Zpět na blog

Epizodu můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

A o čem to dnes je?

Být finančně svobodný, pracovat hodinu denně nebo jak se vám zrovna chce, 6 měsíců z roku cestovat po překrásných destinacích, bydlet v krásné komunitě u přehrady… zní to trochu jako pohádka.

Tomášovi Zdražilovi, se kterým si v tomto rozhovoru povídám, se takovýto životní styl podařilo vytvořit. Docílil toho pomocí investování, sebevzdělávání, chytrého přemýšlení o penězích a hlavně svého mindsetu, o kterém se bavíme do hloubky.

Jestli vás zajímá, jaké to je žít svobodným životním stylem, kdy peníze nejsou problém, a jak si to v hlavě poskládat tak, abychom toho mohli dosáhnout, budete z tohoto rozhovoru nadšeni.

🎧 V rozhovoru uslyšíte:

  • Co pro Tomáše znamená finanční a časová svoboda a jaká k nim pro Tomáše vedla cesta
  • Denní rytmus a rituály
  • Důležitost pohybu
  • Cestování bez zpáteční letenky
  • Spiritualita a práce se sny
  • Životní hodnoty
  • Praktické způsoby, jak žít zdravěji
  • Rady a doporučení ohledně financí a celkově šťastného života.

Přeji vám inspirativní poslech!

 

Odkazy:

Líbí se vám naše tvorba?

Nově nás můžete podpořit na Patreonu a k tomu získat exkluzivní bonusy.

Jestli vás tento podcast baví a přináší vám do života hodnotu nebo jen chcete podpořit naši tvorbu, jděte na www.patreon.com/luciavita a vyberte si jednu ze tří úrovní odměn. Virtuálně nás tak pozvete na čaj a získáte bonusy, které jinde nenabízíme. 😇🍵🙏 Moc děkujeme!

Vybrat odměnu 💎

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář