Zpět na blog

Epizodu můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

Jestli na některé z platforem nemůžete novou epizodu najít, zaklikněte si odběr, ať na vás vyskočí ihned, jakmile bude k dispozici – distribuce (obzvlášť na Apple Podcasts) někdy chvíli trvá.

A o čem to dnes je?

Tentokrát jsme s mojí přítelkyní Luci navštívili Veroniku Allister a Johnnyho Allister.

Možná je znáte. Lezou na Sněžku v kraťasech ❄, do pití si kapou adaptogeny s nevyslovitelnými názvy a nosí brýle s filtrem modrého světla. Verča, která je známá i skrz svůj nový projekt Code of Life, vydala knihu Hoř pomalu. 🔥

O biohackingu už s Verčou vyšlo mnoho podcastů a tento není jedním z nich. Jdeme hezky do hloubky, do spirituality. Verča s Johnnym poprvé veřejně sdílí svůj velmi osobní příběh.

Vypráví o svých životních cestách, které rozhodně nepasují do běžné a přijímané reality většiny lidí. Je to příběh plný synchronicit, zázraků, nepochopitelných událostí a silných uvědomění.

🎧 V epizodě si povídáme:

 • o osobním příběhu seznámení a sblížení Veroniky a Johnnyho
 • o spirituálních svatbách
 • o tom, jak a proč vznikl nový rod Allister 🐈
 • o uvědomování si a přijímání sám sebe
 • o hodnotách a společenských programech
 • o pravdě a napojování se na svoji podstatu
 • o emocích
 • o vizích a plánech
 • o lásce ❤
 • o smrti a kontrastech života
 • o tom, že nic nemusíme

„Ať lidi přestanou hledat pravdu. Ať ji žijou. Stačí žít pravdu a být upřímný sám k sobě a k lidem kolem. To úplně stačí.“ – Johnny & Veronika Allister

Přeji vám duši povznášející poslech! 🙏

Odkazy

Líbí se vám naše tvorba?

Nově nás můžete podpořit na Patreonu a k tomu získat exkluzivní bonusy.

Jestli vás tento podcast baví a přináší vám do života hodnotu nebo jen chcete podpořit naši tvorbu, jděte na www.patreon.com/luciavita a vyberte si jednu ze tří úrovní odměn. Virtuálně nás tak pozvete na čaj a získáte bonusy, které jinde nenabízíme. 😇🍵🙏 Moc děkujeme!

Vybrat odměnu 💎

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář