Svojí cestou podcast o tom, jak jít svojí jedinečenou cestou a přemýšlet jinak, než je běžné - seberozvoj, spiritualita, zdraví, podnikání, osobní rozvoj

Podcast Svojí cestou

Dříve Mindset Upgrade Podcast

Spousta lidí se v životě cítí ztraceně. My ale věříme, že každý může najít svoji jedinečnou životní cestu, se kterou je plně v souladu, a touto cestou se vydat. Nahráváme rozhovory s lidmi, kteří nás inspirují přemýšlet o věcech jinak, než je běžné, a žít podle svých vlastních pravidel. Bavíme se o seberozvoji, spiritualitě, mindsetu, podnikání, zdraví a dalších tématech, která zrovna připlují.

Poslouchej na Spotify
Poslouchej na Google Podcasts
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube

Poslouchat můžete nově také na Poslouchejto.cz.

Máte pocit, že jste „jiní“? Máte jiné zájmy a přemýšlíte jinak než většina lidí, nebaví vás následovat dav a žít podle společenských konvencí? Jdete po své vlastní jedinečné cestě nebo ji hledáte? V podcastu Svojí cestou si povídáme s hosty, kteří vystoupili z řady a jsou výjimeční v tom, co dělají a jak žijí.

Cílem tohoto podcastu je šířit inspiraci a pozitivní energii formou rozhovorů s lidmi, kteří se rozhodli následovat své srdce a žít podle svých vlastních pravidel.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář