Týdenní Výcuc logo modré

Mindset Newsletter
Osobní rozvoj týden za týdnem… prakticky a zábavně

Je možné proměnit svůj život za pouhé 2 minuty týdně?

Jak by vypadal tvůj život za jediný rok, kdybys každý týden udělal/a jeden proaktivní krok k jeho pozitivní proměně?

Jak si nastavit mysl na úspěch?

Jak žít s vnitřním klidem a čistou hlavou?

Které knihy, videa a další zdroje poznání opravdu stojí za to?

⭐️
V prosinci 2018 vznikl Týdenní Výcuc (nyní Mindset Newsletter) jako moje forma sebereflexe a připomínání si těch nejvýznamnějších poznatků týdne. Dnes už Mindset odebírá téměř 4 500 lidí, kteří se zajímají o to, jak žít spokojeně, prohlubovat svůj vnitřní klid a aktivovat svůj plný potenciál.

💌 Každý pátek v 11:30 ode mě obdržíš e-mail. Ten vždy obsahuje 5 krátkých a hodnotných myšlenek, doporučení a akčních kroků týdne ze světa seberozvoje. Říkám tomu „5 malých a chutných chodů poznání k proměně života týden za týdnem.“ 🌱

🎗️
Čtenáři mi říkají, že to jsou…
„(…) vždycky praktické a stručně formulované myšlenky, které se dají vzít a něco s nimi v životě doopravdy udělat.“
Níže si můžeš přečíst mnoho dalších recenzí.

Mnohem důležitější než současné výsledky je to, jestli vás aktuální kroky ubírají tam, kam chcete dojít. Výsledky mnohdy přichází se zpožděním.

James Clear, kniha Atomové návyky

Co najdeš uvnitř Mindset Newsletterů?

Poznatky týdne 

V každém Mindset Newsletteru najdeš několik poznatků pro tvůj osobní růst. Přeješ si…
🌿 Vytvořit si pozitivní vzorce myšlení?
🧘🏻‍♂️ Podpořit zdraví prospěšné návyky?
✍🏻 Být kreativnější?
🍃 Osvojit si techniky pro práci s myslí i tělem?
📖 Získat doporučení na skvělé knihy a rozhovory?

Poznatek týdne: funkční dech – Mindset Newsletter seberozvoj a osobní růst

Myšlenky týdne 

Podnítí inspiraci, nabídnou zamyšlení, dodají motivaci.

Myšlenka týdne: radost – Mindset Newsletter seberozvoj a osobní růst

Otázky týdne 

Otázka týdne ti poskytne jasný akční krok. Pomůže převést informace do praxe.

Otázka týdne– Mindset Newsletter seberozvoj a osobní růst

Bonusy navíc

Pro odběratele Mindset Premium (placená verze newsletteru) navíc každý měsíc tvořím bonusové video s tématem měsíce, meditaci měsíce a další překvapení. 🎁

Myšlenka měsíce Mindset Newsletter: půstování mysli

Chceš to ještě přiblížit? Podívej se na ukázku kompletního Mindset Newsletteru #205

Vyber si Mindset Free, nebo Mindset Premium

💎 Mindset Premium: Měsíční

Plnohodnotný Mindset Newsletter s 5 tipy a poznatky týdne. Praktický zdroj poznání naservírovaný do tvé schránky vždy v pátek v 11:30 za cenu jedné kávy.

Navíc k Premium obdržíš:

  • přístup k databázi všech 210+ historických Mindsetů
  • 1x měsíčně video s Myšlenkou měsíce
  • 1x měsíčně meditaci měsíce
  • PDF verzi ročního plánovače Rozcestníku (běžně 299 Kč)
  • už brzy i další bonusy (propojení s ostatními Premium odběrateli, přístup k rostoucí databázi vedených meditací, mindsetových videí a dalších dobrot)

Cena: 59 Kč za jeden Mindset.
Hrazeno formou měsíčního předplatného 236 Kč měsíčně.

Částka se z tvé karty automaticky strhne jednou měsíčně. Předplatné můžeš kdykoliv zrušit nebo pozastavit.

💎 Mindset Premium: Půlroční

Jdeš do plnejch? Předplať si Mindset Premium na půl roku dopředu za zvýhodněnou cenu. Součástí jsou všechny bonusy z měsíčního členství.

Cena: 49 Kč za jeden Mindset.
Hrazeno formou půlročního předplatného 1176 Kč půlročně.

Částka se z tvé karty automaticky strhne jednou za půl roku. Předplatné můžeš kdykoliv zrušit nebo pozastavit.

🍍 Mindset Free

Chceš nejprve ochutnávku zdarma? Přihlas se zdarma k odběru a každý pátek najdeš v Mindset Newsletteru 2 poznatky týdne.

Přihlášením získáš meditaci Energetický restart jako bonus. 🎁

optin form

Pokud bys později zatoužil/a dostávat v každém e-mailu všech 5 tipů a poznatků, k tomu video měsíce, meditaci měsíce a další bonusy, můžeš si na této stránce objednat Mindset Premium.

