Zpět na blog

Epizodu můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

A o čem to dnes je?

V podcastu Svojí cestou si povídáme o tom, jak se rozvíjet, jít svojí jedinečnou životní cestou a přemýšlet o věcech jinak, než je běžné.

V dnešní speciální epizodě si nepovídáme se žádným hostem, ale společně s Luci sdílíme mezi 4 očima za doprovodu šumění vln a zpěvu ptáků, jaké byly naše 3 týdny na Kostarice.

Povídáme si o tom, proč jsme se na Kostariku vůbec vydali a v čem pro nás tohle rozhodnutí bylo výzvou. Bavíme se také o tom, jaká největší uvědomění si odtamtud odnášíme.

„V životě se střídají momenty radosti a momenty nízkých vibrací, a to je v pořádku, na tu radost se vždycky vyplatí počkat. Tady (na Kostarice) začíná období dešťů a je to tu krásně vidět – po dusnu a vedru přijde déšť, někdy jemný, jindy intenzivní, který pročistí vzduch a dostaví se nádherné uvolnění a příroda ožije.“ – Lucie Aora

No a nejsme sice cestovatelský podcast, ale pro všechny zvědavce, kteří se nás budou ptát na to, jaká místa jsme navštívili, jsme nevynechali ani krátké představení jednotlivých destinací, kde jsme na Kostarice pobývali.

Rozhovor jsme nahrávali na jedné nádherné vyhlídce, ze které jsme pozorovali oceán a prolétající papoušky a tukany. Moc doufáme, že tenhle závan čerstvé exotiky doletí až k vám, ať už posloucháte kdekoliv. No a třeba vás to motivuje také se vydat na cesty, ať už po Česku nebo do zahraničí!

„Nemít cestování jako dočasný únik z reality, ale smísit tu radost a energii cestování se svým běžným životem.“ – Vít Aora

Přejeme vám nádherný, sluncem prozářený poslech.

 

Odkazy:

Pst... Mám novinku!
Vydal jsem knihu Detox hlavy: Praktické techniky, rituály a postupy pro čistou mysl a skvělý pocit z každého dne.
Omrknout detox

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář