Anglická konverzace přes hlasové zprávy

Překonejte stud z mluvení a rozvíjejte se v angličtině zábavně a vytrvale. Každý den si vyměníme hlasové zprávy a dostanete zpětnou vazbu na to, co zlepšit.
Chci se rozmluvit!

Naučte se anglicky přes hlasové zprávy. Za 5 minut denně. Bez stresu, přátelsky a zábavně.

Ať už jste začátečník a odhodláváte se začít konverzovat, nebo jste pokročilý a chcete pilovat svůj anglický projev, postup je stejný:

💎

  1. Nejprve si zavoláme a česky se seznámíme. Pobavíme se o vaší hlavní motivaci, zjistím vaši aktuální úroveň angličtiny a stanovíme si záměr, kam se v ní chcete posunout.
  2. Začneme si nahrávat hlasové zprávy v angličtině. Podle vaší úrovně si určíme, co vše do nich zahrneme. Může jít třeba jen o to říct, co jste dnes dělali, jak se právě teď máte a co chystáte na zítřek. Jindy může jít třeba zase o sdílení něčeho, co vás zaujalo, nad čím přemýšlíte atd. Měli byste se vejít do cca 5 minut.
  3. Do 24 hodin vám pošlu odpověď. Poslechnu si vaši zprávu a nahraji vám krátkou reakci v angličtině, jako bychom normálně konverzovali. Druhá část odpovědi bude obsahovat možnosti vylepšení pro vás – co byste mohli říct jinak, kde jste případně udělali chybu a na co se zaměřit příště. Pokud se dotkneme určitého gramatického jevu, pošlu vám k němu více informací a případně i odkaz na cvičení, kde si daný jev více osvojíte. Na každých 5 minut vašich zpráv připadá zhruba 20 minut mé práce.

💎

Takto si budeme povídat a vy se zcela přirozeným způsobem budete zlepšovat. Vaše angličtina bude stále plynulejší a dokážete zdatněji vyjádřit to, co máte na srdci. Jakýkoliv stud bude brzy prolomen a angličtině se stane běžnou součástí vašeho života.

Proč se mnou a proč přes hlasové zprávy?

Vít Aora

Jmenuji se Vít Aora a kromě meditace, přírody a 100% čokolády je mojí velkou vášní také angličtina.

Mluvím jí plynule a rád. Rok jsem žil v Austrálii (mimochodem to byl jeden z nejlepších roků mého života) a mám certifikát CAE – úroveň C1 Advanced. Dva roky jsem angličtinu také vyučoval osobně v jazykové škole a připravoval studenty na Cambridge zkoušky FCE a CAE.

Miluji rozvíjení sebe a svých dovedností v mnoha ohledech a většinu seberozvojového obsahu (knihy, kurzy, videa,…) vstřebávám právě v angličtině. Přeju si, aby měl takovou možnost každý! (A můžeme si spolu o těchto tématech také povídat… :))

Před pár lety jsem si oblíbil nahrávání hlasových zpráv. Posílám je kamarádům, kolegům, partnerce… Předávají mnohem více než pouhý text a dají se velmi rychle nahrát bez nutnosti něco vyťukávat nebo si volat. Svoboda!

A tak vás zvu k tomu rozvíjet se v angličtině naprosto neotřelým způsobem, který jsem zatím nikde neviděl nabídnutý – přes hlasovky.

Můžete si tak na angličtinu najít třeba 5-10 minut kdykoliv během dne a nemusíte si v kalendáři „bookovat“ fixní čas na hovor. Odpadá časový stres. Navíc můžete zprávu kdyžtak kdykoliv smazat a zkusit to znovu a lépe.

Vzhledem k tomu, že mluvím česky, se také můžete více uvolnit – nemusíte vše umět vyjádřit anglicky! Když nebudete vědět, jak něco říct, zkrátka se zeptáte.

Pokud se ostýcháte mluvit anglicky, přes hlasovky se stres a stud snadno prolomí.

Díky pravidelné frekvenci – pár minut každý všední den – se navíc budete konstantně a vytrvale zlepšovat. Budete v kontaktu s angličtinou téměř každý den a dlouhodobě. To je velkou výhodou oproti klasickým jednorázovým lekcím jednou týdně. Budete k angličtině častěji směřovat pozornost, častěji o ní přemýšlet a efektivněji se tak ve vás „usadí“ a rozvine.

Kde můžete být za půl roku, když budete každý den několik minut mluvit anglicky a vždy dostanete zpětnou vazbu na to, co zlepšit?

Nabídka obsahuje

👋🏻 Úvodní hovor zdarma na poznání se, sladění se, určení úrovně angličtiny a odstartování spolupráce

🇬🇧 Cca 25 minut vašich hlasových zpráv v angličtině týdně (5 všedních dní po 5 minutách – ale samozřejmě někdy to může být méně a jindy zase více)

✍🏻 Cca 100 minut mé práce týdně (poslech vaší zprávy, odpověď, zpětná vazba na angličtinu, případné zaslání doplňujících materiálů a odkazů na gramatické jevy atd.)

💎 Do 24 hodin zpětná vazba na vaše zprávy. Konverzační odpověď v angličtině + zpětná vazba na to, co zlepšit (gramatika, slovní zásoba, skladba vět, výslovnost, výrazové prostředky apod.)

Výše investice do vašeho seberozvoje:
Cca
5 500 Kč měsíčně.

Cena lze přizpůsobit dle domluveného časového fondu a dalších podrobností.
Placeno vždy na měsíc dopředu. Pokud byste během prvního měsíce zjistili, že vám tato forma spolupráce nevyhovuje, vrátím vám samozřejmě peníze.

Spolupracuji také s mojí sestrou a pár dalšími lidmi, kteří mluví anglicky snad ještě lépe než já a mají na tuto aktivitu více prostoru. Je tedy možné navázat spolupráci s nimi, například pokud bych sám neměl kapacitu na nového klienta, nebo jste se chtěli dostat na nižší měsíční cenu. Kontaktujte mě a probereme možnosti.

Aktuálně mám prostor pro nové klienty. Máte zájem? Nebo dotaz? Kontaktuje mě a na všem se blíže domluvíme. 

e-mail
vit@aoravit.cz

telefon
+420 603 266 535

Instagram
@vit_aora

nebo kontaktní formulář:

Vít Aora

CHCETE TIPY PRO VNITŘNÍ KLID?

Přidejte se k více než 6 tisícům lidí a odebírejte MINDSET NEWSLETTER. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

🎁 Jako bonus získáte moji oblíbenou vedenou meditaci Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu lepší nálady.

formulář