✔️ přečteno za 2-3 minuty
✔️
vlastní zkušenosti a uvědomění
✔️
 prakticky aplikovatelné tipy a kroky

V Mindsetech najdeš (nejen)

Mé AHA momenty a uvědomění, díky kterým žiji šťastněji
Tipy pro účinný a smysluplný seberozvoj (co, proč a jak)
Doporučení na inspirativní knihy, podcasty a další zdroje poznání
Myšlenku týdne a otázku týdne vedoucí k převedení informací do praxe
1x měsíčně video s tématem měsíce + meditací měsíce

Odběratelé mi napsali

Tvoje emaily mi pomáhají se zastavit a být vděčnější, být tady a teď. Hltám každé slovo, za mě to děláš skvěle, stručně a smysluplně, neměnila bych. Jen bych potřebovala tě mít na sluchátku alespoň týden, abych se naučila neztrhávat myšlenkama, ale je to krásná cesta učení a jsem ráda, že mi do ní chodí lidé jako jsi ty!

VDĚČNOST

Lucie Hosnedlová

Odebírám teprve 3 týdny a jsem nadšená. Je naprosto úžasné, že pošleš vždy přesně to, co si sama teď řeším. Miluju tvůj způsob psaní, začala jsem odebírat po přečtení Detoxu hlavy 🙂 narazila jsem na tebe teprve nedávno a už teď je díky tobě můj život lepší 🫶🏽 Moc se těším na další myšlenky
Pavlína Pešková

Je to jediný newsletter, který ještě čtu.

Dalibor Herbrich, CEO QuickJobs

Víťo, děkuji za tuhle tvoji práci, je nádherná! Má v sobě tolik hodnoty. Tolik! Vždycky, když si tvůj newsletter přečtu, tak si říkám, že máš úžasný talent napsat v krátkosti něco, co by někdo dal do mnoha stran a jak je to aktivující a inspirující.

Zuzana Noah

Vaše příspěvky mi přijdou takřka jako živá voda na poušti 🙂 Vaše newslettery jsou moc fajn, nápadité, užitečné, přitom stručné.

Helena Pokorná Hladíková

Díky za to, co děláš! Super přínosné emaily.

Jakub Pavelek

Vítku, Tvé myšlenky mne vždy obohatí. Spousta dobrých tipů, uvědomění si souvislostí. Děkuji za to.

Pepa

Ahoj Víťo, již nějakou dobu čtu tvoje newslettery a musím říct, že jsou to ty nejpropracovanější a nejlépe čtivý co jsem kdy viděla. Fakt je zbožňuju. 🙂

Stela Holasová

Odebírám tvůj newsletter cca půl roku a musím říct, že v každém e-mailu najdu určitá slůvka, která se mnou rezonují, se kterými se ztotožňuji a která mě obohatí – mnohdy se přistihnu, jak při čtení tvých textů pokyvuju hlavou, což je v mém případě více než dobré znamení 🙂 Musím říci, že mě tvé emaily velmi duševně obohacují, motivují a mluvíš mi z duše při psaní mnoha topiců, přičemž to nejsou žádné předlouhé texty ve stylu a la omáčka, ale je to obecně velmi podnětné a inspirující.

Ivona Adámek

Mindset Newslettery jsou fajn. Čtu je ráda. Prošly mým filtračním sítem, zůstaly 😉. Je to čtivé, s jasnou strukturou a podněty k zamyšlení nebo uvedení do praxe. Jednoduše, což je prima a cením si toho 😊.

Dana Brožová

Ahoj, četla jsem newsletter, poslechla si druhou meditaci, která mě rozbrečela a následně se proklikla na první newsletter a z něj na článek o stanovení 101 cílů. Myslím, že to teď potřebuju, že jako tehdy ty nevím, kam jdu. Díky za krásnou inspiraci! 🙂

Lucie Pojarová

Dostávám podobné motivující emaily od více lidí, ale vždy si přečtu víceméně jen ten tvůj. Dotýká se mě přesně téma, o kterém píšeš a líbí se mi srozumitelnost a trefnost a samozřejmě když přihodíš nějaký návod a metodu, co dělat a praktikovat, je to super 🙂
Lenka

Tvůj newsletter je pro mě inspirace a při jeho čtení si vždy více uvědomím sebe, své myšlenky a jak jsem se poslední dobou citil. Je z něj cítit Tvá energie a radost ze života. Přináší mi impuls k přehodnocení názorů a života. Díky němu si udělám čas a projdu retrospektivu posledního týdne / měsíce. Vždy si najdu něco, co je pro mě aktuální téma a pomůže mi vrátit se k sobě do svého středu.

Tomáš Hercig

V e-mailech velmi oceňuji odkazy na různé další osoby, techniky, atd. a myšlenky, které člověku vždy připomenou, proč se zastavit, podívat se krásný strom a prostě vnímat tu krásu kolem nás.

Pavel Kobeda, Prostějov

Mindset Newsletter je jediný odběr, který jsem si v mailu ponechala. A jediný, který i opravdu čtu a baví mě.

