Svojí cestou podcast o tom, jak jít svojí jedinečenou cestou a přemýšlet jinak, než je běžné - seberozvoj, spiritualita, zdraví, podnikání, osobní rozvoj

Podcast Svojí cestou

Informace pro hosty podcastu

Spousta lidí se v životě cítí ztraceně. My ale věříme, že každý může najít svoji jedinečnou životní cestu, se kterou je plně v souladu, a touto cestou se vydat. Od roku 2020 nahráváme rozhovory s lidmi, kteří nás inspirují přemýšlet o věcech jinak, než je běžné, a žít podle svých vlastních pravidel. Bavíme se o seberozvoji, spiritualitě, mindsetu, podnikání, zdraví a dalších tématech, která zrovna připlují.

Odpovědi na časté dotazy

 • Rozhovory nahráváme face-to-face, tedy osobně. Za hosty podcastu rádi jezdíme, baví nás to. Když není možnost přijet přímo za hostem, zajišťujeme jiný nahrávací prostor. Nahrávací techniku si vozíme svoji, o nic se nemusíte starat.
 • Pro nahrání rozhovoru potřebujeme akorát tichý prostor, kde nás nikdo nebude rušit (ani hluk aut z ulice, štěkání psa, děti atd.). Malé holé místnosti bez nábytku nejsou vhodné kvůli ozvěně.
 • Podcasty aktuálně nahráváme pouze v audio formě. Nebudou na vás tedy svítit žádné kamery. 🙂
 • Průměrná délka rozhovoru je mezi 50 a 90 minutami. Na celý proces (uvítání, příprava, nahrání, vyfocení) jsou potřeba minimálně 2 hodiny.
 • Na místě děláme společnou fotku a případně také krátké video na sociální sítě, kde lidem představíme, o čem rozhovor byl nebo bude.
 • Nesnažíme se o žádné senzace. Kdybyste z rozhovoru něco chtěli vystřihnout, vyhovíme vám. (Akorát je to práce navíc :))
 • Na termínu vydání rozhovoru se společně domluvíme. Pokud třeba v nějakou dobu vydáváte nový projekt, o kterém se v rozhovoru bavíme, a pomohlo by vám proto vydání podcastu nějak načasovat, vždy se alespoň pokusíme vyjít vstříc. Většinou ale rozhovory předtáčíme v předstihu, takže vyjdou nejdříve za 1-2 měsíce. Minimálně dva dny před vydáním podcastu vám dáme vědět a požádáme vás o finální kontrolu informací na webu (dobrovolně).
 • Rozhovorům vždy tvoříme stránku na tomto webu (viz Podcasty), kam můžeme umístit prolink na váš web a další užitečné odkazy a informace. Pomůže nám, když nám pošlete sepsané krátké představení toho, kdo jste a co děláte (1 odstavec úplně stačí).
 • Rozhovory jde poslechnout na těchto platformách: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a YouTube (na YouTube je nahrávána jen audio stopa, video není).
 • Oceňujeme, když rozhovor sdílíte se svými fanoušky/sociálními kruhy, aby se dostal k co nejvíce posluchačům. Obzvlášť nás potěší přidání odkazu na stránku rozhovoru na tomto webu na váš web (pokud máte).
 • Rozhovory sdílíme na našich sociálních sítích: Facebook Vít Aora a Lucie Aora, Facebook page Vít Aora, Instagram Vít Aora a Lucie Aora, LinkedIn Vít Aora

Během rozhovoru

 • Zapněte si na telefonu letový režim a vypněte cokoliv, co by nás mohlo vyrušovat.
 • Kdyby kdokoliv potřeboval pauzu, je to úplně v pořádku, rozhovor můžeme pozastavit.
 • Můžete sdílet cokoliv budete chtít – nejsou žádná omezení ani zákazy, můžete zmiňovat konkrétní lidi nebo firmy, říct sprostý slovo, vše (v mezích zákona) povoleno :).
Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář