Detox hlavy kniha Vít Aora Praktické techniky, rituály a postupy pro čistou mysl a skvělý pocit z každého dne

Doplňující materiály ke knize Detox hlavy

Děkuji vám za pořízení knihy! Zde najdete další materiály a doporučení – postupně sem přibývají. Doporučuji si stránku uložit do záložek.

2 meditace ke knize

Ve 4. kapitole knihy Detox hlavy – Meditace – najdete instrukce ke 2 hlavním meditacím. Jsou to meditace koncentrace na dech a meditace na otevřené vědomí. Vytvořil jsem k nim audionahrávky, které vás jimi provedou. Stáhnout si je můžete zadáním svého e-mailu níže. Občas vám také pošlu newsletter s praktickými tipy pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání. Z odběru se kdykoliv můžete odhlásit.

formulář

Online kurz Detox hlavy za 42 dní

Detox hlavy za 42 dní: Online kurz Vít Aora

Vytvořil jsem praktický online program pro rychlejší integraci postupů z Detoxu hlavy do svého každodenního života. Krok za krokem vás ve 42 dnech provede účinnou očistou hlavy a celého svého života od stresu, zahlcenosti a negativity – a to ve formě krátkých přátelských videí, vedených meditací a doplňujících pracovních materiálů. Díky kurzu si vytvoříte nové prospěšné návyky, které vás budou podporovat každý den.

Cesta čisté mysli

Cesta čisté mysli – skupina seberozvoje a sebepoznání

Komunita lidí na stejné cestě – cestě za hlubším vnitřním klidem a skutečným sebepoznáním. Chcete se dlouhodobě vzdělávat v oblasti nastavení mysli a života v lehkosti, radosti a uvolněnosti? Chceš se účastnit společných Zoom vysílání a živých meditací uvnitř soukromé Facebook skupiny? Chceš se rozvíjet vytrvale, měsíc za měsícem, téma za tématem? Cesta čisté mysli je tu pro vás.

Rozpusť se: 21 dní meditace k vnitřnímu klidu

Rozpusť se – online kurz meditace pro vnitřní klid

Jak se vám promění život, když budete 21 dní meditovat a projasňvoat svoji mysl? Zvu vás do online kurzu meditace pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

V tomto kurzu se budete den za dnem nořit do svého vnitřního světa, ostřit svoji pozornost a vnášet do svého života více klidu a vědomí. To vše s pomocí ověřených meditačních technik pocházejících z tisíce let starých východních tradic a přátelského vedení založeného na vlastních zkušenostech.

Svůj život si tvoříme den za dnem, okamžik za okamžikem. Nehledě na to, odkud jsme přišli, každý moment nabízí příležitost naprosto čerstvého začátku. A někdy stačí opravdu malá změna k tomu, aby se náš celý život projasnil a rozzářil. Třeba si věnovat 10 minut denně pro sebe a svůj vnitřní klid.

Jdete do toho? 😉

Nech to jít: Online kurz emoční očisty

Nech to jít: Online kurz emoční očisty

Tři týdny emoční očisty a uvolňování se do větší lehkosti v životě.
Emoce tu nejsou od toho, abychom se v nich topili! Jsou velkou příležitostí. Přináší cenné poznání a poté je můžeme nechat jít.

V kurzu Nech to jít:

🌊 Naučíte se, jak lépe pracovat se svými emocemi, aby vás tolik neovládaly.
🍃 Naučíte se uvolňovat emoční zátěž z minulosti, která vám (možná i nevědomě) komplikuje život a negativně ovlivňuje vaše reakce.
🌴 Díky propuštění tíživých emocí pocítíte příliv čerstvé energie, radosti a lehkosti.
⭐️ Za 3 týdny získáte ty nejúčinnější klíče pro práci s emocemi, jaké jsem objevoval roky – a budete je moct využívat po zbytek svého života.

Chcete v životě pocítit větší emoční vyrovnanost?

Balíček dalších 8 vedených meditací 

Balíček 8 vedených meditací Uvolni se do klidu a radosti

Baví vás provázené meditace? Připravil jsem balíček svých 8 vedených meditací, které v knize Detox hlavy nenajdete. Každá z nich má jiné téma a pomohou vám uvolnit se do klidu a větší radosti ze života.

Mindset Newsletter

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj ob-týdenní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Jako dárek získáte: Jednu z mých nejsilnějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit od klidu a pohody.

optin form
Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář