Zpět na blog

Epizodu můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

Jestli na některé z platforem nemůžete novou epizodu najít, zaklikněte si odběr, ať na vás vyskočí ihned, jakmile bude k dispozici – distribuce (obzvlášť na Apple Podcasts) někdy chvíli trvá.

A o čem to dnes je?

Dnešním hostem je Jaromír Horák, znalec čajů, zakladatel čajového festivalu Čajomír a čajové školy na Kampě, spoluzakladatel značky Samurai Shot a člen Mezinárodní čajové unie. 🍵

V rozhovoru uslyšíte:

  • Jaké jsou Jaromírovy čajové sommeliérské kurzy (pssst…skvělé!) a jak poznat kvalitní čaj.
  • Jakou roli sehrál Jaroslav Dušek ve zrodu jména Čajomír.
  • Jak vznikla firma Samurai Shot, která vyrábí stejnojmenné čajové koncentráty fungující jako zdravá alternativa energiťáků.
  • Jak nás postupné zkoušení různých životních cest vede přesně tam, kde máme být.
  • Jak nestačí o svém ideálním životě jen snít, ale že je potřeba pro naplnění svých snů zvednout zadek a něco reálně dělat! 😅

Přeji vám krásný poslech!

Degustační hra Imperium of Tea: http://www.imperiumoftea.cz/

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář