Vít Aora Týdenní Výcuc newsletter seberozvoj mindset

Vít Aora Newsletter

 Chceš být každý týden minimálně o 1 krok dál?

✅ Zajímá tě, jak žít s vnitřním klidem a čistou hlavou?
✅ Chceš doporučení na knihy, rozhovory a videa, která opravdu stojí za to?

💌 1-2x týdně ode mě dostaneš newsletter Čistá mysl. Najdeš v něm vždy jeden praktický tip/příběh/krok pro hlubší vnitřní klid.
💌 Každý pátek v 11:30 navíc obdržíš Týdenní Výcuc. Ten vždy obsahuje 5 krátkých myšlenek, doporučení a zajímavostí týdne ze světa seberozvoje.

Čtenáři mi napsali, že to jsou…
„(…) vždycky praktické a stručně formulované myšlenky, které se dají vzít a něco s nimi v životě doopravdy udělat.“

Přihlas se k odběru zde ↓

… a přidej se tak ke komunitě více než 4000+ lidí, kteří se zajímají o to, jak žít spokojeně, prohlubovat svůj vnitřní klid a propojovat se se svým nejvyšším životním potenciálem.

✔️ přečteno vždy za 60-120 vteřin
✔️
vlastní zkušenosti a uvědomění
✔️
vždy prakticky aplikovatelné informace

optin form

V newsletterech najdeš (nejen):

Mé AHA momenty a uvědomění, díky kterým žiji šťastněji
Praktické tipy pro účinný seberozvoj (co, proč a jak)
Doporučení na inspirativní knihy, podcasty a další zdroje poznání
Aktuality a „myšlenky týdne“

Víťo, děkuji za tuhle tvoji práci, je nádherná! Má v sobě tolik hodnoty. Tolik! Vždycky, když si tvůj newsletter přečtu, tak si říkám, že máš úžasný talent napsat v krátkosti něco, co by někdo dal do mnoha stran a jak je to aktivující a inspirující.

Zuzana Noah

Je to jediný newsletter, který ještě čtu.

Dalibor Herbrich, CEO QuickJobs

Vaše příspěvky mi přijdou takřka jako živá voda na poušti 🙂 A “výcucy” jsou taky moc fajn, nápadité, užitečné, přitom stručné.

Helena Pokorná Hladíková

Díky za to, co děláš! Super přínosné emaily.

Jakub Pavelek

Ve výcucech velmi oceňuji odkazy na různé další osoby, techniky, atd. a myšlenky, které člověku vždy připomenou, proč se zastavit, podívat se krásný strom a prostě vnímat tu krásu kolem nás.

Pavel Kobeda, Prostějov

Vítkův newsletter je pro mě naprosto osvěžující kombinací byznysu a duchovna. Kromě toho, že si v něm vždycky najdu nějaké nové téma pro sebe, celkem pravidelně mi zvedá náladu. Je totiž tak nějak nenuceně optimistický. A to se hodí vždycky, natož teď.

Karina Klemová, NextVision.cz

Děkuji za Vaše myšlenky, postřehy a doporučení. Je super, že umíte myšlenky tak pěkně formulovat a dát jim systém a řád, abychom my ostatní, kteří smýšlí podobně, mohli po přečtení pokývat hlavou a říci souhlasím a ztotožňuji se.

Hana Přichystalová

Ahoj, Vítku, neuběhl snad jediný pátek, který bych nepřemýšlel, zda-li ti už konečně odepíšu na tvoje super výcucy. Nicméně dnes už mi to nedalo a řekl jsem si, že ti minimálně moc poděkuju, protože tvoje newslettery čtu velmi rád a vždy se během pátku odpoledne/soboty ráno těším, až si udělám kafe a otevřu si ho.😊

Dominik Rosenberg

Jeden z mála pravidelných emailů, které ráda čtu!! .. to jídlo (rituál vděčnosti před jídlem) mě teda zaujalo, budu přemýšlet 🙂
Dobrá práce

Erika

Pro mě je podnikání a seberozvoj hodně o číslech, analýze a optimalizaci – vše konkrétní a hmatatelné. Vitek ve mně vzbudil zájem o prozkoumání svého spirituálního já, jeho abstraktních aspektů a emocí. Pokaždé, když čtu titulek emailu, říkám si, že vím, o co jde. Jakmile se pak do těch pár řádků začtu a pochopím jeho úhel pohledu, tak vím, že nic nevím.

Nguyen Ngoc Tu, TucMedia