Meditace & vizualizace

Úspěch je stav mysli.
Vědomá práce se svojí myslí může do vašeho života vnést větší harmonii, pohodu, radost, sílu, energii, vděčnost, lásku, sebejistotu, jasnost… a jakoukoliv další pozitivní vlastnost, na kterou si vzpomenete.

Nemusíte se přestěhovat do jeskyně ani trávit hodiny denně v tureckém sedu. Dovednost vědomého žití můžete začít trénovat už dnes – tady a teď.
Vít Libovický

Svou mysl trénuji už přes 7 let. Jen meditací jsem strávil více než 600 hodin. Baví mě to, dává mi to obrovský smysl, spojuje mě to s mojí podstatou.

Co tu najdete?

Na této stránce najdete články a rozhovory ↓ o meditaci, doporučené meditační aplikace ↓ a také extrémně účinnou ranní vizualizaci, kterou můžete zahájit každý den a cítit se skvěle už od probuzení.

Články a podcasty na téma meditace

Ranní Nakopávač Vizualizace Meditace Radost, klid, pohoda, síla, sebejistota, svoboda

Ranní Nakopávač

Úspěšný den začíná prvními momenty po probuzení.

To, jak se cítíte, utváří celý váš život. Co takhle cítit se skvěle už od rána? Vytvořil jsem 12minutovou MP3 vizualizaci 🎧, která vám pomůže uvolnit stres 🌳🌊 a rozproudit energii v těle 💃☀. Naladíte se na svoji vnitřní sílu, lásku a svobodu. S čistou hlavou a uvolněným tělem tak radostně vstoupíte do nového dne.

 

Meditační aplikace

Insight Timer

Má oblíbená meditační aplikace. Nabízí obrovský výběr vedených meditací od učitelů z celého světa. Nejčastěji ale využívám samotný časovač, kterým měřím, jak dlouho medituji. Aplikace pak zobrazuje zajímavé statistiky. 

Waking Up

Opravdu kvalitní meditační aplikace. Od Insight Timeru se liší několika věcmi. V aplikaci najdete 28denní úvodní kurz, který vás naučí všechny potřebné základy meditace. Autor appky, Sam Harriss, následně vydává každý den jednu novou vedenou meditaci. V aplikace také najdete časovač, rozhovory o meditaci a mini-kurzy na různá témata. Aplikace je na rozdíl od Insight Timeru placená a opravdu stojí za to.
|

Tvůj svět je živoucím výrazem toho, jak používáš a jak jsi používal svoji mysl.

– Earl Nightingale

Připojte se k rostoucí komunitě 1000+ odběratelů Týdenního Výcucu. Každý pátek sdílím 5 tipů, myšlenek a life-hacků ze světa seberozvoje. Bude super, když se přidáte.

optin form
„Jediný newsletter, který ještě čtu.“
Dalibor Herbrich
Dalibor Herbrich
CEO QuickJobs