Zpět na blog

V tomto livestreamu jsme se spojili s Davidem Vrbou, firemním a osobním koučem s 20 lety zkušeností v manažerských pozicích několika firem, mentorem týmů a životním dobrodruhem.

Povídáme si o tom, co je to mentoring, pro koho je vhodný a jak si najít ideálního mentora.

Poté vybíráme výherce soutěže o 5h profesionálního mentoringu. Do této soutěže byli zařazeni všichni, kdo si objednali Rozcestník do 31. 12. 2021. Všechny jsem obepsal a zájemci o mentoring mi poslali motivační dopisy, proč by měli vyhrát zrovna oni. Na tomto streamu jsme vybrali z několika předvybraných finalistů vítěze. 🙂

V rozhovoru uslyšíte:

  • kdo je David Vrba
  • co je to mentoring
  • jaký je rozdíl mezi mentorem a koučem
  • jak zjistit, jestli je mentoring pro vás
  • jak by měla probíhat spolupráce mezi mentorem a mentorovaným (mentee)
  • co je to Rozcestník a jak lidem pomáhá nalézat svojí cestu
  • jak si najít vhodného mentora

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář