Jak zvládat emoce a emoční vlny?

Jak zvládat náročné emoce? Workshop zdarma.

Trápí vás silné emoce, nebo naopak emoční utlumenost?

Emoce tu nejsou od toho, aby nám komplikovaly život. Jsou příležitostí, jak se blíže poznat a více se uvolnit do života v klidu, lehkosti a radosti.

Zvu vás zhlédnout záznam online workshopu, který jsem vedl pro seberozvojový program MonkMode založený mým kamarádem Petrem Oliverem. Povídáme si v něm i s dalšími účastníky vysílání o tom, jak na emoce prakticky a funkčně, aby nás zbytečně nezatěžovaly a nezůstávali jsme v nich příliš dlouho.

Jestli si přejete větší emoční vyrovnanost a celkovou lehkost a pohodu v životě, tento workshop je pro vás. V hodině a půl v něm sdílím to nejpodstatnější, co jsem se o emocích naučil a jak s nimi můžete pracovat. Jsou v něm drahokamy, které jsem objevoval roky, a věřím, že vám budou přínosem.

Workshop Jak na emoce

Workshop Jak na emoce a emoční vlny

Ve workshopu se naučíte

  1. Jak fungují emoce, proč se v nás usazují a jak tuto tíhu uvolnit.
  2. Jak k sobě být laskavější a více přijímat sebe i své emoce.
  3. Jak propustit jakoukoliv emoci pomocí metody Nech to jít ve 3 hlavních krocích.
formulář

Odkaz na zhlédnutí videa vám dorazí do e-mailu.

Lidé mi napsali:

Tvé nadšení pro cokoliv, co děláš, je kouzelné a nakažlivé. 🙂 Mnohé myšlenky, které prezentuješ, se mnou rezonovaly. Zejména uvolnění odporů, ten postoj nechávat věci přijít, prožít je a zase je nechat odejít. Přijímat věci (emoce, celý svůj život) tak, jak jsou, protože to je ta nejlepší verze, která se může dít. Uvolňuji se tedy do flow, co to se mnou dál udělá, k čemu mě to pustí.

Milada

Jako mnoho lidí v dnešní době své emoce tak nějak odsouvám, zlehčuju, potlačuju… ale tuším, že na mé tělo i psychiku přesto zpovzdálí dost působí (a ne pozitivně), takže vítám šanci více se nimi seznámit, spřátelit, komunikovat. Jde to pozvolna, ale už jen ten  první krok – větší všímavost k tomu, jaké emoce v různých situacích prožívám – je pro mě osvobozením a zdrojem energie a naděje… Věřím, že tohle je cesta a s nadšením se na ni vydávám.

Tvůj projev je velmi sympatický a příjemný, líbí se mi tvé nadšení i zapálení pro duchovní rozvoj celkově. V záplavě dnešních seberozvojových aktivit je mi tvoje pojetí blízké, přijde mi opravdu využitelné v každodennosti a je pro mě rozhodně obohacením.

Tereza

Vít Aora

CHCETE TIPY PRO VNITŘNÍ KLID?

Přidejte se k více než 6 tisícům lidí a odebírejte MINDSET NEWSLETTER. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

🎁 Jako bonus získáte moji oblíbenou vedenou meditaci Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu lepší nálady.

formulář