Vít Aora Týdenní Výcuc newsletter seberozvoj mindset

Vít Aora Newsletter 💎

Týdenní Výcuc + Čistá mysl

Vytvořil jsem 2 newslettery pro sdílení svých uvědomění a podporu lidí na jejich životní cestě.

1) Týdenní Výcuc: Získejte každý pátek 5 krátkých tipů, myšlenek a zajímavostí ze světa seberozvoje.

2) Čistá mysl: Nepravidelný newsletter, ve kterém 1-2x týdně sdílím vždy 1 konkrétní uvědomění nebo 1 tip pro život s dlouhodobě čistou a uvolněnou myslí.

Čtenáři mi napsali, že to jsou…

„(…) vždycky praktické a stručně formulované myšlenky, které se dají vzít a něco s nimi v životě doopravdy udělat.“

Přihlaste se k odběru zde ↓

… a přidejte se tak ke komunitě více než 2000+ odběratelů mého newsletteru, kteří se zajímají o to, jak žít spokojeně, prohlubovat svůj vnitřní klid a naplňovat svůj životní potenciál.

✔️ přečteno za 60-120 vteřin
✔️
vlastní zkušenosti a uvědomění
✔️
vždy prakticky aplikovatelné informace

optin form

V newsletterech najdete (nejen):

Mé AHA-momenty a uvědomění, která mi pomohla žít šťastněji
Praktické tipy pro váš seberozvoj (co, proč a jak)
Doporučení na inspirativní knihy, podcasty a další zdroje
Aktuality a „myšlenky týdne“

Vítkův newsletter je pro mě naprosto osvěžující kombinací byznysu a duchovna. Kromě toho, že si v něm vždycky najdu nějaké nové téma pro sebe, celkem pravidelně mi zvedá náladu. Je totiž tak nějak nenuceně optimistický. A to se hodí vždycky, natož teď.

Karina Klemová, NextVision.cz

Vaše příspěvky mi přijdou takřka jako živá voda na poušti 🙂 A “výcucy” jsou taky moc fajn, nápadité, užitečné, přitom stručné.

Helena Pokorná Hladíková

Víťo, děkuji za tuhle tvoji práci, je nádherná! Má v sobě tolik hodnoty. Tolik! Vždycky, když si tvůj newsletter přečtu, tak si říkám, že máš úžasný talent napsat v krátkosti něco, co by někdo dal do mnoha stran a jak je to aktivující a inspirující.

Zuzana Noah

Ve výcucech velmi oceňuji odkazy na různé další osoby, techniky, atd. a myšlenky, které člověku vždy připomenou, proč se zastavit, podívat se krásný strom a prostě vnímat tu krásu kolem nás.

Pavel Kobeda, Prostějov

Pro mě je podnikání a seberozvoj hodně o číslech, analýze a optimalizaci – vše konkrétní a hmatatelné. Vitek ve mně vzbudil zájem o prozkoumání svého spirituálního já, jeho abstraktních aspektů a emocí. Pokaždé, když čtu titulek emailu, říkám si, že vím, o co jde. Jakmile se pak do těch pár řádků začtu a pochopím jeho úhel pohledu, tak vím, že nic nevím.

Nguyen Ngoc Tu, TucMedia

Děkuji za Vaše myšlenky, postřehy a doporučení. Je super, že umíte myšlenky tak pěkně formulovat a dát jim systém a řád, abychom my ostatní, kteří smýšlí podobně, mohli po přečtení pokývat hlavou a říci souhlasím a ztotožňuji se.

Hana Přichystalová

Je to jediný newsletter, který ještě čtu.

Dalibor Herbrich, CEO QuickJobs

Ahoj, Vítku, neuběhl snad jediný pátek, který bych nepřemýšlel, zda-li ti už konečně odepíšu na tvoje super výcucy. Nicméně dnes už mi to nedalo a řekl jsem si, že ti minimálně moc poděkuju, protože tvoje newslettery čtu velmi rád a vždy se během pátku odpoledne/soboty ráno těším, až si udělám kafe a otevřu si ho.😊

Dominik Rosenberg

Jeden z mála pravidelných emailů, které ráda čtu!! .. to jídlo (rituál vděčnosti před jídlem) mě teda zaujalo, budu přemýšlet 🙂
Dobrá práce

Erika

Díky za to, co děláš! Super přínosné emaily.

Jakub Pavelek