Meditace

Meditace zdarma k poslechu níže ↓

Medituji více než 5 let. Aplikace a propočty mi tvrdí, že jsem meditací strávil více než 500 hodin. Nejsem profík, ale nějaké zkušenosti mám. Lidé mi navíc čas od času říkají, že mám uklidňující hlas. Zrodil se nápad – nahrál jsem svou první veřejnou meditaci, kterou si můžete poslechnout třeba hned teď. 

Je to krátká vizualizační meditace, kterou si sám dopřávám téměř každé ráno. Je snadná a efektivní a vždy mě zaručeně vyladí na nový den. Cítím se pak klidnější, sebejistější, šťastnější a vědomější. Co znamená vědomější? Zkrátka jasněji vnímám, jaký den chci prožít – jak se chci cítit a čemu chci věnovat pozornost. Den po dni si tak tvořím naplněnější život.

Jak se chcete cítit? ↓

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář