Zpět na blog

Epizodu podcastu si můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts

Chcete si dobít energii a dozvědět se řadu zajímavostí o našem těle, zdravém pohybu, dechu i stravování?

Zvu vás poslechnout si krásný rozhovor s Danou Čechmanovou, zakladatelkou brněnského studia Punk Jóga, kam už přes půl roku s nadšením chodím na fyzioterapeutickou jógu.

Danča má úplně jiný přístup k józe, než je běžné – obměňuje klasické jógové pozice tak, aby byly pro tělo zdravější – a navíc občas nevíte, jestli máte cvičit, nebo se smát.

(Zatímco jste třeba v prkně a klepe se vám celé tělo.) „Už to cítíte? Už to cítíte? To je lahoda, co? Jako když vás oblízne celý vesmír!“ 🪐

Její množství energie, humoru a celkové záře mě inspirovalo k tomu pozvat ji k rozhovoru, který proběhl ve skupině Cesta čisté mysli a nyní ho sdílím sem veřejně do podcastu.

Povídáme si o našem vnitřním přístupu k životu, o všímavosti, o zdravém dechu i trochu o ajurvédě a zdravém stravování a celkově o tom, jak mít v životě více energie.

No a jestli jste z Brna, tak někdy na viděnou v Dančině Punk Jóga studiu! 😉

Pár drahokamů z rozhovoru:

„Všímej si, čeho si všímáš“

„Inteligence těla probíhá v lehkosti.“

„Čas, který neprojde skrze srdce, je ztracený čas.“

„Mít ochotu věnovat čas tomu, co potřebuje čas.“

„Ať je dech mým východiskem a i mým cílem.“

Odkazy

Chcete tipy pro vnitřní klid?

Připojte se k více než 6 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

CHCETE TIPY PRO VNITŘNÍ KLID?

Přidejte se k více než 6 tisícům lidí a odebírejte MINDSET NEWSLETTER. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

🎁 Jako bonus získáte moji oblíbenou vedenou meditaci Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu lepší nálady.

formulář