Zpět na blog

Epizodu podcastu si můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts

Na tento rozhovor jsem se hodně těšil! Povídám si v něm s Martinem Kubátem o dechu a očistě od stresu.

Martin je průvodce a terapeut, který své klienty vede do kontaktu s jejich životní silou a moudrostí, vstříc osobní r/evoluci.

Já sám jsem se s ním začátkem roku spojil a navázali jsme spolupráci, která mě fakt hodně baví a je pro mě obrovským přínosem.

Martinův terapeutický záběr je opravdu široký a různorodý (vč. soundhealingu, šamanské práce nebo třeba body terapie), ale domluvili jsme se, že se v tomto rozhovoru zaměříme především na téma dechu.

Je to nástroj, který máme všichni při sobě, ale přitom nevyužíváme ani zlomek jeho potenciálu.

Podíváme se na to, jak se pomocí dechu dostat do větší harmonie sami se sebou a očistit se od stresu a napětí.

Je to velmi výživné povídání o mnoha klíčových bodech spokojeného a uvolněného života, které vřele doporučuji poslechnout a vstřebat.

Bavíme se o tom, že:

  • vše začíná sebeuvědoměním.
  • Martin poté představuje 2 přístupy k tomu, jak se uvolnit – jinový a jangový
  • a jak nám princip hormeze pomáhá postupně navyšovat naši odolnost
  • bavíme se o dlouhodobém zmenšování množství stresu v našich životech aneb „čisto nemá ten, kdo uklízí, ale ten, kdo nešpiní“
  • Martin poté sdílí 3 dechové techniky pro očistu od stresu
  • a následně jdeme hlouběji do tématu dechu a povídáme si o tom, jak a proč navyšovat kapacitu našeho dechu a co za kouzla přináší léčivá dechová metoda Conscious Connected Breathing

Jestli si ve svém životě přejete více uvolněnosti a méně stresu, v tomto rozhovoru vám dost možná přijde řada aha momentů, jak na to.

Krásný a přínosný poslech všem!

Odkazy

Chcete tipy pro vnitřní klid?

Připojte se k více než 6 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

CHCETE TIPY PRO VNITŘNÍ KLID?

Přidejte se k více než 6 tisícům lidí a odebírejte MINDSET NEWSLETTER. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

🎁 Jako bonus získáte moji oblíbenou vedenou meditaci Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu lepší nálady.

formulář