Ladněji se vyrovnat s jakoukoliv životní situací a celkově se cítit vyrovnaněji skrze kultivaci nadhledu a poznání principu pomíjivosti.

🧘🏻‍♂️ Čistit nepřínosné programy mysli a tím posilovat své vnitřní světlo a více zářit.

🧘🏻‍♂️ Kdykoliv proměnit svoji náladu.

🧘🏻‍♂️ Cítit více lásky. Praxí meditace přirozeně prohlubujeme lásku k životu a laskavost k sobě i druhým.

Když zpomalíme, tak uvidíme, co je opravdu uvnitř. Rozvířený prach se usadí, mysl se projasní a každá naše akce bude vyvěrat z místa hlubšího klidu, lásky a uvědomování si.

Součástí kurzu je

Kurz meditace Rozpusť se
Zoom vysílání screenshot
Kurz meditace Rozpusť se
Zoom vysílání screenshot

🌿 Doporučená každodenní praxe meditace. (Ve svém vlastním čase s audionahrávkou nebo si můžete pustit záznamy večerních livestream meditací ze skupinové vlny podzim 2023. V kurzu využíváme účinných meditačních technik anapanasati a vipassana – pozornosti k dechu a meditace všímavosti.)

🌿 Profesionálně zpracovaná videa o meditaci a častých dotazech a výzvách (a jak je překonat)

🌿 Nahrávky vedených meditací

🌿 Záznamy Zoom vysílání ze skupinové vlny podzim 2023

🌿 Neomezený přístup k obsahu kurzu

🌿 Bonusy a překvapení navíc 🙂

Chcete ukázku?

Přehrajte si 4. video z kurzu meditace. Popisuji v něm, proč meditace není jen o sezení na polštáři a jak schopnost všímavosti prolnout s celým dnem.

Po skončení kurzu…

Pokud vytrváte 21 dní, velmi pravděpodobně pocítíte následující změny…

🌴 Budete se cítit uvolněněji, lehčeji a sebejistěji.

🪬 Budete všímavější k tomu, co se odehrává ve vás i kolem vás, a nenecháte se tím rozhazovat, ať už je to cokoliv.

🏞️ Budete sami sobě více rozumět a vaše propojení mysl-tělo bude značně posíleno.

🌀 Nenecháte se už tolik vtahovat do negativních spirál myšlenek, které by vám dříve zkazily náladu.

🛌 Díky schopnosti zpomalit své myšlení se vám bude lépe usínat.

🎯 Dokážete se lépe soustředit při pracovních činnostech.

☕️ Budete si více užívat malé každodenní okamžiky jako je jedení výborného jídla, pití kávy, milování s vaší partnerkou nebo vaším partnerem, nebo třeba procházku přírodou a pozorování západu slunce.

🌿 Budete se zkrátka cítit více v pohodě, více sami sebou, více naživu.

⭐️ A hlavně… získáte nástroj, který vám bude pomáhat po zbytek vašeho života. Díky meditaci se budete moct kdykoliv velmi efektivně zastavit, uvolnit a přeladit. Ať už vás bude trápit cokoliv, meditace je způsob, jak se vždy opět rychle najít a vycentrovat.

To, co nám brání žít ve štěstí, je rozvířená mysl. Když zpomalíme a začneme každý okamžik prožívat z místa našeho opravdového Já, více si vychutnáme každý krok naší cesty.

Pojďte si vytvořit prospěšný návyk meditace, který bude dlouhodobě podporovat vaše zdraví a fyzickou i psychickou pohodu. 🌴 Těším se na vás v kurzu! 🧘🏻

PRVNÍ SKUPINOVÁ VLNA SE 125 ÚČASTNÍKY PROBĚHLA V ŘÍJNU 2023. NYNÍ JE KURZ MOŽNÉ ZAKOUPIT K PRŮCHODU VE SVÉM VLASTNÍM TEMPU. DALŠÍ SKUPINOVOU VLNU NEJSPÍŠE SPUSTÍM NA JAŘE 2024.