Kateřina Kolaříková

Vítkův newsletter je pro mě naprosto osvěžující kombinací byznysu a duchovna. Kromě toho, že si v něm vždycky najdu nějaké nové téma pro sebe, celkem pravidelně mi zvedá náladu. Je totiž tak nějak nenuceně optimistický. A to se hodí vždycky, natož teď.

Karina Klemová, NextVision.cz

Děkuji za Vaše myšlenky, postřehy a doporučení. Je super, že umíte myšlenky tak pěkně formulovat a dát jim systém a řád, abychom my ostatní, kteří smýšlí podobně, mohli po přečtení pokývat hlavou a říci souhlasím a ztotožňuji se.

Hana Přichystalová

Ahoj Vítku, jsi “moje páteční sluníčko” – ráda čtu tvoje slova. Většinu toho jsem už četla či slyšela, ale opakování je matkou moudrosti a tak se ráda od tebe vše dozvídám znovu…umíš vše skvěle podat. Jsem ráda, že jsi, jsem ráda, že tě znám…

Hana Novotná

V této době, kdy na nás útočí nepřeberné množství informací, je potřeba se umět zastavit a se situací se dobře vyrovnat. Vítek vás v tom nenechá. Dobře si s jeho nenuceným a velice optimistickým přístupem můžete pomoci sami.

Jaroslava Taušová

Vítku, děkuji za Tvé sdílení a myšlenky. Naskočila jsem na odběr teprve nedávno a z každého e-mailu si odnáším něco. Myšlenku, uvědomění nebo tip na krásný song. Jen tak dál 🙂 Děkuji děkuji děkuji!

Jana Holčáková

Mindset Newsletter je konečně první newsletter, který si přečtu od začátku do konce a ještě se toho spoustu dozvím.

Ivana Jirglová

Oceňuji inspiraci, kterou tvůj Mindset Newsletter přináší bez zbytečného balastu okolo, praktické tipy, které můžu hned a jednoduše aplikovat, tipy na knížky, zajímavé myšlenky, často mě nakopne a vede zpátky k sobě, dovnitř, do svého středu a klidu, který je pro mě tak důležitý.
Míša Veselá

Hezké odpoledne, čtu si vaše newslettery 😉 a je mi při nich vždycky lehko na duši. Příjemně. Ať už píšete cokoliv (tím myslím, dotknete se jakékoliv oblasti), čtu a za chvíli si uvědomím, že se usmívám. Děkuji vám za tyto krásné okamžiky.

Jana Šimková

Ahoj Vítku, Tvé Newslettery mě vždy přimějí se zastavit a zamyslet, jakkoli rychlý či naopak poklidný týden mám za sebou. Buď mi ukáží, že to, co dělám, má smysl. Nebo mi pootevřou dveře ještě někam, kam jsem zatím nenakoukla. Moc ti za to děkuji.

Zuzana Jenerálová

Ahoj, Vítku, neuběhl snad jediný pátek, který bych nepřemýšlel, zda-li ti už konečně odepíšu na tvoje super newslettery. Nicméně dnes už mi to nedalo a řekl jsem si, že ti minimálně moc poděkuju, protože tvoje e-maily čtu velmi rád a vždy se během pátku odpoledne/soboty ráno těším, až si udělám kafe a otevřu si ho.😊

Dominik Rosenberg

Jeden z mála pravidelných emailů, které ráda čtu!! .. to jídlo (rituál vděčnosti před jídlem) mě teda zaujalo, budu přemýšlet 🙂
Dobrá práce

Erika

Pro mě je podnikání a seberozvoj hodně o číslech, analýze a optimalizaci – vše konkrétní a hmatatelné. Vitek ve mně vzbudil zájem o prozkoumání svého spirituálního já, jeho abstraktních aspektů a emocí. Pokaždé, když čtu titulek emailu, říkám si, že vím, o co jde. Jakmile se pak do těch pár řádků začtu a pochopím jeho úhel pohledu, tak vím, že nic nevím.

Nguyen Ngoc Tu, TucMedia

Opět krásný výcuc!! Vždycky si jej při pátku krásně užiju a těším se!!

Jana Kotová

Děkuju ti za krásné sdílení. Vše, co píšeš, se mnou rezonuje. Ještě mám před sebou velkou cestu k osvobození, ale pracuju na tom a tvé e-maily mě inspirují.

Zuzana Židková

Ahoj Víťo, přečetla jsem teprve dnes jubilejní newsletter a jen chci napsat, že celkově jsou Tvé e-maily fakt boží a vůbec celá Tvá tvorba je fakt boží 🙏♥️🐬

Seberozvoj, meditace, zdravý životní styl apod. mě baví už asi 20 let a jsem teď spíš ve fázi, kdy moc inspirace nepotřebuji, protože se mám prostě pěkně a to mi stačí. Takže mě vlastně překvapilo, že mi Tvé newslettery a teď i online kurz mají co dát a hlavně mě fakt baví.

Lenka Vančatová

Dnes mi newsletter poskytl podporu, jindy je pro mě inspirací a různé tipy jsou moc fajn. Dnes pro mě krásné připomenutí a nakopnutí, že je vše tak, jak má. Hezky mi projasnil den. Děkuji.

Michaela Peková