Jak se vám promění život, když budete 21 dní meditovat a projasňovat svoji mysl?

Rozpusť se:
Online kurz meditace

21 dní meditace k vnitřnímu míru

Vít Aora meditace molo

Chcete být uvolněnější a radostnější? Neztrácet se pořád v minulosti a budoucnosti, ale užívat si toho, co je právě teď a tady? Dokázat kdykoliv zklidnit mysl?

Zvu vás do online kurzu meditace a všímavosti pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Meditace je mojí životní vášní už přes 10 let. Je pro mě nástrojem sebepoznání a sebe-ladění číslo 1. Pozitivní změny, které mi do života vnesla, dalece přesahují efekty většiny jiných seberozvojových technik a postupů. S velkým nadšením ji proto sdílím s dalšími lidmi.

V tomto kurzu se budete učit pracovat se svojí myslí, ostřit svoji pozornost a vnášet do svého života více klidu a vědomí. To vše s pomocí ověřených meditačních technik a přátelského vedení založeného na vlastních zkušenostech.

Kdykoliv se můžeme rozhodnout pro změnu

Svůj život si tvoříme den za dnem, okamžik za okamžikem. Nehledě na to, odkud jsme přišli, každý moment nabízí příležitost čerstvého začátku.

Někdy stačí opravdu malá změna k tomu, aby se náš celý život projasnil a rozzářil. Třeba si věnovat 10 minut denně pro sebe a svůj vnitřní klid.

Jdete do toho? 🙂 🧘🏻

PRVNÍ SKUPINOVÁ VLNA SE 125 ÚČASTNÍKY PROBĚHLA V ŘÍJNU 2023. NYNÍ JE KURZ MOŽNÉ ZAKOUPIT K SAMOSTUDIU A PRŮCHODU VE SVÉM VLASTNÍM TEMPU. TERMÍN DALŠÍ SKUPINOVÉ VLNY ZATÍM NENÍ NAPLÁNOVÁN.

Nebo…

Recenze účastníků

Kurz Rozpusť se mě v první řadě nalákal samotným tématem meditace, kterou jsem chtěla zařadit do každodenního života a teď už vím, že jsem na vytvoření tohoto návyku zřejmě nechtěla být sama. A dobře, že jsem svou intuici poslechla. Moc se mi líbilo, jak byl kurz postavený a oceňovala jsem to i v jeho průběhu. Kromě předtočených videí, které byly jasné a stručné tak akorát, aby si na ně člověk našel pár minut i v hektickém pracovním dni, byly k dispozici i další informace pro zvídavou mysl v textové podobě.

Adéla Hufová

Účastnice kurzu Rozpusť se

Na kurzu se mi moc líbilo jeho zpracování, ať už jsou to perfektně natočená videa, srozumitelný pdf průvodce, vedené audionahrávky, či živé vstupy, které kurz okořenily. Je skvělé, že člověku zůstanou materiály, ke kterým se může vracet i po kurzu.

Martin Süss

Účastník kurzu Rozpusť se

Pro mě se změnil hlavně přístup přicházejících momentů které jsem ještě před kurzem řešil s takovým roztěkáním, v rychlosti a někdy i bez rozmyslu 🤦‍♂️ Teď se nad vším pozastavím, zhodnotím si to a pak se do všeho s čistou hlavou pouštím. Myslel jsem si vždy, že když nad něčím budu přemýšlet, že mě to zpomalí a ono je to právě naopak 🤩 Je to jak v jiném světě když člověk změní něco tak dlouho zažitého a věřím, že se brzy má zahlcenost pročistí a budu v té největší lehkosti přistupovat ke všemu co mi zrovna do života přijde.
Za mě tedy ten největší benefit je ve zpomalení se, vzdalovat se od hektičnosti, které není jednoduché se někdy vyhnout v dnešní době 🙋🏻‍♂️😇
Dále jsem rád když se zastavím a představím si nás všechny tady, kteří mají podobné záměry a hrozně mě to nabíjí. Jsem rád, že jsme taková skvělá parta tady 😊🫂 Všem přeji ať si odnesou maximum z tohoto skvělého kurzu od našeho Víti a ještě jednou moc děkuji být tohoto všeho součástí. Vděčnost 🙏🏻🙏🏻💚

Václav Primus

Účastník kurzu Rozpusť se

Ja mám radosť z toho že čím viac meditujem tým mám celkovo lepšiu náladu!  Všemožné komplikované emócie ktoré by ma pred tým držali aj cely den (týždeň) tak nejak same prirodzene odchadzaju tým ze sa do nich uvoľnujem, nehodnotim… DÝCHAM.. Tak len toľko  Je to skvelý pocit 
Eva Neuszerová

Účastnice kurzu Rozpusť se

Být pozorovatelem svých myšlenek je hóóódně velké téma a já děkuji tobě, Víťo, že jsi otevřel tyto dveře mé bdělé pozornosti a já se učím tuto dovednost neustáale prohlubovat a makat na ni. Změnil jsi tím můj vnitřní svět, který si teď tvoří zase ten vnější. 🙏 Krááásné, jak se věe naprosto prolíná a dává najednou velký smysl.
Lucie Roubínková

Účastnice kurzu Rozpusť se

Velkým přínosem tohoto kurzu je návyk. Návyk na každodenní meditaci, který jsem už částečně měl a díky kurzu se mnohem více upevnil v mém v životě. A to tak, že po těch pár dnech bez meditace co jsem teď měl, mi meditace opravdu chybí a nemohu se dočkat, až si sednu do svého vnitřního klidu. Nicméně, na to navazuje další přínos kurzu a to je vnímání přítomnosti, sebe a provozování “mikromeditací” během dne. Díky tomu je můj život šťastnější, neřeším tolik starosti následujícího dne, ale užívám si ten přítomný. Je to tak pozitivní přínos do života, který nejde příliš popsat slovy.
Děkuji za to. Děkuji za tvou energii Víťo.

Vojtěch Toral

Účastník kurzu Rozpusť se

Naučíte se

Angkor Wat

🧘🏻‍♂️ Zpomalovat své myšlenky a zklidnit rozfrčenou hlavu (to se hodí např. při usínání)

🧘🏻‍♂️ Být víc tady a teď a neztrácet se pořád v myšlenkách na minulost a budoucnost – v každodenním životě budete všímavější a bdělejší.

🧘🏻‍♂️ Lépe se soustředit a omezit těkavost mysli (to se hodí např. při práci).

🧘🏻‍♂️ Hluboce se uvolnit a poskytnout tak výživu svému tělu i mysli.

🧘🏻‍♂️ Snížit množství stresu ve svém životě.

🧘🏻‍♂️ Lépe zvládat obtížné emoce a bolest.

🧘🏻‍♂️ Vystupovat z toku myšlenek, nechytat se do jejich příběhů a získat tak větší nadhled a jasnost.

🧘🏻‍♂️ Ladněji se vyrovnat s jakoukoliv životní situací a celkově se cítit vyrovnaněji skrze kultivaci nadhledu a poznání principu pomíjivosti.

🧘🏻‍♂️ Čistit nepřínosné programy mysli a tím posilovat své vnitřní světlo a více zářit.

🧘🏻‍♂️ Kdykoliv proměnit svoji náladu pomocí meditace.

🧘🏻‍♂️ Cítit více lásky. Praxí meditace přirozeně prohlubujeme lásku k životu a laskavost k sobě i druhým.

Když zpomalíme, tak uvidíme, co je opravdu uvnitř. Rozvířený prach se usadí, mysl se projasní a každá naše akce bude vyvěrat z místa hlubšího klidu, lásky a uvědomování si.

Součástí kurzu je

Kurz meditace Rozpusť se
Zoom vysílání screenshot
Kurz meditace Rozpusť se
Zoom vysílání screenshot

🌿 Doporučená každodenní praxe meditace. (Např. s poskytnutými audionahrávkami.)

🌿 Profesionálně zpracovaná videa o meditaci

🌿 Odpovědi na časté dotazy a výzvy (a jak je překonat)

🌿 MP3 nahrávky vedených meditací

🌿 Záznamy Zoom vysílání a živých meditací ze skupinové vlny podzim 2023

🌿 Neomezený přístup k obsahu kurzu

🌿 Bonusy a překvapení navíc 🙂

Jaký typ meditace se v kurzu naučíte?

V kurzu předávám 2 základní a zásadní typy meditací: anapanasati (pozornost k dechu) a vipassana (meditace vhledu). Společně rozvíjí 2 klíčové dovednosti skutečně vědomého života: soustředěnost a všímavost.

Právě tyto kvality mysli jsou klíčové pro to, abychom pronikli do hlubších vrstev reality, spojili se se svým vnitřním klidem a dosáhli vyrovnanosti a poznání. Trénink těchto dvou dovedností vás podpoří na jakékoliv další cestě životem, ať už se budete věnovat čemukoliv. Se soustředěnosti a všímavostí se vám bude všechno lépe dařit – jde o nenahraditelný základ jakékoliv seberozvojové praxe a šťastného života v přítomnosti.

Třešničkou na dortu bude meditace laskavosti, skrze kterou prohlubujeme soucit k sobě i druhým.

Chcete ukázku?

Přehrajte si 4. video z kurzu meditace. Popisuji v něm, proč meditace není jen o sezení na polštáři a jak schopnost všímavosti prolnout s celým dnem.

Po skončení kurzu…

Pokud vytrváte 21 dní a s praxí budete pokračovat i poté, pocítíte následující změny:

🌴 Budete se cítit uvolněněji, lehčeji a sebejistěji.

🪬 Budete všímavější k tomu, co se odehrává ve vás i kolem vás, a nenecháte se tím rozhazovat, ať už je to cokoliv.

🏞️ Budete více rozumět tomu, jak funguje vaše mysl a jak je propojená s vaším tělem.

🌀 Dokážete vystoupit z negativních spirál myšlenek, které by vám dříve zkazily náladu.

🛌 Díky schopnosti zpomalit své myšlení se vám bude lépe usínat.

🎯 Dokážete se lépe soustředit – například při pracovních činnostech.

☕️ Budete si více užívat malé každodenní okamžiky jako je jedení výborného jídla, pití kávy, milování se s vaší partnerkou/vaším partnerem, nebo třeba procházku přírodou a pozorování západu slunce.

🌿 Budete se zkrátka cítit více v pohodě, více sami sebou, více naživu.

⭐️ A hlavně… získáte nástroj, který vám bude pomáhat po zbytek vašeho života. Díky meditaci se budete moct kdykoliv velmi efektivně zastavit, uvolnit a přeladit. Ať už vás bude trápit cokoliv, meditace je způsob, jak se vždy opět rychle najít a vycentrovat.

To, co nám brání žít ve štěstí, je rozvířená mysl. Když zpomalíme a začneme každý okamžik prožívat z místa našeho opravdového Já, více si vychutnáme každý krok naší cesty.

Pojďte si vytvořit prospěšný návyk meditace, který bude dlouhodobě podporovat vaše zdraví a fyzickou i psychickou pohodu. 🌴 Těším se na vás v kurzu! 🧘🏻

A co až kurz dokončíte? Jak vytrvat na vlně meditace dlouhodobě? Získáte pozvánku do soukromé Facebookové skupiny Cesta čisté mysli, kde probíhají 2x týdně společné online meditace a další živá vysílání. Postupně se rozvíjíme v oblasti čisté mysli – každý měsíc se zaměřujeme na jedno ústřední téma, které integrujeme do svého každodenního života. Sdílíme si, inspirujeme se, podporujeme se. 

PRVNÍ SKUPINOVÁ VLNA SE 125 ÚČASTNÍKY PROBĚHLA V ŘÍJNU 2023. NYNÍ JE KURZ MOŽNÉ ZAKOUPIT K SAMOSTUDIU A PRŮCHODU VE SVÉM VLASTNÍM TEMPU. TERMÍN DALŠÍ SKUPINOVÉ VLNY ZATÍM NENÍ NAPLÁNOVÁN.

Vyberte si ze tří variant objednání kurzu

varianta 1: kurz meditace

Kurz meditace

Rozpusť se: Online kurz meditace cover
 • Časově neomezený přístup ke kompletnímu obsahu online kurzu obsahující profesionálně zpracovaná videa, PDF Průvodce meditací, akční kroky, záznamy živých vysílání z podzimní skupinové vlny a bonusy navíc.
 • Bonusy: E-kniha Detox hlavy, PDF Průvodce meditací, odškrtávací tabulka na vytvoření zvyku k vytisknutí a další překvapení.

2 500 Kč

  🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

  varianta 2: Detox hlavy

  Zvýhodněný balíček mých dvou kurzů a 8 vedených meditací

  Balíček dvou kurzů: meditace a detox hlavy
  • Online kurz meditace Rozpusť se
  • Online kurz Detox hlavy za 42 dní v hodnotě 4 200 Kč. Očistěte se od stresu, zahlcenosti a negativity a vplujte do nové úrovně lehkosti, jasnosti a uvolněnosti. To vše jeden krok za druhým v šestitýdenním online videokurzu, kterým již prošlo přes 140 spokojených účastníků. Oba kurzy se vzájemně doplňují a podporují. Detox hlavy za 42 dní obdržíte ve formě přístupu do členské sekce na webu k individuálnímu studiu – nejedná se o účast ve skupinové vlně. Více o kurzu.
  • Balíček 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti (nejsou součástí kurzu Rozpusť se)

  7 199 Kč

  3 900 Kč

   🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

   varianta 3: Do hloubi mysli

   Kurz, meditační čelenka Muse a 8 vedených meditací

   Kurz meditace a meditační čelenka Muse
   • Online kurz meditace Rozpusť se
   • Meditační čelenka Muse (prodejní cena 8 200 Kč). Urychlete si cestu k vnitřnímu klidu s pomocí chytré čelenky Muse. Snímá elektrické signály vašeho mozku a skrze hudbu z mobilní aplikace poskytuje okamžitou zpětnou vazbu, jak se vám daří meditovat. Ztrácíte se v myšlenkách? Začne pršet a foukat. Daří se vám soustředit? Odměnou vám bude zpěv ptáků. Po skončení meditace uvidíte graficky znázorněno, jak v klidu byla vaše mysl, tělo a váš srdeční tep. Více o Muse.
   • Balíček 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti (nejsou součástí kurzu Rozpusť se)

   11 199 Kč

   8 900 Kč

    🚚 Doprava zdarma
    📦 Odesíláme do 2 pracovních dnů
    🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

    Zapište se na čekací list další skupinové vlny

    Jakmile vypíšu termín další skupinové vlny, ozvu se vám. Pro rok 2024 zatím konkrétní plán není, a tak pokud se chcete pustit do meditace, doporučuji kurz objednat nyní k samostudiu a projít si ho svým vlastním tempem. S jakýmikoliv dotazy mi můžete napsat. 🧘🏻🌴

    formulář

    Bude mi ctí být vaším průvodcem meditací

    Vít Aora meditace

    Jmenuji se Vít Aora, jsem autorem knihy Detox hlavy a meditace je mojí vášní už přes 10 let.

    Věřím, že náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa. Okolnosti našeho života si sice vybíráme jen do určité míry, ale naše reakce na ně můžeme ovlivnit 100%. Praxe meditace nám pomáhá tuto dovednost kultivovat.

    Vyzkoušel jsem řadu meditačních směrů a učil se od různých učitelů. V kurzu se můžete těšit zejména na praxi pozornosti k dechu (anapanasati) a meditaci vhledu (vipassana). Tyto praktiky mi přinesly nejvíce pozitivních proměn a bude mou radostí je s vámi sdílet, abyste s nimi dlouhodobě mohli obohacovat svůj život. 

    Vít Aora podpis

    Když přemýšlíme příliš, kvalita našeho bytí se snižuje. Jakmile dokážeme zastavit myšlení, zvyšujeme kvalitu vlastního bytí. Cítíme více klidu, uvolnění a odpočinku. Právě proto nemůžeme říct: „Myslím, tedy jsem.“ Naopak: „Myslím, tedy nejsem.“

    Thich Nhat Hanh

    Máte jakýkoliv dotaz?

    Napište mi na vit@aoravit.cz.

    Vít Aora