Vyberte si ze tří variant objednání kurzu

varianta 1: kurz meditace

Kurz meditace

Rozpusť se: Online kurz meditace cover
 • Časově neomezený přístup ke kompletnímu obsahu online kurzu obsahující profesionálně zpracovaná videa, PDF Průvodce meditací, akční kroky, záznamy živých vysílání z podzimní skupinové vlny a bonusy navíc.
 • Bonusy: E-kniha Detox hlavy, PDF Průvodce meditací, odškrtávací tabulka na vytvoření zvyku k vytisknutí a další překvapení.
 • Balíček 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti (nejsou součástí kurzu) – dočasný bonus do neděle.

2 900 Kč

  🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

  varianta 2: Detox hlavy

  Zvýhodněný balíček mých dvou kurzů a 8 vedených meditací

  Balíček dvou kurzů: meditace a detox hlavy
  • Online kurz meditace Rozpusť se
  • Online kurz Detox hlavy za 42 dní v hodnotě 4 200 Kč. Očistěte se od stresu, zahlcenosti a negativity a vplujte do nové úrovně lehkosti, jasnosti a uvolněnosti. To vše jeden krok za druhým v šestitýdenním online videokurzu, kterým již prošlo přes 140 spokojených účastníků. Oba kurzy se vzájemně doplňují a podporují. Detox hlavy za 42 dní obdržíte ve formě přístupu do členské sekce na webu k individuálnímu studiu – nejedná se o účast ve skupinové vlně. Více o kurzu.
  • Balíček 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti (nejsou součástí kurzu Rozpusť se)

  7 599 Kč

  4 900 Kč

   🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

   varianta 3: Do hloubi mysli

   Kurz, meditační čelenka Muse a 8 vedených meditací

   Kurz meditace a meditační čelenka Muse
   • Online kurz meditace Rozpusť se
   • Meditační čelenka Muse (prodejní cena 8 200 Kč). Urychlete si cestu k vnitřnímu klidu s pomocí chytré čelenky Muse. Snímá elektrické signály vašeho mozku a skrze hudbu z mobilní aplikace poskytuje okamžitou zpětnou vazbu, jak se vám daří meditovat. Ztrácíte se v myšlenkách? Začne pršet a foukat. Daří se vám soustředit? Odměnou vám bude zpěv ptáků. Po skončení meditace uvidíte graficky znázorněno, jak v klidu byla vaše mysl, tělo a váš srdeční tep. Více o Muse.
   • Balíček 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti (nejsou součástí kurzu Rozpusť se)

   11 599 Kč

   8 900 Kč

    🚚 Doprava zdarma
    📦 Odesíláme do 2 pracovních dnů
    🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

    Zapište se na čekací list další skupinové vlny

    Jakmile vypíšu termín další skupinové vlny, ozvu se vám. Zatím to plánuji na konec března. 🧘🏻🌴

    formulář

    Bude mi ctí být vaším průvodcem meditací

    Vít Aora kurz meditace

    Jmenuji se Vít Aora, jsem autorem knihy Detox hlavy a meditace je mojí vášní už přes 9 let.

    Věřím, že náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa. Ověřil jsem si, že když proměníme sami sebe, promění se i naše okolí.

    Okolnosti našeho života si vybíráme jen do určité míry. Naše reakce na ně ale můžeme ovlivnit 100%. Praxe meditace nám pomáhá tuto dovednost kultivovat.

    Vyzkoušel jsem řadu meditačních směrů a učil se od různých učitelů. V kurzu se můžete těšit zejména na praxi pozornosti k dechu (anapanasati) a meditaci vhledu (vipassana). Tyto praktiky mi do života vnesly nejvíce pozitivních proměn a bude mou radostí je s vámi sdílet.

    Vít Aora podpis

    Když přemýšlíme příliš, kvalita našeho bytí se snižuje. Jakmile dokážeme zastavit myšlení, zvyšujeme kvalitu vlastního bytí. Cítíme více klidu, uvolnění a odpočinku. Právě proto nemůžeme říct: „Myslím, tedy jsem.“ Naopak: „Myslím, tedy nejsem.“

    Thich Nhat Hanh

    Máte jakýkoliv dotaz?

    Napište mi na vit@aoravit.cz, nebo mi zavolejte na +420 603 266 535.

    Vít Aora