Zpět na blog

Epizodu můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

A o čem to dnes je?

Tomáš Reinbergr (tore.cz) je učitel meditace, jógy, fitkouč a sportovec.

Říká o sobě:

„Velmi mě okouzlila Ajurvéda, tisíce let stará věda o životě, ze které vycházím při koučinku. Zároveň jsem učitel védské meditace, která je jedním z nejlepších objevů v mém životě. Býval jsem spíše materiálně založený člověk, ale zjistil jsem, že materiálno mě nikdy plně neuspokojí. Proto jsem začal s meditací, která zlepšila mé zdraví, dodala energii a udělala ze mě úspěšnějšího člověka. Rád také zkouším nové věci. Kromě 10 denní meditace nebo 30 denního půstu jsem absolvoval i 5 měsíční kurz jógy a stal se učitelem.“

Kromě toho běhá ultramaratony, má dva syny a každoročně v České republice pořádá několik sportovních a meditačních retreatů. Hustej borec.

 

🎧 V rozhovoru si povídáme o:

  • védské meditaci a celkově o tom, jaké přínosy má meditace a jak s ní začít 🧘
  • o Tomově knize Meditace pro normální smrtelníky, ne pro mnichy
  • o jeho 31denním programu s názvem Meditačíno ☕
  • o sportu, o osvícení, o půstech a žití na práně a o tom, co mají všechny tyto věci společného ⭐

Je to skvělý a hlavně praktický rozhovor pro každého, kdo chce zjistit více o světě meditací a vědomého žití. Přeji vám krásný poslech!

Líbí se vám naše tvorba?

Nově nás můžete podpořit na Patreonu a k tomu získat exkluzivní bonusy.

Jestli vás tento podcast baví a přináší vám do života hodnotu nebo jen chcete podpořit naši tvorbu, jděte na www.patreon.com/luciavita a vyberte si jednu ze tří úrovní odměn. Virtuálně nás tak pozvete na čaj a získáte bonusy, které jinde nenabízíme. 😇🍵🙏 Moc děkujeme!

Vybrat odměnu 💎

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář