Nástroje

Zdroje, doporučení a nástroje, které mi usnadňují život

Vytvořil jsem seznam nástrojů, které mi pomáhají v podnikání i každodenním životě. Některé z odkazů jsou affiliate odkazy, tzn. když na ně kliknete a začnete danou službu využívat, dostanu drobnou provizi. Doporučuji pouze nástroje, které sám spokojeně využívám. 

abecedně

Forpsi

Zde registruji všechny domény. České domény s koncovkou .cz stojí na rok cca 175 Kč.

Google Drive

Bez Google Drivu už neumím existovat. Ukládám na něj vše, o co nechci přijít, tvořím v něm sdílené dokumenty a tabulky a synchronizaci a snadné ovládání zajišťuje jejich desktop aplikace Backup and Sync, takže v Drivu naviguji v klasickém průzkumníku souborů, což je rychlejší, než Drive používat v prohlížeči.

LeadHub

Český emailingový software, ke kterému jsem přešel se všemi svými projekty. Opustil jsem ActiveCampaign, MailChimp i EcoMail a přesedlal na LeadHub, protože je prostě boží. Skvěle fungující software podporující všechny možné automatizace, pokročilou filtraci publik i intuitivní práci s editorem šablon. LeadHub je sice primárně určen pro LeadHub, ale už mají i plně funkční napojení na WordPress. Když řeknete heslo SELLONLINE (jeden z mých projektů), dostanete 3 měsíce Pro účtu zdarma.

Mailbird

Emailový klient, který sjednocuje všechny mé emaily pod jednu střechu. Nemusím se přihlašovat přes stránky jednotlivých poskytovatelů, ale vše mám v aplikaci Mailbird. Je to něco jako Outlook, jen (pro mě) uživatelsky přívětivější a přehlednější. 🙂

Manychat

Nástroj pro vytvoření Messenger chatbota. Sepsal jsem článek Jak snadno vytvořit Facebook Messenger chatbota, který šetří čas a buduje váš byznys.

Notion

Naprosto skvělá aplikace pro osobní i firemní produktivitu. Tvořte nástěnky, seznamy, kalendáře, tabulky, vytvořte si todo listy a úložiště firemních postupů, zkrátka přizpůsobte si Notion přesně tak, jak potřebujete. Chvíli trvá, než se v něm zorientujete, ale vynahradí vám to velkou škálou možností přizpůsobení, abyste si v něm mohli vytvořit svůj virtuální domov.

TransferWise

Služba umožňující převody mezi měnami za mnohem výhodnější podmínky než nabízí běžné banky. Po registraci si můžete vytvořit účty v kterékoliv měně a výhodně mezi nimi konvertovat peníze. Nechal jsem si od nich zaslat fyzickou platební kartu, se kterou platím v cizině a vyhýbám se tak drahým poplatkům za konverze měn.

Wedos

Nejpopulárnější český webhosting. Chcete-li založit web a hledáte webhostingové řešení, wedos je ověřeným hráčem na trhu. Nemá nejpřehlednější uživatelské rozhraní, ale to je snad jeho jediná vada. S kuponem WN212UYRFH získáte 50% slevu na tarif NoLimit a já dostanu malou provizi. Díky 🙂

 

WordPress pluginy

Elementor

Plugin pro WordPress, kterým tvořím teď už všechny weby. Dříve jsem používal plugin Divi, ale Elementor mi přijde rychlejší a vychází k němu stále nová rozšíření. Je to jeden z mála WordPress pluginů, u kterého se vyplatí koupit placená verze Elementor Pro. Vytvoříte s ní naprosto cokoliv.

WP Rocket

Perfektní (placený) plugin pro optimalizaci rychlosti webu a celkově navýšení výkonu vašich stránek.

 

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář