Pro ty, kdo v životě touží po větší emoční vyrovnanosti

Nech to jít:
Online kurz emoční očisty

OSVOBOĎTE SE OD tíhy NEGATIVNÍCH EMOCÍ s METODou „Nech to jít“– propusťte tíživé myšlenky na minulost, naučte se zvládat emoční vlny a prožívejte každý den ve větší pohodě a radosti.

Registrace do skupinové vlny jsou již uzavřeny. Nyní si kurz můžete pořídit k samostudiu ve svém vlastním tempu.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Chcete se naučit lépe zvládat emoce? Zvu vás do svého nejnovějšího online kurzu.

V tomto kurzu předávám to nejklíčovější a nejfunkčnější, co jsem se naučil o emocích a práci s nimi. Odnesete si především 2 věci:

1

Spřátelení se s emocemi
Naučit se je lépe vnímat, přijímat a více jim rozumět.

2

Postup zaručeného uvolnění jakékoliv emoce
Metoda Nech to jít (z anglického Letting Go) o 3 hlavních krocích, která vám usnadní život.

„Nechat to jít“ znamená uvolnit potlačené emoce z minulosti a také všechny emoce, které se objevují v průběhu našeho dne.

Znamená to nechat odejít slova, myšlenky, příběhy a pocity, které nás nepodporují a škodí nám. Znamená to být sami sebou a cítit se lehce.

Tento proces pouštění pomáhá zvládat jak každodenní emoční vlny, tak i větší náročné životní situace.

Kurz Nech to jít – jak uvolnit potlačené emoce
Kurz emoční očisty Nech to jít, Vít Aora, emoce
Kurz Nech to jít a kniha Letting Go – jak na emoce

✔️ Naučíte se zdatněji ovládat své emoce, ať už jde o vztek, smutek, lítost, žárlivost, nespokojenost nebo cokoliv jiného. Emoční vlny mohou projít a odejít velmi rychle a ve výsledku se vůbec nemusí dostavovat.

✔️ Budete schopni proměnit omezující myšlenky, bolestivé vzpomínky a změnit způsob, jakým vnímáte sami sebe. Být k sobě laskavější, více se radovat a otevřít se novému vidění světa a novým možnostem pro svůj život.

✔️ Dokážete propustit emoční zátěž z minulosti, kterou jste si s sebou nesli a která způsobovala nepohodu ve vašem životě (negativní pocity, myšlenky a reakce vyvěrající z rozchodů, finanční nouze a dalších tíživých situací).

✔️ Technika „Nech to jít“ (inspirovaná metodou Letting Go od Dr. Davida R. Hawkinse) vám pomůže redukovat stres a dosáhnout hlubšího klidu. Je to účinný způsob, jak stoupat výše po úrovních vědomí a cítit se lépe a lépe.

Součástí kurzu jsou:

✔️ Videa o práci s emocemi
✔️ PDF Průvodce emoční očistou
✔️ Meditační nahrávky pro uvolnění stresu a negativity
✔️ Facebooková skupina pro účastníky kurzu – podpora a inspirace
✔️ Živá vysílání a odpovědi na vaše otázky

⭐️ Přístup k celému obsahu kurzu vám zůstane neomezeně dlouho i po skončení skupinové vlny.

Neskutečně se na kurz těším. A nejsem sám!

Víťo, už mám kurz zakoupen a nesmírně se na něj těším. To bude naprostá pecka, až si ty kroky osvojím a uleví se mi. 🙏 Přesně pro mě ten kurz je, protože to zahlcení emocemi je dost vyčerpávající a chci to změnit a taky propustit emoční ranec, co si nesu z minulosti 😊 Jsem Ti obrovsky vděčná, že jsi s něčím takovým přišel a v pravý čas 💜

Lenka

Prošla jsem s tebou kurzem meditace a teď se moc těším na tento úžasný kurz o emocích, dnes jsem zakoupila. Je to pro mě pořád velké téma! Mám pocit, že věci někdy moc hrotím a jsem schopná se tak rozhodit, že dostanu opar nebo rýmu…. Plně si to už uvědomuji a je na čase s tím něco dělat..

Jana

Tvůj nový kurz se mi “zjevil” přesně v momentě, kdy jsem to nejvíce potřebovala. Je mi 42 let, mám rodinu, děti, práci v rodinné firmě, ale ve vlnách jsem prakticky nonstop. Posledních 6 let se u mě střídají obrovské emoční extrémy – smíření a přijetí vs nespokojenost a neklid. Mám pocit, že něco nepopsatelného mi chybí. Naplnění, smysl mé práce, rozvíjení se, rozlet, touha, sny. Jakobych potlačila nějakou část sebe.

Momentálně jsem se opět vnitřně vzbouřila a zase začala přemýšlet, jak a co můžu udělat, abych se cítila naplněná, radostná a hravá. Ale už z minula vím, jak funguju a tentokrát chci na to jít jinak. Nespěchat a netlačit. Naopak, dát si prostor a čas. Zorientovat se v sobě. Přijmout se. Otevřít se. Poznávat se. A třeba díky tomu se přehoupnu přes můj pomyslný blok, kdy všechno rozpracované zmačkám a zahodím.

Už jsem zhlédla 2 videa z kurzu a přišly mi zajímavé AHA momenty a uvědomění. Cítím se lépe, více vnímám své tělo a více přijímám, co cítím. Moc se těším, až budu se svými emocemi větší kámoška.

Kristý

Emoce nás nemusí ovládat. Jsou tu, aby nám předaly cenné poznání a poté odešly. Nemusíme se v nich topit. Je na nás, jak se rozhodneme prožívat každý den – jestli v těžkosti, nebo v lehkosti.

cesta lesem min

🌊 Proč někteří lidé prožívají více emocí než jiní?

🌊 Jak se osvobodit se od starých bolestí, stresu a negativity?

🌊 Jak v emocích nesetrvávat zbytečně dlouho a dokázat je včas uvolnit?

🌊 Jak najít větší harmonii v emočním vlnobití a zdatněji surfovat i náročnými obdobími života?

Právě nyní můžete vstoupit do online kurzu práce s emocemi Nech to jít, kde se přesně těmito tématy budeme 3 týdny společně zabývat.

Poplujeme společně v soukromé Facebookové skupině, budeme si povídat o vědomé práci s emocemi, Zoomovat, meditovat a propouštět naši emoční zátěž. S pomocí metody Nech to jít se postupně uvolníme do větší a větší lehkosti bytí.

Jak se v životě doopravdy cítíte?

Jak to máte ve vztazích, v práci, ve financích, v bydlení nebo ve zdraví? Cítíte v těchto tématech uvolněnost, nebo těžkost?

Jestli váš život není tak plynoucí a radostný, jak byste si přáli, s největší pravděpodobností za to může vaše emoční zátěž a neúčinná práce s emocemi.

Častá snaha lidí, kteří se chtějí v životě cítit lépe, je změnit své myšlení.

Odříkávají afirmace, nachází nové pohledy na věc a snaží se uvěřit, že to, co je trápí, není tak hrozné. Myšlenku za myšlenkou se snaží změnit své vnitřní nastavení.

Tato snaha má ale většinou jen malý účinek. Ne že by tyto postupy nefungovaly. Fungují. Jen pro většinu z nás nejsou tak efektivní, jak bychom si přáli.

Proč?

Dokud totiž nepropustíme nádrž usazených emocí, které blokují proud naší energie a tok našeho přirozeného štěstí, házíme kamínky do rozbouřeného moře.

Jakákoliv změna je jen dočasná a rychle se vrátíme do starých kolejí. Ztrácíme čas, plýtváme energii, jsme zklamaní a eventuálně můžeme dokonce přestat věřit, že se vůbec dokážeme změnit.

Existuje ale i jiná možnost. Chytřejší a funkčnější cesta vnitřní proměny.

Pro mě osobně byla naprostou revolucí ve vnímání svého vnitřního světa a práce s ním.

Emoční vlny, které mě dříve vyřadily z provozu na celé hodiny, dny nebo dokonce i týdny, nyní často proběhnout v řádu minut – a někdy ani to ne.

Vít Aora houpací síť

Emoční očista – cesta lehkosti aneb jak se začít vznášet

Proč na různé situace reagujeme emočně? Jsme naštvaní, smutní, podráždění…

Je to snad proto, že nás naše okolí stresuje? Může za to náš vztah, naše zdravotní situace, místo, kde bydlíme, nebo stav našeho účtu?

Hlavní příčinou našeho rozladění a našich emočních reakcí je ve skutečnosti množství usazených emocí v nás. 

👉🏻 Když nás něco naštve, je to proto, že v nás již předtím byla uložená emoce vzteku.

👉🏻 Když nás něco rozesmutní, je to proto, že v nás již předtím byla potlačená emoce smutku.

👉🏻 Když o sobě pochybujeme, je to proto, že v nás existuje emoce obavy/strachu.

Naše reakce i naše myšlenky vyvěrají z našich usazených emocí. Pokud bychom byli „čistí“, reagovali bychom úplně jinak – v naprostém klidu. Žádná vnější událost by neměla sílu nás rozhodit, protože by neměla, čeho v nás se dotknout. 

„Hlavní příčinou stresu většiny z nás nejsou vnější podněty, ale tlak našich vlastních potlačovaných emocí.“ – David R. Hawkins, Letting Go

Cesta, na kterou vás proto zvu, je cesta emoční očisty. Skládá se ze dvou částí:

1.
Osvobození natlakovaných negativních emocí, které nepříznivě ovlivňují to, jak se v životě cítíme, jak přemýšlíme a jak se chováme.

2.
Vědomý způsob práce s emocemi, který pomáhá žít každý den ve větší vyrovnanosti a předchází usazování emocí.

Tato cesta nezačíná na úrovni mysli, ale na úrovni těla. Když nejprve necháme jít naše potlačené emoce, automaticky se změní i naše myšlení. Uvolňujeme totiž zdroj naší nepohody, začínáme se cítit lépe a tím nás i napadají radostnější myšlenky. S každou propuštěnou emocí se začínáme více vznášet.

Objevení tohoto přístupu v mém životě odstartovalo obrovské změny a dosáhl jsem tak mnohem větší proměny než s jinými technikami.

Díky postupu emoční očisty, kterou jsem postupně ladil a tříbil, jsem překonal velmi náročné období minulého podzimu 2023, kdy jsem se cítil vyhořelý, ztracený a nešťastný.

Emoční surfování rokem 2023

Vít Aora – jak změnit své myšleníMůj propad minulého podzimu byl výsledkem více věcí a změn – prošel jsem dost náročným rozchodem, přestěhoval se na druhou stranu republiky a ocitl se v nových životních rolích. Byl jsem sice v pohodě a většinu času si užíval, ale na podzim to nějak všechno vnitřně dojelo.

Veškerá energie byla najednou pryč, cítil jsem se nespokojeně a v žádných svých aktivitách jsem pořádně neviděl smyl. Radost byla fuč a začala mě rozhazovat kdejaká maličkost. Moc jsem nevěděl, co se sebou, a k tomu se ještě přidaly finanční výzvy.

Plácal jsem se dost nahoru a dolů, častěji dolů. Některé vlny trvaly i několik dní – byl jsem často buď smutnej, nebo podrážděnej. Většinu času jsem potřeboval být sám a chodit do přírody, abych to nějak dával.

Zjišťoval jsem, o co jde a co v sobě můžu lépe nastavit. Zkoušel jsem různé své postupy a techniky a ladil je.

Už na začátku minulého roku jsem objevil knihu Letting Go od Davida R. Hawkinse, který v ní nádherně píše o práci s emocemi. Ta mě tehdy hodně nadchla a začal jsem od té doby používat jeho metodu emoční očisty a postupně ji tříbil a uzpůsoboval. Na podzim šla do akce ve velkém. 🙂

Kniha Letting Go

Navázal jsem s emocemi úplně nový vztah a pomocí metody NECH TO JÍT postupně propustil svoji emoční zátěž. Pocítil jsem obrovský příliv radosti a živosti.

Jak a proč metoda emoční očisty NECH TO JÍT funguje?

S každou usazenou emocí se pojí stovky až tisíce myšlenek.

Řekněme, že v sobě máme usazenou emoci smutku. Z té může průběžně vyvěrat celá paleta myšlenek jako:

„Nejsem dost dobrý, cítím se sám, už zase je mi smutno, proč se mi toto dějetoto se mi nepovedlo, nevím, kudy se vydat, nevím, jak vydělat peníze, to nezvládnu…“ atd.

Vezměte si, kolik stovek a tisíců myšlenek se pojí třeba jen s jedinou bolestnou vzpomínkou z dřívějška – z jediné velké lítosti, ke které se v myšlenkách znovu a znovu vracíme.

Když tuto emoci osvobodíme, automaticky se uvolní i všechny přidružené myšlenky, které na ni byly navázány.

Prostě jsou pryč, protože zmizela emoce, ze které vyrůstaly. Vytrhli jsme kořen. Pocit úlevy je okamžitý a změna trvalá. A stejně tak to můžeme udělat i s menšími emocemi – postupně propouštět všechnu negativitu, která se v nás objevuje ve formě pocitů, myšlenek či impulzivních reakcí. Kompletně tak měníme a projasňujeme svoji realitu.

Nepřijde vám to jako daleko efektivnější postup?

„To, co nosíme v sobě, utváří náš svět. Pokud se zbavíme viny, uvidíme nevinnost, ale člověk, který se cítí provinile, uvidí jen zlo. Základním pravidlem je to, že se zaměřujeme na to, co jsme potlačili.” – David R. Hawkins, Letting Go

Nejde o magickou pilulku

Zároveň chci ale říct…

Toto propouštění nemusí být vždy snadné ani příjemné. Jde totiž o to vědomě prožít danou emoci. Je to přesný opak potlačování a vytěsňování.

➡️ Potlačování vede k hromadění těžkosti.
➡️ Vědomé prožití a puštění vede k lehkosti.

Nestačí si jen říct, že emoci přijímám. Zafungovala vám někdy tato rada? „Prostě to přijmi!“ Mně ne. Přijmout emoci totiž nemůžeme na úrovni mysli. Abychom ji skutečně přijali, musíme ji uvnitř sebe prožít, ne se jí vyhýbat.

Každá propuštěná emoce nám poskytne úlevu, motivaci a důvěru ve funkčnost tohoto postupu. A výsledky, které se dostavují, za to prostě stojí. Přeji vám, ať je pocítíte sami na sobě. 🙂

„Život není o tom, jak dobře se cítíme, ale jak dobře umíme cítit.“

Vít Aora meditace

Když se naučíme pracovat se svými emocemi…

Nepříjemné emoce námi místo hodin a dnů projdou za pár minut, někdy i vteřin. Eventuálně se ve stejných situacích už nedostavují vůbec, protože jsme vyčistili svoji emoční zátěž spojenou s daným tématem a změnili pohled na věc.

👉🏻 Něco vás vždy naštvalo? Najednou se už nevztekáte.
👉🏻 Něco vás vždy rozesmutnilo? Najednou vás to nechává v klidu.
👉🏻 Byli jste ve stresu ze své finanční situace? Najednou proaktivně nacházíte způsoby, jak ji zlepšit.
👉🏻 Viděli jste na všem to špatné? Najednou je snadné cítit vděčnost.

Naše stabilita sílí, naše sebedůvěra roste a život nabývá na průzračnější kvalitě, jako bychom se skoro vznášeli. Máme také více energie, která již není odčerpávána tlakem negativity.

Otevírají se nové dveře a možnosti, které byly blokovány nahromaděnými emocemi.

🌱 Rozjet podnikání? Přestěhovat se? Najít si nový vztah? Více cestovat?

Pokud jste nevěřili, že můžete žít život svých snů a splnit si jakékoliv přání, tato nedůvěra se rozpouští. Místo toho se postupně dostavuje naděje a radostná jiskra dětské hravosti a živosti.

A tak je na místě otázka…

Co je vaší životní brzdou?

 • Bojíte se udělat v životě změnu? Ve vztahu, v práci, v bydlení?
 • Jste ve stresu z nějaké životní situace?
 • Pochybujete o sobě? Přešlapujete na místě?
 • Chybí vám energie a životní síla?
 • Vztekáte se a vybuchujete?
 • Nevíte, kudy se vydat? Cítíte nejasnost v osobním nebo pracovním životě?
 • Jste často smutní, podráždění, kritičtí nebo nespokojení?
 • Přemýšlíte negativně?
 • Neustále se vám opakují ty stejné nepříjemné situace a neumíte z tohoto začarovaného kruhu vystoupit?

A hlavně… Zkoušeli jste už kupu věcí a technik, podstoupili spoustu seminářů, ale všechny změny byly jen dočasné?

S tím vším vám metoda emoční očisty NECH TO JÍT pomůže. Nejde po povrchu, ale řeší jádro věci.

Zmiňuji právě tyto věci, protože jsem si je všechny prožil. Trvalo mi, než jsem pochopil, že…

Každá emoce je příležitostí

Za poslední roky jsem byl obdarován příležitostí okusit kompletní emoční škálu od nejnižších stavů apatie, viny a strachu až k nejvyšším příčkám radosti, nadšení a extatické blaženosti bytí.

emoční škála

A jedním z těch největších poznatků je, že každá „negativní“ emoce je obrovskou příležitostí! Ukazuje na určitý nesoulad, kde můžeme vyrůst, kde se můžeme uzdravit. Je to příležitostí poznat se a uvolnit se do ještě větší svobody a radosti.

Postupně jsem propojil jsem své vlastní zkoumání s ověřenými postupy zkušených učitelů a v únoru 2024 na indonéském ostrově Bali vytvořil tento online kurz.

A tak vás s obrovskou radostí zvu do kurzu emoční očisty Nech to jít! Ať už si přejete ladněji zvládat každodenní emoční vlny, nebo projít celým náročným obdobím života, tento kurz vám s tím pomůže.

Vít Aora emoční očista kurz

Tento kurz vás provede metodou emoční očisty NECH TO JÍT a pomůže vám překonat časté překážky na cestě k emoční vyrovnanosti.

Budete se tak moct svým vlastním tempem začít osvobozovat od destruktivních programů a těžkostí a krok za krokem vplouvat do nové úrovně lehkosti bytí.

Pokud tedy cítíte, že jste připraveni na změnu….

🌴 Chcete se cítit lépe – svobodněji, uvolněněji, radostněji, vyrovnaněji a láskyplněji…

🌴 Chcete naplnit více ze svého potenciálu a vydat vpřed životem bez toho, aby vás neustále rozhazovaly emoční vlny…

🌴 Chcete mít více síly a energie, harmoničtější vztahy, úspěšnější podnikání, pevnější zdraví, jasnější mysl a být více sami sebou…

Pak jste na správném místě. A zvu vás zvu říct ANO životnímu upgradu – to, co v kurzu předávám, minimálně pro mě upgrade byl.

hora slunce

Poslední věc.

Pokud to do teď nebylo jasné:

V tomto kurzu se NEbudete učit, jak NEmít negativní emoce.

Zdravá dávka prožívání emocí je krásným kořením života! Jde o to naučit se s nimi pracovat konstruktivně. To znamená tak, aby nás neovládaly a neničily naše zdraví a psychickou pohodu. Můžeme z nich vytěžit mnoho hlubokých lekcí a dlouhodobě proměnit svůj vnitřní svět tak, že nám v něm bude opravdu dobře.

A zároveň…

Přesah tohoto kurzu je větší, než se jen osvobodit od negativity. Jakmile uvolníme její tlak, je nádherným dalším krokem naplnit se dobrem a nabrat pozitivní setrvačnost. V kurzu si představíme jednoduchý způsob, jak na to.

Tím si zajistíte trvalejší proměnu a váš život se rozjasní na všech úrovních a ve všech směrech.

Moc se těším na tuto společnou cestu.

Vítek

Vít Aora podpis

Shrnutí. Naučíte se:

Jak fungují emoce a co nám přináší za poznání

Jak si k nim vytvořit zcela nový vztah a přístup

Jak uvolnit jakoukoliv emoci a myšlenku v 6 krocích (3 hlavních a 3 podpůrných)

Jak pročistit emoční zátěž z minulosti – potlačené emoce, které nepříznivě ovlivňují váš život a mění vaše chování i myšlení – a pocítit tak hlubší klid a mír

Jak se žádnou emocí nenechat ovládat zbytečně dlouho

Jak přesměrovat pozornost k pozitivním stránkám života a začít si tak tvořit zcela novou, čerstvou a zářivou realitu

 Jak předcházet velkým emočním vlnám

Jak transformovat neprospěšné programy mysli jako jsou nedůvěra, pochyby o sobě, kritizování, nespokojenost, vracení se k minulosti nebo lpění na tom, jak věci mají být.

Jak zdatněji projít i náročnými životními obdobími

Jak využít potenciál havajské metody léčení Ho’oponopono, která se dost možná stane vaším dobrým pomocníkem po zbytek celého života díky své jednoduchosti a až zázračné účinnosti

Jak se díky emoční svobodě otevřít hojnosti v jakékoliv oblasti života od zdraví přes vztahy, práci, peníze po bydlení nebo cestování a uvolnit svůj proud kreativity.

A mnohem více. Dary, které přináší emoční svoboda, nelze sepsat jen v pár bodech…

Pro koho tento kurz není?

Tento kurz neslouží k léčení psychických poruch a onemocnění. Není náhradou odborné léčby ani žádné formy terapie a negarantuje zázraky.

Vyberte si buď samostatný kurz, nebo jeden ze zvýhodněných balíčků více kurzů vnitřního klidu.

varianta 1: kurz emocí

Kurz Nech to jít

Kurz Nech to jít: práce s emocemi Vít Aora
 • Neomezený přístup ke kompletnímu obsahu online kurzu Nech to jít formou členské sekce na tomto webu – kurz obsahuje videa, vedené meditace, akční kroky, a překvapení navíc.
 • Bonus: E-kniha Detox hlavy ke kurzu zdarma.

2 500 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

varianta 2: vnitřní klid

Zvýhodněný balíček kurzu emocí a kurzu meditace

balíček kurz práce s emocemi a kurz meditace
 • Online kurz emoční očisty Nech to jít
 • Online kurz meditace Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru v hodnotě 2500 Kč – položte za 3 týdny pevné základy meditaci,  vytvořte si z ní dlouhodobý zvyk a naučte se kdykoliv zklidnit svoji mysl. Ihned po objednání získáte přístup k celému obsahu kurzu v členské sekci tohoto webu.  Více o kurzu.

5 000 Kč
3 400 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

varianta 3: čistá mysl

Zvýhodněný balíček kurzu emocí a kurzu Detox hlavy

balíček kurz práce s emocemi a kurz detox hlavy
 • Online kurz emoční očisty Nech to jít
 • Online kurz Detox hlavy za 42 dní v hodnotě 4 200 Kč. Očistěte se od stresu a zahlcenosti, ukliďte si v hlavě, zjednodušte si život a vytvořte si nové prospěšné denní návyky. To vše jeden krok za druhým v 6týdenním online kurzu, kterým již prošlo přes 150 spokojených účastníků. Ihned po objednání získáte přístup k celému obsahu kurzu v členské sekci tohoto webu. Více o kurzu.

6 700 Kč
4 200 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

Jste připraveni na kompletní očistu a projasnění života? Můžete si pořídit balíček všech mých 3 online kurzů za zvýhodněnou cenu.

varianta 4: všechny kurzy

Kompletní balíček kurzu emocí, kurzu meditace a kurzu Detox hlavy

balíček 3 kurzů vnitřního klidu: detox hlavy, meditace a emoce
 • Online kurz emoční očisty Nech to jít
 • Online kurz meditace Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru v hodnotě 2 500 Kč.
 • Online kurz Detox hlavy za 42 dní v hodnotě 4 200 Kč.

9 200 Kč
5 900 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz
Vít Aora

Krásný den!

Jmenuji se Vít Aora a věřím, že je jen na nás, jak se každý den cítíme. Náš vnější svět je stoprocentním odrazem našeho vnitřního světa. Zabývám se tím, jak prohlubovat svůj vnitřní klid a z něho si tvořit i šťastnější svět kolem sebe.

Jsem autorem knihy Detox hlavy a online kurzů pro vnitřní klid a celkový pocit jasnosti a vyrovnanosti. To, co mi pomáhá žít šťastně, s radostí sdílím s druhými.

Čtu, cvičím, cestuji a tvořím, miluji jednoduchost, moře, 100% čokoládu a bojová umění.

Zvu vás k uvolnění se do nové úrovně lehkosti bytí skrze propuštění usazených emocí s metodou NECH TO JÍT a zdatnější navigování vaším vnitřním emočním světem. Těším se na vás uvnitř kurzu!

 

Máte jakýkoliv dotaz?

Napište mi na vit@aoravit.cz

Vít Aora