Zpět na blog

Epizodu podcastu si můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

A o čem to dnes je?

Spousta lidí se v životě cítí ztraceně. My ale věříme, že každý může najít svoji jedinečnou životní cestu, se kterou je plně v souladu, a touto cestou se vydat. Nahráváme rozhovory s lidmi, kteří nás inspirují přemýšlet o věcech jinak, než je běžné, a žít podle svých vlastních pravidel. Já jsem Vít Aora, moje žena je Lucie Aora a vítáme vás v podcastu Svojí cestou!

V listopadu 2022 vznikala audioverze mé knihy Detox hlavy.

Spojil jsem se na to s profesionálním českým hercem Lukášem Příkazkým. Ten ji krásně namluvil a společně jsme ve studiu strávili parádních 16 nahrávacích hodin.

Během toho s námi při přestávkách Lukáš sdílel různé příběhy z natáčení filmů nebo hraní v divadle. Bylo to často tak zajímavé a vtipné, že jsme se s mojí ženou Luci rozhodli nahrát s Lukášem o světě herectví rozhovor.

Lukáš je český divadelní, filmový a televizní herec. Aktuálně je členem souboru Dejvického divadla.

Hrál například ve filmech a pohádkách jako Sedmero krkavců, Kdyby byly ryby, Štěstí je krásná věc nebo Láska hory přenáší. Hrál i v několika seriálech, například v pořadu Specialisté, Most a Rapl.

V rozhovoru s Lukášem Příkazkým uslyšíte:

  • Jaká byla Lukášova cesta k herectví
  • Jak to ve světě herectví funguje
  • Jak se nahrávají audioknihy 🎙
  • Jaké to bylo nahrávat moji knihu Detox hlavy
  • Jak je možné naučit se tak velké množství textů a scénářů, jaké herci potřebují znát 📜
  • Které hry Lukáše bavily nejvíce (a tipy a doporučení pro vás)
  • Jak se Lukáš připravuje před začátkem představení
  • Jak se příliš neztotožňovat s hereckými rolemi a nepřebírat jejich emoce
  • O autentickém projevu na jevišti 🌹
  • O tom, co většina lidí o světě herectví neví

Jestli vás zajímá, jak to v českém světě herectví chodí, jak se člověk může stát hercem a jaké to doopravdy je (nebo se chcete dozvědět něco ze zákulisí nahrávání mé audioknihy), tak tenhle díl je přesně pro vás.

A kdybyste si chtěli pořídit audioknihu Detox hlavy, o které se v rozhovoru bavíme (ale samozřejmě klidně i tištěnou knihu nebo e-knihu), tak ji najdete ZDE.

Provede vás uceleným 7krokovým postupem pro důkladné pročištění hlavy a celého svého života, abyste mohli žít každý den ve větší lehkosti a radosti.

Přejeme vám obohacující poslech!

Chcete tipy pro vnitřní klid?

Připojte se k více než 6 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

CHCETE TIPY PRO VNITŘNÍ KLID?

Přidejte se k více než 6 tisícům lidí a odebírejte MINDSET NEWSLETTER. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

🎁 Jako bonus získáte moji oblíbenou vedenou meditaci Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu lepší nálady.

formulář