Detox hlavy kniha Vít Aora Praktické techniky, rituály a postupy pro čistou mysl a skvělý pocit z každého dne

Doplňující materiály ke knize Detox hlavy

Materiály sem budou postupně doplňovány.

Meditace ke knize

V knize Detox hlavy ve 4. kapitole Meditace najdete instrukce ke 2 meditacím. Jsou to meditace koncentrace na dech a meditace na otevřené vědomí. Rozhodl jsem se vám navíc nabídnout provedení těmito instrukcemi pomocí audionahrávky. Jednotlivé meditace (ve verzi s více či méně instrukcemi – doporučuji nejprve začít s těmi s více instrukcemi) si můžete přehrát nebo stáhnout na mém Google Drive disku zde.

Pokud s meditací nemáte zkušenosti nebo nevlastníte knihu Detox hlavy, bude dobré přečíst si nejprve můj článek Jak a proč začít meditovat. Získáte tím k meditacím kontext.

Nebo si meditace poslechněte rovnou zde 👇

 

Online kurz

Aktuálně připravuji praktický online program pro rychlejší a účinnější integraci postupů z Detoxu hlavy do svého každodenního života. Krok za krokem vás ve 42 dnech provede účinnou očistou hlavy a celého svého života od stresu, zahlcenosti a negativity.

E-book „2 techniky pro okamžitou úlevu od stresu a zahlcenosti“

Chcete zdarma mini e-book se 2 praktickými technikami pro uvolnění vašeho těla i mysli? (Používám je téměř každý den.)

Týdenní Výcuc a Čistá mysl

✅ Chcete být každý týden o krok (nebo několik kroků) dál?
✅ Chcete získávat pravidelnou dávku inspirace pro spokojený a naplněný život s čistou myslí?

Přidejte se k 4000+ odběratelům mého newsletteru.

💌 1-3x týdně ode mě dostanete newsletter Čistá mysl. Najdete v něm vždy jeden praktický tip/příběh/krok pro váš osobní rozvoj.
💌 Každý pátek v 11:30 navíc obdržíte Týdenní Výcuc s 5 hlavními (a krátkými) myšlenkami, doporučeními a zajímavostmi týdne.

optin form