Zpět na blog

(Ano, foukalo. Ano, hodně.)

Epizodu můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

Jestli na některé z platforem nemůžete novou epizodu najít, zaklikněte si odběr, ať na vás vyskočí ihned, jakmile bude k dispozici – distribuce (obzvlášť na Apple Podcasts) někdy chvíli trvá.

A o čem to dnes je?

Dnešním hostem podcastu Mindset Upgrade je Lukáš Nepita, se kterým jsem se seznámil v létě 2020. Zapovídali jsme se tehdy o tom, v čem podnikáme. Jeho vyprávění o tom, jak vybudoval největší český a slovenský eshop s party potřebami partykostym.cz mě tak nadchlo, že jsem s ním chtěl nahrát rozhovor a o 5 měsíců později se tak i podařilo.

Lukáš se svojí ženou Janičkou vybudovali byznys, který jim díky skvěle nastaveným procesům a automatizacím umožňuje pracovat, když chtějí, ale když nechtějí, tak si mohou užívat livestyle plný společného volného času, cestování, budování, sportování a seberozvoje.

Jana Nepitová a Lukáš Nepita partykostym.cz

Lukáš je hodně skromný a nechce se svými úspěchy chlubit, tak v rozhovoru nepadla žádná příliš konkrétní čísla, ale hodnota rozhovoru je o to větší, že jsme se nezaměřili jen na podnikání samotné, ale i na mindset, tedy nastavení hlavy, a přístup k životu celkově.

Bavíme se o životních prioritách, work-life balancu, energy managementu i vytrvalosti, která je podle Lukáše klíčem k úspěchu.

Přeji vám krásný inspirativní poslech!

Jakých 6 kroků vede k čisté a uvolněné mysli?

V rychlém životním tempu se můžeme často ztratit. Naše mysl je neustále bombardována informacemi, povinnostmi a vším možným rozptylováním. Z takového místa stresu a spěchu pak nevidíme, že k obnově naší fyzické i mentální pohody vedou často jednoduché kroky.

Chcete se každý den cítit klidněji, vyrovnaněji a více sami sebou? Vytvořil jsem pro vás zdarma online workshop 6 KROKŮ K DETOXU HLAVY.

6 kroků k detoxu hlavy webinář workshop jak na čistou mysl

V tomto 32minutovém video-workshopu se dozvíte:

🍃 Proč vůbec potřebujeme detox hlavy (a co to je)
☀️ 6 klíčových uvědomění a Aha momentů na cestě seberozvoje, díky nimž žiji šťastněji a uvolněněji (a vy můžete také)
🌅 Konkrétní akční kroky a praktické tipy, které vás zavedou k dlouhodobě čisté mysli a které můžete začít dělat už dnes
🧘🏻‍♂️ Jak si vyčistit hlavu a kompletně projasnit život za 42 dní

formulář