Pro ty, kdo v životě touží po větší emoční vyrovnanosti

Nech to jít:
Online kurz emoční očisty

OSVOBOĎTE SE OD tíhy NEGATIVNÍCH EMOCÍ s METODou „Nech to jít“– propusťte tíživé myšlenky na minulost, naučte se zvládat emoční vlny a prožívejte každý den ve větší pohodě a radosti.

Kurz je k pořízení pro samostudium a průchod ve svém vlastním tempu.

Chcete se naučit lépe zvládat emoce? Zvu vás do svého nejnovějšího online kurzu.

V tomto kurzu předávám to nejklíčovější a nejfunkčnější, co jsem se naučil o emocích a práci s nimi. Odnesete si především 2 věci:

1

Spřátelení se s emocemi
Naučit se je lépe vnímat, přijímat a více jim rozumět.

2

Postup zaručeného uvolnění jakékoliv emoce
Metoda Nech to jít (z anglického Letting Go) o 3 hlavních krocích, která vám usnadní život.

„Nechat to jít“ znamená uvolnit potlačené emoce z minulosti a také všechny emoce, které se objevují v průběhu našeho dne.

Znamená to nechat odejít slova, myšlenky, příběhy a pocity, které nás nepodporují a škodí nám. Znamená to být sami sebou a cítit se lehce.

Tento proces pouštění pomáhá zvládat jak každodenní emoční vlny, tak i větší náročné životní situace.

Kurz Nech to jít – jak uvolnit potlačené emoce
Kurz emoční očisty Nech to jít, Vít Aora, emoce
Kurz Nech to jít a kniha Letting Go – jak na emoce

✔️ Naučíte se zdatněji ovládat své emoce, ať už jde o vztek, smutek, lítost, žárlivost, nespokojenost nebo cokoliv jiného. Emoční vlny mohou projít a odejít velmi rychle a ve výsledku se vůbec nemusí dostavovat.

✔️ Budete schopni proměnit omezující myšlenky, bolestivé vzpomínky a změnit způsob, jakým vnímáte sami sebe. Být k sobě laskavější, více se radovat a otevřít se novému vidění světa a novým možnostem pro svůj život.

✔️ Dokážete propustit emoční zátěž z minulosti, kterou jste si s sebou nesli a která způsobovala nepohodu ve vašem životě (negativní pocity, myšlenky a reakce vyvěrající z rozchodů, finanční nouze a dalších tíživých situací).

✔️ Technika „Nech to jít“ (inspirovaná metodou Letting Go od Dr. Davida R. Hawkinse) vám pomůže redukovat stres a dosáhnout hlubšího klidu. Je to účinný způsob, jak stoupat výše po úrovních vědomí a cítit se lépe a lépe.

Součástí kurzu jsou:

✔️ Videa o práci s emocemi
✔️ Akční kroky k převedení poznatků do praxe
✔️ Meditační nahrávky pro uvolnění stresu a negativity
✔️ Záznamy živých vysílání ze skupinové vlny duben 2024

⭐️ Přístup k celému obsahu kurzu vám zůstane neomezeně dlouho a můžete se k němu tak kdykoliv vracet.

Co o kurzu říkají účastníci?

Zajímám se o seberozvoj už pár let, dělala jsem víc kurzů co se týče dostat se do klidu, netrápit se dokola v hlavě nějakou vinou když třeba člověk náhodou udělá chybu. Ale víc to bylo zaměřené na kontrolu a změnu myšlenek, což někdy pomáhá a někdy vůbec.
Až Vítkův kurz Nech to jít, zaměřený na uvědomování si, prožívání a následné propouštění emocí, člověka vede k tomu, že vlastně všechny emoce jsou v pořádku a i ty negativní máme přátelsky prožít a ne se jich chtít hned zbavit nebo je v sobě dusit (jak nás učila zastaralá výchova). I když musím ještě s metodou víc pracovat, otevřela mi oči a už jsem dosáhla i pocitů úlevy, když člověk metodu použije, přesně jak ji Vítek popisuje 🙂.
Jasně a dokonale zpracované lekce s popisem a audiem na pochopení pro každého i kdo na sobě jen začíná pracovat. Kurz je doplněný dalšími nahrávkami s hosty s tématy na emoce a meditacemi, které jsou jen dalším přínosným bonusem. Kurz vřele doporučuji všem kdo chce žít život ve větší lehkosti a radosti bez zbytečného trápení. Moc děkuju za tuhle příležitost 🙏❤️
Zuzana ž.

Kurz Nech to jit mi pomohl zvědomit si pravdy, které jsem tak nějak věděla. Vytáhl je ven, pěkne na ně posvítil a dal mi do ruky nástroje, jak tyto pravdy přijmout. Jak neztrácet sebe ani drahocenný čas něčím, co mohu, velice často, nechat odejít během několika desítek vteřin. Je úsměvné, jak jednoduché to je a jak sami sobě zbytečně komplikujeme život.
Stanislava k.

Tento kurz mi přišel nějak sám do cesty a jsem za nej vděčná.
Emoce jsou naprostá součást našeho života a za tohle úžasné obohacení jsem vděčná. Vitek zpracoval kurz úžasně 🤍🌞
Všechno je vysvětleno tak, že jsem se vždy těšila na nová videa. Vitku, děkuji mockrát. 🫶
Zuzana s.

Můj velký aha moment byl uvědomění si toho že každá emoční reakce vyvolaná vnějškem, je proto, že tato emoce ve mě již existuje💁‍♀️. Jsem vděčná že můžu kurzem postupovat svým vlastním tempem a mít čas to vše v klidu vstřebává. Už teď v sobě cítím mnohem větší klid než před třemi týdny 😊. Hodně mi pomohlo i jen si uvědomit co emoce vlastně jsou a být s nimi 🙏. Děkuji za tento kurz😊
Simona c.

Pro mě byl kurz vysvobozením. Nejsem ještě na konci, troufám si naopak říct, že jsem na začátku. Vím, že jej pojedu rozhodně ještě několikrát po sobě. Na začátku jsem byla skeptická k tomu, jak to bude probíhat. Jak to uchopíš, zda to bude srozumitelné.
Musím ale vyzdvihnout to, jak je kurz sestaven. Je to opravdu průvodce světem emocí a ne jen technikou uvolňování. Nečekala jsem, že bude tak obsáhlý a že tam toho bude tolik navíc – meditace, zoomy, hosté. Tvá podpora, příjemný hlas a vedení bylo jen třešničkou na dortu. Pokud takto vypadají všechny tvé kurzy, tak si myslím, že tento není poslední. A co mi vlastně přinesl? Jednoznačně uklidnění! Že vím, že je každá emoce v pořádku a že vím, co s ní dělat. Vlastně nedělat nic a jen s ní být. I když i to je velmi náročné. Já nemůžu říct víc, než jen děkuji.❤️🙏🏻

Kristýna L.

Krásný den všem. Vítku, chci Ti moc poděkovat za tento kurz. Už nese své ovoce. Zrovna dneska se mi podařilo díky němu uvolnit část nahromaděného vzteku starého skoro 40 let a vyživovaného neustále dalšími emocemi, které se na něj nabalovaly. Tak úlevně jsem se už dlouho necítila. Díky.
ELIŠKA

Kurz předčil má očekávání v tom, že jsem si nejdřív myslela, že se naučím zpracovávat emoce a tím reakce na ně v každodenním životě. Největší uvědomění pro mě bylo to, že se můžu sama a v klidu začít vracet k nezpracovaným “velkým” emocemi z minulosti. Když mám čas, náladu, nebo když to prostě přijde, a v klidu a v bezpečí, v laskavosti, ve svém prostoru to znovu doprožít, uvolnit a propouštět a nechat to konečně jít. Bez odporu a opravdu funkčně 🙂 Tento přístup k sobě reálně mění život 🙂 Když necháme nefunkční věci ze svěho života jít, vytvoří se tím přirozeně prostor pro to nejlepší, co je pro nás připraveno ❤️🙏🍀
Jana G.

Dnes jsem se vrátila z dovolené a ráda bych sdílela obrovský posun ve svém životě, který nastal díky tomuto kurzu. Kurz mě absolutně nadchl. Ale přišel moment, kdy jsme se s rodinou rozhodli odjet na prodlouženou dovolenou.
Naskočila celá řada emocí – hlavně pozitivních – těšení se, radost, vděčnost, odpočinek, ale i ty další – stres kvůli práci, vypadnutí z režimu a taky – nebudu mít prostor věnovat se kurzu a jet na společné vlně.
Ale v tom je právě ten největší přínos tohohle kurzu – dokázala jsem si to zpracovat. Přijmout tu emoci a očistit se. Uvědomila jsem si, že čas s rodinou a bytí v přítomnosti je pro mě momentální ESENCE. Cítíla jsem se i přes to v poho a spoko/mj.můj záměr v kurzu./
Vítku já Ti z celého srdce děkuji za Tvůj kurz a vůbec za to, co děláš. Pomáháš lidem a navíc s takovým klidem a přirozeností. Cítím z Tebe tolik pozitivní energie, která mě nakopává a motivuje. 🙏🙏🙏
Kurz byl, je a bude pro mě velkým životním milníkem. Všechno tak krásně na sebe navazuje a prolíná se. Tolik aha momentů a pochopení. Doporučuju všem dát tomu čas a energii. Vyplatí se to.
kristýna n.

Děkuji ze srdce Vítkovi za kurz Nech to jít, jehož téma mě velmi oslovilo 🥰🙏 Se svými emocemi se učím už nějakou dobu pracovat, ale až díky Vítkové energii, bezpečnému prostoru a společnému sdílení lidí ve skupince si mnohem více dovoluji přijímat své emoce a tím i sebe sama ❤️ Pochopila jsem, že nejsem jedinná, kdo je citlivější a že je to tak naprosto vpořádku 🥰 Uvědomila jsem si své dary, které s sebou moje hypersenzitivita nese. Míň se hodnotím a více si dovoluji být taková, jaká zrovna potřebuji být 🙌 Moc jsem si oblíbila meditace, které jsou součástí kurzu a které mě vedly si ještě více zvědomit, jak se právě cítím 🧘 Naučila jsem se na emocích zbytečně dlouho neulpívat a efektivně je proměňovat tak, abych se dostala do rovnováhy a stability.
Dita p.

Velmi mi vyhovovalo, jakým způsobem Vítek metodu práce s emocemi předává, stručně, srozumitelně, s lehkostí a s důrazem na laskavost k sobě a naladění na sebe. Za mě největší aha momenty bylo, že když propustím nějakou emoci, že tím propouštím i myšlenky s ní spojené, a pak popis toho, jakými různými způsoby se může projevovat odpor k tomu se s nějakou emocí setkat (což je moje velké téma). Největší posun u sebe vnímám právě v tom, že lépe přijímám i méně příjemné emoce, a už se tak nevyhýbám tomu se s nimi setkat.
Eva f.

Kurz mi přinesl to, že jsem zase začala více myslet na sebe. Soustředit se na své pocity, emoce, nálady a myšlenky.. přišlo uvědomění, že to co jsem milovala a jak jsem ráda trávila čas sama se sebou a sama pro sebe jsem postupně opouštěla a tím ztrácela i sebe. Tohle pro mne bylo takové nasměrovaní zpět na mou cestu. ✨Můj velký “aha moment” pro mně byl hned na začátku – znovu si uvědomit a přijmout to, že mé emoce ovládají myšlenky, to že tohle je tak moc propojené. Kurz si procházím svým tempem a to mě na tom moc baví, že díky on-line formy, je toto možné. 🙌🏼
Aneta F.

Od první chvíle, co jsem se dočetla o kurzu, měla jsem silný pocit, že je přesně pro mě. I když jsem si neuměla úplně představit o čem v praxi bude. A moje intuice se nespletla. Jako mnoho lidí v dnešní době své emoce tak nějak odsouvám, zlehčuju, potlačuju… ale tuším, že na mé tělo i psychiku přesto zpovzdálí dost působí (a ne pozitivně), takže vítám šanci více se nimi seznámit, spřátelit, komunikovat. Jde to pozvolna, ale už jen ten první krok – větší všímavost k tomu, jaké emoce v různých situacích prožívám – je pro mě osvobozením a zdrojem energie a naděje… Věřím, že tohle je cesta a s nadšením se na ni vydávám.
Oceňuji perfektní zpracování kurzu, bohatý obsah ve fb skupině a možnost živých setkání a meditací i rychlé reakce na dotazy a nejasnosti. Tvůj projev je velmi sympatický a příjemný, líbí se mi tvé nadšení a zapálení pro téma kurzu i pro duchovní rozvoj celkově. V záplavě dnešních seberozvojových aktivit je mi tvoje pojetí blízké, přijde mi opravdu využitelné v každodennosti (ale i s velkým duchovním přesahem) a je pro mě rozhodně obohacením.
Díky.
Tereza K.

Vít mě přivedl k meditaci a k jeho knize se ráda průběžně vracím. Zlom nastal při vstupu do kurzu Nech to jít, který mi otevřel oči naprosto ve všech ohledech. Je úžasně zpracovaný, videa jsou stručná a k věci, přitom související články a materiály nejsou nijak zahlcující – lze je procházet ve svém vlastním tempu a kdykoliv se k nim i zpětně vracet. Součástí kurzu jsou i společné on-line meditace a Zoom vysílání, což je také obrovský benefit.
Ivona a.

Emoce nás nemusí ovládat. Jsou tu, aby nám předaly cenné poznání a poté odešly. Nemusíme se v nich topit. Je na nás, jak se rozhodneme prožívat každý den – jestli v těžkosti, nebo v lehkosti.

cesta lesem min

🌊 Proč někteří lidé prožívají více emocí než jiní?

🌊 Jak se osvobodit se od starých bolestí, stresu a negativity?

🌊 Jak v emocích nesetrvávat zbytečně dlouho a dokázat je včas uvolnit?

🌊 Jak najít větší harmonii v emočním vlnobití a zdatněji surfovat i náročnými obdobími života?

Právě nyní můžete vstoupit do online kurzu práce s emocemi Nech to jít, kde se přesně těmito tématy budeme 3 týdny společně zabývat.

Poplujeme společně v soukromé Facebookové skupině, budeme si povídat o vědomé práci s emocemi, Zoomovat, meditovat a propouštět naši emoční zátěž. S pomocí metody Nech to jít se postupně uvolníme do větší a větší lehkosti bytí.

Jak se v životě doopravdy cítíte?

Jak to máte ve vztazích, v práci, ve financích, v bydlení nebo ve zdraví? Cítíte v těchto tématech uvolněnost, nebo těžkost?

Jestli váš život není tak plynoucí a radostný, jak byste si přáli, s největší pravděpodobností za to může vaše emoční zátěž a neúčinná práce s emocemi.

Častá snaha lidí, kteří se chtějí v životě cítit lépe, je změnit své myšlení.

Odříkávají afirmace, nachází nové pohledy na věc a snaží se uvěřit, že to, co je trápí, není tak hrozné. Myšlenku za myšlenkou se snaží změnit své vnitřní nastavení.

Tato snaha má ale většinou jen malý účinek. Ne že by tyto postupy nefungovaly. Fungují. Jen pro většinu z nás nejsou tak efektivní, jak bychom si přáli.

Proč?

Dokud totiž nepropustíme nádrž usazených emocí, které blokují proud naší energie a tok našeho přirozeného štěstí, házíme kamínky do rozbouřeného moře.

Jakákoliv změna je jen dočasná a rychle se vrátíme do starých kolejí. Ztrácíme čas, plýtváme energii, jsme zklamaní a eventuálně můžeme dokonce přestat věřit, že se vůbec dokážeme změnit.

Existuje ale i jiná možnost. Chytřejší a funkčnější cesta vnitřní proměny.

Pro mě osobně byla naprostou revolucí ve vnímání svého vnitřního světa a práce s ním.

Emoční vlny, které mě dříve vyřadily z provozu na celé hodiny, dny nebo dokonce i týdny, nyní často proběhnout v řádu minut – a někdy ani to ne.

Vít Aora houpací síť

Emoční očista – cesta lehkosti aneb jak se začít vznášet

Proč na různé situace reagujeme emočně? Jsme naštvaní, smutní, podráždění…

Je to snad proto, že nás naše okolí stresuje? Může za to náš vztah, naše zdravotní situace, místo, kde bydlíme, nebo stav našeho účtu?

Hlavní příčinou našeho rozladění a našich emočních reakcí je ve skutečnosti množství usazených emocí v nás. 

👉🏻 Když nás něco naštve, je to proto, že v nás již předtím byla uložená emoce vzteku.

👉🏻 Když nás něco rozesmutní, je to proto, že v nás již předtím byla potlačená emoce smutku.

👉🏻 Když o sobě pochybujeme, je to proto, že v nás existuje emoce obavy/strachu.

Naše reakce i naše myšlenky vyvěrají z našich usazených emocí. Pokud bychom byli „čistí“, reagovali bychom úplně jinak – v naprostém klidu. Žádná vnější událost by neměla sílu nás rozhodit, protože by neměla, čeho v nás se dotknout. 

„Hlavní příčinou stresu většiny z nás nejsou vnější podněty, ale tlak našich vlastních potlačovaných emocí.“ – David R. Hawkins, Letting Go

Cesta, na kterou vás proto zvu, je cesta emoční očisty. Skládá se ze dvou částí:

1.
Osvobození natlakovaných negativních emocí, které nepříznivě ovlivňují to, jak se v životě cítíme, jak přemýšlíme a jak se chováme.

2.
Vědomý způsob práce s emocemi, který pomáhá žít každý den ve větší vyrovnanosti a předchází usazování emocí.

Tato cesta nezačíná na úrovni mysli, ale na úrovni těla. Když nejprve necháme jít naše potlačené emoce, automaticky se změní i naše myšlení. Uvolňujeme totiž zdroj naší nepohody, začínáme se cítit lépe a tím nás i napadají radostnější myšlenky. S každou propuštěnou emocí se začínáme více vznášet.

Objevení tohoto přístupu v mém životě odstartovalo obrovské změny a dosáhl jsem tak mnohem větší proměny než s jinými technikami.

Díky postupu emoční očisty, kterou jsem postupně ladil a tříbil, jsem překonal velmi náročné období minulého podzimu 2023, kdy jsem se cítil vyhořelý, ztracený a nešťastný.

Emoční surfování rokem 2023

Vít Aora – jak změnit své myšleníMůj propad minulého podzimu byl výsledkem více věcí a změn – prošel jsem dost náročným rozchodem, přestěhoval se na druhou stranu republiky a ocitl se v nových životních rolích. Byl jsem sice v pohodě a většinu času si užíval, ale na podzim to nějak všechno vnitřně dojelo.

Veškerá energie byla najednou pryč, cítil jsem se nespokojeně a v žádných svých aktivitách jsem pořádně neviděl smyl. Radost byla fuč a začala mě rozhazovat kdejaká maličkost. Moc jsem nevěděl, co se sebou, a k tomu se ještě přidaly finanční výzvy.

Plácal jsem se dost nahoru a dolů, častěji dolů. Některé vlny trvaly i několik dní – byl jsem často buď smutnej, nebo podrážděnej. Většinu času jsem potřeboval být sám a chodit do přírody, abych to nějak dával.

Zjišťoval jsem, o co jde a co v sobě můžu lépe nastavit. Zkoušel jsem různé své postupy a techniky a ladil je.

Už na začátku minulého roku jsem objevil knihu Letting Go od Davida R. Hawkinse, který v ní nádherně píše o práci s emocemi. Ta mě tehdy hodně nadchla a začal jsem od té doby používat jeho metodu emoční očisty a postupně ji tříbil a uzpůsoboval. Na podzim šla do akce ve velkém. 🙂

Kniha Letting Go

Navázal jsem s emocemi úplně nový vztah a pomocí metody NECH TO JÍT postupně propustil svoji emoční zátěž. Pocítil jsem obrovský příliv radosti a živosti.

Jak a proč metoda emoční očisty NECH TO JÍT funguje?

S každou usazenou emocí se pojí stovky až tisíce myšlenek.

Řekněme, že v sobě máme usazenou emoci smutku. Z té může průběžně vyvěrat celá paleta myšlenek jako:

„Nejsem dost dobrý, cítím se sám, už zase je mi smutno, proč se mi toto dějetoto se mi nepovedlo, nevím, kudy se vydat, nevím, jak vydělat peníze, to nezvládnu…“ atd.

Vezměte si, kolik stovek a tisíců myšlenek se pojí třeba jen s jedinou bolestnou vzpomínkou z dřívějška – z jediné velké lítosti, ke které se v myšlenkách znovu a znovu vracíme.

Když tuto emoci osvobodíme, automaticky se uvolní i všechny přidružené myšlenky, které na ni byly navázány.

Prostě jsou pryč, protože zmizela emoce, ze které vyrůstaly. Vytrhli jsme kořen. Pocit úlevy je okamžitý a změna trvalá. A stejně tak to můžeme udělat i s menšími emocemi – postupně propouštět všechnu negativitu, která se v nás objevuje ve formě pocitů, myšlenek či impulzivních reakcí. Kompletně tak měníme a projasňujeme svoji realitu.

Nepřijde vám to jako daleko efektivnější postup?

„To, co nosíme v sobě, utváří náš svět. Pokud se zbavíme viny, uvidíme nevinnost, ale člověk, který se cítí provinile, uvidí jen zlo. Základním pravidlem je to, že se zaměřujeme na to, co jsme potlačili.” – David R. Hawkins, Letting Go

Nejde o magickou pilulku

Zároveň chci ale říct…

Toto propouštění nemusí být vždy snadné ani příjemné. Jde totiž o to vědomě prožít danou emoci. Je to přesný opak potlačování a vytěsňování.

➡️ Potlačování vede k hromadění těžkosti.
➡️ Vědomé prožití a puštění vede k lehkosti.

Nestačí si jen říct, že emoci přijímám. Zafungovala vám někdy tato rada? „Prostě to přijmi!“ Mně ne. Přijmout emoci totiž nemůžeme na úrovni mysli. Abychom ji skutečně přijali, musíme ji uvnitř sebe prožít, ne se jí vyhýbat.

Každá propuštěná emoce nám poskytne úlevu, motivaci a důvěru ve funkčnost tohoto postupu. A výsledky, které se dostavují, za to prostě stojí. Přeji vám, ať je pocítíte sami na sobě. 🙂

„Život není o tom, jak dobře se cítíme, ale jak dobře umíme cítit.“

Vít Aora meditace

Když se naučíme pracovat se svými emocemi…

Nepříjemné emoce námi místo hodin a dnů projdou za pár minut, někdy i vteřin. Eventuálně se ve stejných situacích už nedostavují vůbec, protože jsme vyčistili svoji emoční zátěž spojenou s daným tématem a změnili pohled na věc.

👉🏻 Něco vás vždy naštvalo? Najednou se už nevztekáte.
👉🏻 Něco vás vždy rozesmutnilo? Najednou vás to nechává v klidu.
👉🏻 Byli jste ve stresu ze své finanční situace? Najednou proaktivně nacházíte způsoby, jak ji zlepšit.
👉🏻 Viděli jste na všem to špatné? Najednou je snadné cítit vděčnost.

Naše stabilita sílí, naše sebedůvěra roste a život nabývá na průzračnější kvalitě, jako bychom se skoro vznášeli. Máme také více energie, která již není odčerpávána tlakem negativity.

Otevírají se nové dveře a možnosti, které byly blokovány nahromaděnými emocemi.

🌱 Rozjet podnikání? Přestěhovat se? Najít si nový vztah? Více cestovat?

Pokud jste nevěřili, že můžete žít život svých snů a splnit si jakékoliv přání, tato nedůvěra se rozpouští. Místo toho se postupně dostavuje naděje a radostná jiskra dětské hravosti a živosti.

A tak je na místě otázka…

Co je vaší životní brzdou?

 • Bojíte se udělat v životě změnu? Ve vztahu, v práci, v bydlení?
 • Jste ve stresu z nějaké životní situace?
 • Pochybujete o sobě? Přešlapujete na místě?
 • Chybí vám energie a životní síla?
 • Vztekáte se a vybuchujete?
 • Nevíte, kudy se vydat? Cítíte nejasnost v osobním nebo pracovním životě?
 • Jste často smutní, podráždění, kritičtí nebo nespokojení?
 • Přemýšlíte negativně?
 • Neustále se vám opakují ty stejné nepříjemné situace a neumíte z tohoto začarovaného kruhu vystoupit?

A hlavně… Zkoušeli jste už kupu věcí a technik, podstoupili spoustu seminářů, ale všechny změny byly jen dočasné?

S tím vším vám metoda emoční očisty NECH TO JÍT pomůže. Nejde po povrchu, ale řeší jádro věci.

Zmiňuji právě tyto věci, protože jsem si je všechny prožil. Trvalo mi, než jsem pochopil, že…

Každá emoce je příležitostí

Za poslední roky jsem byl obdarován příležitostí okusit kompletní emoční škálu od nejnižších stavů apatie, viny a strachu až k nejvyšším příčkám radosti, nadšení a extatické blaženosti bytí.

emoční škála

A jedním z těch největších poznatků je, že každá „negativní“ emoce je obrovskou příležitostí! Ukazuje na určitý nesoulad, kde můžeme vyrůst, kde se můžeme uzdravit. Je to příležitostí poznat se a uvolnit se do ještě větší svobody a radosti.

Postupně jsem propojil jsem své vlastní zkoumání s ověřenými postupy zkušených učitelů a v únoru 2024 na indonéském ostrově Bali vytvořil tento online kurz.

A tak vás s obrovskou radostí zvu do kurzu emoční očisty Nech to jít! Ať už si přejete ladněji zvládat každodenní emoční vlny, nebo projít celým náročným obdobím života, tento kurz vám s tím pomůže.

Vít Aora emoční očista kurz

Tento kurz vás provede metodou emoční očisty NECH TO JÍT a pomůže vám překonat časté překážky na cestě k emoční vyrovnanosti.

Budete se tak moct svým vlastním tempem začít osvobozovat od destruktivních programů a těžkostí a krok za krokem vplouvat do nové úrovně lehkosti bytí.

Pokud tedy cítíte, že jste připraveni na změnu….

🌴 Chcete se cítit lépe – svobodněji, uvolněněji, radostněji, vyrovnaněji a láskyplněji…

🌴 Chcete naplnit více ze svého potenciálu a vydat vpřed životem bez toho, aby vás neustále rozhazovaly emoční vlny…

🌴 Chcete mít více síly a energie, harmoničtější vztahy, úspěšnější podnikání, pevnější zdraví, jasnější mysl a být více sami sebou…

Pak jste na správném místě. A zvu vás zvu říct ANO životnímu upgradu – to, co v kurzu předávám, minimálně pro mě upgrade byl.

hora slunce

Poslední věc.

Pokud to do teď nebylo jasné:

V tomto kurzu se NEbudete učit, jak NEmít negativní emoce.

Zdravá dávka prožívání emocí je krásným kořením života! Jde o to naučit se s nimi pracovat konstruktivně. To znamená tak, aby nás neovládaly a neničily naše zdraví a psychickou pohodu. Můžeme z nich vytěžit mnoho hlubokých lekcí a dlouhodobě proměnit svůj vnitřní svět tak, že nám v něm bude opravdu dobře.

A zároveň…

Přesah tohoto kurzu je větší, než se jen osvobodit od negativity. Jakmile uvolníme její tlak, je nádherným dalším krokem naplnit se dobrem a nabrat pozitivní setrvačnost. V kurzu si představíme jednoduchý způsob, jak na to.

Tím si zajistíte trvalejší proměnu a váš život se rozjasní na všech úrovních a ve všech směrech.

Moc se těším na tuto společnou cestu.

Vítek

Vít Aora podpis

Shrnutí. Naučíte se:

Jak fungují emoce a co nám přináší za poznání

Jak si k nim vytvořit zcela nový vztah a přístup

Jak uvolnit jakoukoliv emoci a myšlenku v 6 krocích (3 hlavních a 3 podpůrných)

Jak pročistit emoční zátěž z minulosti – potlačené emoce, které nepříznivě ovlivňují váš život a mění vaše chování i myšlení – a pocítit tak hlubší klid a mír

Jak se žádnou emocí nenechat ovládat zbytečně dlouho

Jak přesměrovat pozornost k pozitivním stránkám života a začít si tak tvořit zcela novou, čerstvou a zářivou realitu

 Jak předcházet velkým emočním vlnám

Jak transformovat neprospěšné programy mysli jako jsou nedůvěra, pochyby o sobě, kritizování, nespokojenost, vracení se k minulosti nebo lpění na tom, jak věci mají být.

Jak zdatněji projít i náročnými životními obdobími

Jak využít potenciál havajské metody léčení Ho’oponopono, která se dost možná stane vaším dobrým pomocníkem po zbytek celého života díky své jednoduchosti a až zázračné účinnosti

Jak se díky emoční svobodě otevřít hojnosti v jakékoliv oblasti života od zdraví přes vztahy, práci, peníze po bydlení nebo cestování a uvolnit svůj proud kreativity.

A mnohem více. Dary, které přináší emoční svoboda, nelze sepsat jen v pár bodech…

Pro koho tento kurz není?

Tento kurz neslouží k léčení psychických poruch a onemocnění. Není náhradou odborné léčby ani žádné formy terapie a negarantuje zázraky.

Vyberte si buď samostatný kurz, nebo jeden ze zvýhodněných balíčků více kurzů vnitřního klidu.

varianta 1: kurz emocí

Kurz Nech to jít

Kurz Nech to jít: práce s emocemi Vít Aora
 • Neomezený přístup ke kompletnímu obsahu online kurzu Nech to jít formou členské sekce na tomto webu – kurz obsahuje videa, vedené meditace, akční kroky, a překvapení navíc.
 • Bonus: E-kniha Detox hlavy ke kurzu zdarma.

2 500 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

varianta 2: vnitřní klid

Zvýhodněný balíček kurzu emocí a kurzu meditace

balíček kurz práce s emocemi a kurz meditace
 • Online kurz emoční očisty Nech to jít
 • Online kurz meditace Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru v hodnotě 2500 Kč – položte za 3 týdny pevné základy meditaci,  vytvořte si z ní dlouhodobý zvyk a naučte se kdykoliv zklidnit svoji mysl. Ihned po objednání získáte přístup k celému obsahu kurzu v členské sekci tohoto webu.  Více o kurzu.

5 000 Kč
3 400 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

varianta 3: čistá mysl

Zvýhodněný balíček kurzu emocí a kurzu Detox hlavy

balíček kurz práce s emocemi a kurz detox hlavy
 • Online kurz emoční očisty Nech to jít
 • Online kurz Detox hlavy za 42 dní v hodnotě 4 200 Kč. Očistěte se od stresu a zahlcenosti, ukliďte si v hlavě, zjednodušte si život a vytvořte si nové prospěšné denní návyky. To vše jeden krok za druhým v 6týdenním online kurzu, kterým již prošlo přes 150 spokojených účastníků. Ihned po objednání získáte přístup k celému obsahu kurzu v členské sekci tohoto webu. Více o kurzu.

6 700 Kč
4 200 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz

Jste připraveni na kompletní očistu a projasnění života? Můžete si pořídit balíček všech mých 3 online kurzů za zvýhodněnou cenu.

varianta 4: všechny kurzy

Kompletní balíček kurzu emocí, kurzu meditace a kurzu Detox hlavy

balíček 3 kurzů vnitřního klidu: detox hlavy, meditace a emoce
 • Online kurz emoční očisty Nech to jít
 • Online kurz meditace Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu míru v hodnotě 2 500 Kč.
 • Online kurz Detox hlavy za 42 dní v hodnotě 4 200 Kč.

9 200 Kč
5 900 Kč

🏅 100% záruka spokojenosti a možnost vrácení peněz
Vít Aora

Krásný den!

Jmenuji se Vít Aora a věřím, že je jen na nás, jak se každý den cítíme. Náš vnější svět je stoprocentním odrazem našeho vnitřního světa. Zabývám se tím, jak prohlubovat svůj vnitřní klid a z něho si tvořit i šťastnější svět kolem sebe.

Jsem autorem knihy Detox hlavy a online kurzů pro vnitřní klid a celkový pocit jasnosti a vyrovnanosti. To, co mi pomáhá žít šťastně, s radostí sdílím s druhými.

Čtu, cvičím, cestuji a tvořím, miluji jednoduchost, moře, 100% čokoládu a bojová umění.

Zvu vás k uvolnění se do nové úrovně lehkosti bytí skrze propuštění usazených emocí s metodou NECH TO JÍT a zdatnější navigování vaším vnitřním emočním světem. Těším se na vás uvnitř kurzu!

 

Máte jakýkoliv dotaz?

Napište mi na vit@aoravit.cz

Vít Aora