Zpět na blog

Epizodu podcastu si můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts

Co vás v této epizodě čeká?

Prožíváte v životě někdy nepříjemné emoce?

Jestli ano – a teda nevím, zda je někdo, kdo odpoví ne – tak tato epizoda podcastu Čistá mysl je přímo pro vás :))

💎 Povídáme si s mojí kamarádkou Lucií Halaničovou, terapeutkou metody RUŠ a odbornicí na práci s emocemi a přepisováním vzorců chování.

Lucka prošla 5letým výcvikem této metody a má za sebou stovky hodin práce s klienty. Dále provází meditacemi, tvoří kakaové ceremonie a také objevuje propojení hlasu a hry na křišťálové mísy.

Na tenhle rozhovor jsem se hooodně hodně těšil!

A když jsem se Luci v minulosti ptal, jestli ho spolu natočíme, dala mi jednu podmínku. Řekla:

„Jasně, ale bude lepší, když si moji práci nejprve sám vyzkoušíš!” :))

A protože jsem zrovna příhodně procházel emočně vypjatým obdobím, tak jsem rád týden před natáčením rozhovoru usedl do virtuálního „horkého křesla“ a čistili jsme mé zaseknuté emoce z minulosti.

A efekt? Úžasný, odlehčující. Až extatický!

Asi to nebude náhoda, že taneční akce, které Luci pořádá spolu s jejím partnerem a DJem Petrem Tomanem, nesou název Orlický ecstatic. 🙂

Povídáme si o práci s emocemi a o tom, jak se skrze jejich čištění více uvolnit do přítomnosti a naplno si tak moct užívat života. Probíráme mnoho témat a otázek kolem emocí a vědomému přístupu k nim.

Tento rozhovor je záznamem živého vysílání ze soukromé skupiny Cesta čisté mysli, do které se také můžete přidat zde: https://aoravit.cz/cista-mysl/ 🌿

Odkazy

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář