Mé podcasty

Podcast Čistá mysl

Čistá mysl 🌱

Nový podcast pro radostný život s klidem a lehkostí. Nastavení mysli, meditace, rozhovory s hosty. Epizody krátké i dlouhé, frekvence neurčená. Záměr: Předat praktické tipy a techniky, ale hlavně energii za slovy. Poskytnout vhledy a uvědomění. Sdílet, co mi přichází, a naplno si to užívat. 

Svojí cestou podcast o tom, jak jít svojí cestou a přemýšlet jinak, než je běžné - seberozvoj, spiritualita, zdraví, podnikání, osobní rozvoj

Svojí cestou 🌌

64 epizod podcastu nahraných v tandemu Vít a Luci. Nahrávali jsme rozhovory s lidmi, kteří nás inspirují přemýšlet o věcech jinak, než je běžné, a žít podle svých vlastních pravidel. Seberozvoj, spiritualita, mindset, podnikání, zdraví, vztahy a další témata, která zrovna připlula.
Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář