Online kurzy pro vnitřní klid a čistou mysl

Chcete v sobě najít klid a pohodu? Vytvořil jsem 3 kurzy, které vám s tím velmi prakticky pomohou. Na této stránce je najdete souhrnně představené, abyste se mohli rozhodnout, který je ten pravý pro vás. Nebo si je můžete pořídit všechny 3 najednou ve zvýhodněném balíčku. Ke všem kurzům získáte časově neomezený přístup v členské sekci na tomto webu.

1

Detox hlavy za 42 dní

Šest ústředních témat a 42 dílčích kroků očisty mysli. Tento kurz je online-obdobou knihy Detox hlavy a formou krátkých videí natočených na životem pulzující Kostarice nabízí funkční techniky pro efektivní odlehčení hlavy a vytvoření si prospěšných návyků.

Je to skvělý vstup do světa vnitřního klidu. Provede vás 6 důležitými oblastmi nastavení mysli a očisty od stresu, zahlcenosti a negativity. Pokud máte všeho nad hlavu, jste zavaleni povinnostmi, něco vám pořád jede v hlavě a nedokážete se pořádně uvolnit, Detox hlavy za 42 dní je právě pro vás.

Detox hlavy za 42 dní: Online kurz Vít Aora

Cena: 2 900 Kč

Kurz mě nadchnul a vřele bych ho doporučila dál. Co se mi osobně nejvíc líbí na Víťovi je to, že dokáže ze všeho vytáhnout jádro a předat ho výstižně a stručně. Kurz má také jasnou strukturu, připomíná věci a opakuje pro lepší integraci. A najde se místo i na překvapení a neplánovaná rozšíření a obohacení. Díky moc :). A co si hlavně odnáším? Jedním slovem: LEHKOST. 🙂

Marika

Za mě je zásadní ten pocit – že jsem se každý den těšila mrknout na další video a projít si to 🙂 že z toho šla taková ta dětská hravost a zvídavost, která nepolevila a díky tomu nepolevila ani u mě 🙂 Moc se mi líbí neotřelý způsob vysvětlení jednotlivých technik. Se spoustou technik jsem se již setkala, ale ty si je popsal po svém a to jim dalo novou šťávu 🙂 Nejvíce mi přineslo téma esencialismu a pak superrychlá technika na očistu od stresu dechem. 🙂

Aneta

2

Rozpusť se: Kurz meditace

Rozpusť se – online kurz meditace pro vnitřní klid

Online kurz meditace vám ve 21 dnech předá všechny potřebné informace a postupy k tomu, abyste mohli zahájit či prohloubit svoji meditační praxi a obohatit s ní svůj život.

Chcete být všímavější a přítomnější? Neztrácet se pořád v minulosti a budoucnosti, ale užívat si toho, co je právě teď a tady? Dokázat kdykoliv zklidnit mysl a vychutnat si přítomný okamžik? Pak je tento kurz pro vás.

Cena: 2 500 Kč

Být pozorovatelem svých myšlenek je hóóódně velké téma a já děkuji tobě, Víťo, že jsi otevřel tyto dveře mé bdělé pozornosti a já se učím tuto dovednost neustáale prohlubovat a makat na ni.
Změnil jsi tím můj vnitřní svět, který si teď tvoří zase ten vnější. 🙏
Krááásné, jak se věe naprosto prolíná a dává najednou velký smysl.

Lucie

Velkým přínosem tohoto kurzu je návyk. Návyk na každodenní meditaci, který jsem už částečně měl a díky kurzu se mnohem více upevnil v mém v životě. A to tak, že po těch pár dnech bez meditace co jsem teď měl, mi meditace opravdu chybí a nemohu se dočkat, až si sednu do svého vnitřního klidu. Nicméně, na to navazuje další přínos kurzu a to je vnímání přítomnosti, sebe a provozování „mikromeditací” během dne. Díky tomu je můj život šťastnější, neřeším tolik starosti následujícího dne, ale užívám si ten přítomný. Je to tak pozitivní přínos do života, který nejde příliš popsat slovy.
Děkuji za to a za tvoji energii.

Vojta

3

Nech to jít: Kurz práce s emocemi

Online kurz práce s emocemi vám pomůže spřátelit se i s nepříjemnými emocemi a najít v životě větší psychickou stabilitu.

Skrze funkční metodu Nech to jít, kterou se v kurzu naučíte, budete moct propustit jakoukoliv emoci, uvolnit emoční tíhu z minulosti a pocítit tak v životě větší lehkost a pohodu. Jestli se v životě potýkáte s náročnými emocemi, tento kurz vám vřele doporučuji.

nech to jít: kurz emoční očisty a vyrovnanosti

Cena: 2 500 Kč

Pro mě byl kurz vysvobozením. Nejsem ještě na konci, ale už teď vím, že jej rozhodně pojedu ještě několikrát po sobě. Musím vyzdvihnout to, jak je kurz sestaven – je to opravdu průvodce světem emocí a ne jen technikou uvolňování. Nečekala jsem, že bude tak obsáhlý a že tam toho bude tolik navíc. Tvá podpora, příjemný hlas a vedení bylo jen třešničkou na dortu. Pokud takto vypadají všechny tvé kurzy, tak si myslím, že tento není poslední. A co mi vlastně přinesl? Jednoznačně uklidnění! Že vím, že je každá emoce v pořádku a že vím, co s ní dělat. Vlastně nedělat nic a jen s ní být. I když i to je velmi náročné. Já nemůžu říct víc, než jen děkuji. ❤️🙏🏻

Kristýna

Vítku, chci Ti moc poděkovat za tento kurz. Už nese své ovoce. Zrovna dneska se mi podařilo díky němu uvolnit část nahromaděného vzteku starého skoro 40 let a vyživovaného neustále dalšími emocemi, které se na něj nabalovaly. Tak úlevně jsem se už dlouho necítila. Díky.

Eliška

Kompletní očista a projasnění života:
Zvýhodněný balíček 3 kurzů vnitřního klidu

Pusťte se do kompletní proměny svého života. Ke všem kurzům získáte časově neomezený přístup v členské sekci na tomto webu, takže si je můžete svým tempem postupně projít. Jděte postupně, nebo vyzobávejte to, co zrovna potřebujete a co vás zaujme. Kombinace kurzů Detox hlavy, Rozpusť se a Nech to jít vám pomůže najít vnitřní klid a stabilitu, která nezávisí na tom, co se děje kolem vás, ale vychází z vašeho nitra a pevného spojení se sebou a svým vlastním štěstím.

Balíček všech 3 online kurzů vnitřního klidu: Nech to jít, Detox hlavy za 42 dní a Rozpusť se

Cena: 7 900 Kč
5 900 Kč

Bude mi ctí být vaším průvodcem k jasnosti

Vít Aora meditace

Jmenuji se Vít Aora a provázím lidi k čistší mysli a radostnější přítomnosti.

Věřím, že náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa. Okolnosti našeho života si sice vybíráme jen do určité míry, ale naše reakce na ně můžeme ovlivnit 100%. Když změníme sebe, změní se všechno.

Věnuji se především meditaci, nastavení mysli a práci s emocemi. Propojuji a sdílím to nejlepší, co v životě objevuji a co mi opravdu funguje. Pomáhám lidem cítit se vyrovnaněji, budovat si prospěšné denní návyky a tvořit si šťastnější život. Čtu, cvičím, cestuji a podnikám. Miluji jednoduchost, moře, čokoládu a bojová umění.

Vydáte se se mnou na cestu čisté mysli?

Vít Aora podpis

Máte jakýkoliv dotaz?

Nevíte, kterým kurzem začít, nebo máte jiný dotaz? Napište mi, rád vám poradím:

vit@aoravit.cz

Dále také nabízím:

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář