🌊 Očistěte se od stresu, zahlcenosti a negativity, 🌊 naučte se vypínat hlavu a 🌊 vplujte do nové úrovně lehkosti, jasnosti a uvolněnosti. To vše jeden krok za druhým ✅ v 6týdenním online videokurzu

Detox hlavy za 42 dní

Jak se uvolnit do života v lehkosti?

🟡 Cítíte se často zahlceni a ve stresu a toužíte žít ve větší pohodě?

🟡 Jede vám něco pořád v hlavě a chcete se naučit vypínat mysl a odpočívat?

🟡 Cokoliv vás snadno rozhodí a chcete se cítit stabilněji ve svém osobním i pracovním životě, ať už se kolem vás bude dít cokoliv?

🟡 Je váš život zaplevelený zbytečnostmi a chcete se zaměřit se na to, co je pro vás opravdu podstatné?

Život může být jednodušší, než si myslíme.

Existují malé dílčí kroky a účinné techniky, s jejichž pomocí můžeme provzdušnit svůj každodenní život, upravit své nastavení mysli a prohloubit svůj pocit radosti a spokojenosti.

 

Zastavte se a zasněte se. 🌌

Jaké by to bylo, cítit se každý den uvolněně? (A tím pádem mít více energie.)

Jaké by to bylo, kdyby vám vše více plynulo a nemuseli jste věci tlačit na sílu? (A více jste si tak užívali každý den od probuzení až do usnutí.)

Jaké by to bylo, být v blízkém spojení se svým vnitřním místem klidu, míru a sebejistoty? (A to nehledě na vnější okolnosti.)

Jaké by to bylo, cítit se každý den opravdu sám/a sebou?

Detox hlavy za 42 dní je ucelený online program pomáhající lidem krok za krokem se očistit od stresu, zahlcenosti a negativity a otevřít se životu v lehkosti a uvolněnosti.

Po dokončení tohoto kurzu…

✅ Budete mít ze života odstraněnou velkou část rušivých elementů, které vás dříve stresovaly. (Zejména digitální stresy.)

✅ Budete vědět, jak ze svého těla kdykoliv uvolnit stres a napětí, a tím se navrátit ke svému přirozenému stavu štěstí. (Skrze dech, hlas, pohyb a práci s myslí.)

✅ Budete mít více prostoru v hlavě a vaše mysl bude jasnější. (Zjednodušíte si život.)

✅ Budete mít více životní energie, protože se přestanete věnovat věcem, které vám ji kradly.

✅ Budete mít nainstalované nové prospěšné návyky a rituály podporující váš vnitřní klid a vaše mentální zdraví.

✅ Budete se umět během krátké chvíle zklidnit a zpřítomnit. (Mimo jiné díky technice Vypnutí mysli)

✅ Pocítíte větší vnitřní stabilitu a lehkost, ať už se kolem vás (v pracovním či osobním životě) bude dít cokoliv.

Víťo, děkuji za tuhle tvoji práci, je nádherná! Má v sobě tolik hodnoty. Tolik! Vždycky, když si od tebe přečtu newsletter nebo zhlédnu video, tak si říkám, že máš úžasný talent vyjádřit v krátkosti něco, co by někdo jiný dal do mnoha stran, a jak je to aktivující a inspirující. A tvůj kurz… obrovská dávka povznášející inspirace i praktických technik, které bych přála znát každému. Vřele doporučuju.

Zuzana Noah

Spoluautorka projektu Vitalvibe a Vitalvibe Longevity, autorka webů LoveOfRaw.cz a NewPlace.cz a absolventka kurzu

Kurz byl fantastický. Jeden z nejlepších, jaký jsem absolvoval. Jsem vděčný.
Ladislav Anděl

Absolvent kurzu

Procházet kurzem mě těšilo. Dozvěděla jsem se mnoho nového, získala jsem podněty pro reflexi různých oblastí mého života. Cítím se teď daleko ukotvenější sama v sobě i v běhu všedních dnů:-). Hodně mi sedl náhled na různé životní oblasti skrze esencialismus. Vidím teď lépe své priority a mám pocit, že postupně odpadává to méně podstatné a zahlcující. Cítím se lépe v roli tvůrkyně svého vlastního života, mám víc nástrojů, jak podpořit a rozvíjet to vítané a žádané v mém životě.
Dana Brožová

Absolventka kurzu

Kurz splnil má očekávání. Forma krátkých ranních videonahrávek protkaná pestrými příklady pro očistu duše mi vyhovovala. Po jeho absolvování si uvědomuji lépe, jak se zklidnit a soustředit se na důležité věci.
Petr Petřík

Absolvent kurzu

Kurz mě nadchnul a vřele bych ho doporučila dál. Co se mi osobně nejvíc líbí na Víťovi je to, že dokáže ze všeho vytáhnout jádro a předat ho jasně a stručně. Má toho nastudováno a odžito hodně, a tato dovednost je obdivuhodná. Kurz má také jasnou strukturu, připomíná věci a opakuje pro lepší integraci. A najde se místo i na překvapení a neplánovaná rozšíření a obohacení. Je vždy k dispozici a ochotně s pokorou odpoví. Díky moc :). A co si hlavně odnáším? Jedním slovem: LEHKOST. 🙂
Marika Espinosa

Absolventka kurzu

Jsem ve větším klidu, reaguju klidněji a vyrovnaněji na věci, na které bych dříve reagovala hodně emočně. Díky tomuto kurzu vše více pozoruji a tolik si to neberu. Meditace umožňování a ranního naladění jsou naprosto skvělé a pouštím si je každý den. Děkuju!

Markéta Břindová

Absolventka kurzu

Pro mě byl kurz velmi transformační, přehledný, podporující a vedený v lehkosti. Bude-li v budoucnu další kurz, ráda se přidám. Velmi mi pomáhá deník, projasněná vize a také ranní i večerní praxe.
Kateřina Skřenková

Absolventka kurzu

Kurz byl super, protože jsi pro mě velice inspirativní člověk plný energie, tak i tvůj kurz byl motivační a plný pozitivní energie. Informace a rady v něm získané jsou k nezaplacení a děkuji ti, že jsi se s námi o ne podělil. Teď už je jenom začít pravidelně dělat a věřím, že se začnou dít zázraky. Děkuji moc Gabča.
Gabriela Jedličková

Absolventka kurzu

Procházím Tvým kurzem Detox hlavy a je naprosto úžasný. Všechno si to skládám do krabičky a děkuji, že mi své znalosti a zkušenosti půjčuješ, budu je opatrovat a inspirovat se jimi.
Kristína Netíková

Absolventka kurzu

Do kurzu jsem šla s takovým řekla bych vlažným očekáváním a s mírnou obavou, jestli jej časově zvládnu. Po pár dnech mě ale Víta naprosto přesvědčil o mé správnosti se do kurzu přihlásit. A jak? Kurz je úžasně propracovaný a vyšperkovaný Vítovými zkušenosti z oblasti seberozvoje. Jde do hloubky, neklouže po povrchu. Je pečlivě metodicky propracovaný, plný inspirace, ale i praktických návodů, které pomohou při začlenění do jednotlivých částí běžného denního života. Miluji Vítova videa – jsou jako pohledem do jeho duše, plná radosti, optimismu a provázená zkušenostmi. Sama bych neměla šanci dostat se k mnohým informacím, je vidět, že Víta tímto tématem žije a celkově žije i to, o čem mluví. Autentičnost ležel milion. Ne všechno, co je v kurzu předkládáno jsem praktikovala, ale vybírala jsem si pro sebe to nejlepší a to, co rezonovalo se mnou. I témata, kterými jsem se zabývala v minulosti byla vždy obohacena o nějaký pro mě nový poznatek. Moc doporučuji programem projít a těším se na další Vítovy počiny!
Markéta Hrozová

Absolventka kurzu

Za mě je zásadní ten pocit – že jsem se každý den těšila mrknout na další video a projít si to 🙂 že z toho šla taková ta dětská hravost a zvídavost, která nepolevila a díky tomu nepolevila ani u mě 🙂 Moc se mi líbí neotřelý způsob vysvětlení jednotlivých technik. Se spoustou technik jsem se již setkala, ale ty si je popsal po svém a to jim dalo novou šťávu 🙂 Nejvíce mi přineslo téma esencialismu a pak superrychlá technika na očistu od stresu dechem. 🙂
Aneta Ortiz

Absolventka kurzu

Moc krásný kurz, našlapaný samýma užitečnýma technikama a radama, tleskám. 🙂
Jana Kotová

Absolventka kurzu

Milý Vítku, už tvá báječná kniha Detox hlavy mě neuvěřitelně oslovila. Ale tvůj kurz, si troufám říct, ze mě udělal jiného člověka. Vše, co si slíbil, jsi dokonale dodržel. Každé video na mě působilo jako pohlazení po duši. Není to pouze prázdná teorie, ty učíš lidi, jak být šťastný a vyrovnaný právě teď a tady, hned. Moc ti děkuji za tvou úžasnou práci. Díky tobě se cítím lehčí a šťastnější.

Věra Vaňkatová

Absolventka kurzu

Co vás během 6 týdnů čeká?

6 témat, 42 akčních kroků a videí, vedené meditace, záznamy živých vysílání a mnoho bonusů.
Zde je program kurzu:

Lekce 1 Natavení mysli a síla deníku

PRVNÍ TÝDEN
Vykročení na cestu: Zázračná síla mysli a deníku

Zklidněte svoji mysl a nastavte ji na úspěch. Využijte technik sebereflexe pro zmapování svého vnitřního světa a položení pevných základů pro co nejefektivnější sebeobjevnou plavbu tímto kurzem i celým životem.

Klíč: Nastavení mysli

DRUHÝ TÝDEN
Očista od stresu

Osvojte si účinné a snadné techniky pro okamžitou úlevu od stresu a napětí. Naprostá většina našich „problémů“ je způsobena zvýšenou hladinou stresu. Skrze uvolnění těla i mysli se přiveďte k větší jasnosti a životní pohodě. Jaké by to bylo, kdyby vám v životě vše zapadalo do sebe jako Tetris?

Klíč: Uvolnění stresu a napětí

Lekce 2 očista od stresu
Lekce 2 očista od stresu

DRUHÝ TÝDEN
Očista od stresu

Osvojte si účinné a snadné techniky pro okamžitou úlevu od stresu a napětí. Naprostá většina našich „problémů“ je způsobena zvýšenou hladinou stresu. Skrze uvolnění těla i mysli se přiveďte k větší jasnosti a životní pohodě. Jaké by to bylo, kdyby vám v životě vše zapadalo do sebe jako Tetris?

Klíč: Uvolnění stresu a napětí

Lekce 3 Odstranění šumu

TŘETÍ TÝDEN
Odstranění šumu: Zesílení vnitřního světla

Nenechte se zahlcovat neustálým přílivem vzruchů a šumů z vnějšího světa. Odfiltrujte stresory způsobující mentální mlhu a roztěkanost. Vstupte do digitální svobody. Převezměte zpět svoji pozornost a zaměřte se na žití svého vlastního jedinečného příběhu.

Klíč: Odstranění rušičů pozornosti

ČTVRTÝ TÝDEN
Esencialismus: Zjednodušte si život

Když svůj život zasypeme kvantem nepodstatných věcí a aktivit, nezbyde nám už prostor na to, na čem nám opravdu záleží. Využijte principy esencialismu a zaměřte se na to nejpodstatnější – ve svém každodenním životě, ve zdraví, ve vztazích a v práci.

Klíč: Zaměření se na to podstatné

Lekce 4 Esencialismus
Lekce 4 Esencialismus

ČTVRTÝ TÝDEN
Esencialismus: Zjednodušte si život

Když svůj život zasypeme kvantem nepodstatných věcí a aktivit, nezbyde nám už prostor na to, na čem nám opravdu záleží. Využijte principy esencialismu a zaměřte se na to nejpodstatnější – ve svém každodenním životě, ve zdraví, ve vztazích a v práci.

Klíč: Zaměření se na to podstatné

Lekce 5 Magická síla denních rituálů

PÁTÝ TÝDEN
Magická síla denních rituálů

Vytvořte si pevné kotvy, které podpoří radostný a uvolněný tok vašeho každého dne. Využijte magickou sílu ranních a večerních rituálů, které opečovávají jak fyzickou, tak i mentální a duševní složku. Optimalizujte své dny pro maximum klidu a vyrovnanosti. 

Klíč: Vyladění denních rytmů pomocí drobných a účinných rituálů

ŠESTÝ TÝDEN
Vyklidnění se: Spojení se s blahodárným tichem uvnitř

Svůj život si v každém okamžiku tvoříme zevnitř ven (nikdy ne naopak). Náš vnější svět je 100% odrazem našeho vnitřního světa. Ovládněte praktické meditační techniky a spojte se se svým vždy-harmonickým nitrem. Vydejte se na sebeobjevnou cestu své mysli a posilte své vnitřní světlo, které prozáří všechny oblasti vašeho života.

Klíč: Poznání, zklidnění a rozjasnění svého nitra skrze meditační praxi a osvojení principů čisté mysli

Lekce 6 Vyklidnění se: Meditace a spojení se se svým vnitřním tichem
Lekce 6 Vyklidnění se: Meditace a spojení se se svým vnitřním tichem

ŠESTÝ TÝDEN
Vyklidnění se: Spojení se s blahodárným tichem uvnitř

Svůj život si v každém okamžiku tvoříme zevnitř ven (nikdy ne naopak). Náš vnější svět je 100% odrazem našeho vnitřního světa. Ovládněte praktické meditační techniky a spojte se se svým vždy-harmonickým nitrem. Vydejte se na sebeobjevnou cestu své mysli a posilte své vnitřní světlo, které prozáří všechny oblasti vašeho života.

Klíč: Poznání, zklidnění a rozjasnění svého nitra skrze meditační praxi a osvojení principů čisté mysli

Vstup do kurzu Detox hlavy za 42 dní zahrnuje: 

6 témat tvořících 42denní očistnou cestou – každý týden je zaměřen na jedno konkrétní téma očisty mysli a projasňování života – kurz si můžete projít ve svém tempu
Krátké video ke každému dni kurzu (vše natočeno v prostředí exotické Kostariky, videa mají 5-9 minut)
Záznamy živých Zoom vysílání a rozhovorů s hosty z první skupinové vlny, která probíhala v květnu a červnu 2023
✅ Kompletní PDF Průvodce očistou (e-book s doplňujícími návodnými texty, akčními kroky a motivací ke každému dni kurzu)
7 vedených sebeobjevných nahrávek a meditací pro hlubší ukotvení principů čisté mysli do svého každodenního života
Elektronická verze knihy Detox hlavy jako bonus ke kurzu
Přístup do členské sekce s neomezeným 24/7 přístupem k celému obsahu kurzu
Možnost kontaktovat mě s jakoukoliv otázkou
✅ A další bonusy a překvapení 🙂

K obsahu kurzu získáte neomezený přístup skrze váš uživatelský účet na tomto webu. Takto vypadá ukázka jedné z lekcí:

kurz ocista od stresu

Vydejte se na očistnou cestu projasnění své mysli a celého života krok za krokem s kurzem Detox hlavy za 42 dní.

Detox hlavy za 42 dní: Online kurz Vít Aora

DETOX HLAVY ZA 42 DNÍ: KOMPLETNÍ BALÍČEK

  • Kompletní obsah kurzu včetně všech bonusů, PDF průvodce, audionahrávek, rozhovorů a neomezeného přístupu k celému obsahu kurzu skrze členskou sekci + uživatelská podpora

Investice je ve výši:

2 900 Kč

Kurz si také můžete objednat ve zvýhodněných balíčcích s mými dalšími kurzy (meditace a práce s emocemi).

Vít Aora

Krásný den!

Jmenuji se Vít Aora. Věřím, že je jen na nás, jak se každý den cítíme. Náš vnější svět je stoprocentním odrazem našeho vnitřního světa. Zabývám se tím, jak prohlubovat svůj vnitřní klid a z něho si tvořit i šťastnější svět kolem sebe.

Jsem autorem knihy Detox hlavy, online kurzů vnitřního klidu a vydávám podcast Čistá mysl. Miluji jednoduchosti, moře a 100% čokoládu.

Na základě zpětných vazeb čtenářů mé knihy a více než 25 hloubkových rozhovorů 1 na 1 vznikl kurz Detox hlavy za 42 dní. Provede vás krok za krokem těmi nejúčinnějšími dílčími kroky detoxu hlavy.

Zvu vás k projasnění svého života a vplutí do nové úrovně lehkosti bytí. Těším se na vás uvnitř kurzu! 🙂

Vít Aora podpis

Odpovědi na vaše otázky

Kolik času mi kurz zabere?

Je na vás, jakým tempem kurz projdete. Získáváte časově neomezený přístup k jeho obsahu.

Pokud byste se do očisty chtěli pustit aktivně, můžete si projít jednu lekci každý den. Videa k jednotlivým dnům kurzu mají nejčastěji 5-9 minut. Pár minut ještě zabere přečíst si doplňující text a akční krok, takže tak za 10-15 minut máte obsah daného dne „zkonzumovaný”.

Pak už je jen na vás, jak dlouho vám potrvá realizace daného akčního kroku.

Kroky jsou koncipované tak, aby šly zvládnout poměrně svižně – aby to odsýpalo. Někdy jde o drobnost, jindy to chce více času. Průměrně odhaduji tak 20 minut denně. Zároveň je ale na vás, do jaké hloubky se v jednotlivých krocích ponoříte. To stejné zadání někdo dokončí za 10 minut, jinému zabere 3 hodiny, když na to má prostor a chuť. Je to opravdu jen na vás. 🙂

Jak dlouho budu mít do tohoto programu přístup?

Ke kompletnímu obsahu kurzu budete mít 24/7 přístup tak dlouho, jak dlouho bude fungovat můj web. A ten v příštích desetiletích neplánuji vypínat. 🙂

Má pro mě tento kurz význam, když mám přečtenou knihu Detox hlavy?

Kurz se sice jmenuje po knize, ale rozhodně nejde jen o její „překlopení” do online podoby. Kurz ani nekopíruje jednotlivé kapitoly knihy – je to originál, samostatný produkt.

Většina kroků kurzu z knihy sice vychází, ale jsou navržené tak, aby šly co nejvíce do akce a zajistily, že se teorie přemění v praxi a že se váš život skutečně promění. Jedna věc je totiž něco si přečíst, druhá věc je opravdu jít do akce a začít to žít. Kniha je tedy spíše skvělou doprovodnou četbou ke kurzu. 🙂

Zejména se liší forma – přestože se některé informace z knihy a kurzu překrývají, tak skrze videoformu jde předat mnohem důležitější věc – energii. S tou se dá skrze video lépe spojit, nechat se jí inspirovat, obohatit a rozradostnit a přenést si ji i do svého vlastního života. 

Máte jakékoliv dotazy? Kontakujte mě na e-mailu vit@aoravit.cz nebo mi pošlete zprávu na Instagramu @vit_aora.

Vít Aora