Zpět na blog

Většina lidí žije v naprostém zajetí myšlenek v jejich hlavě. Jak jste na tom vy? A jaké by to bylo, naplno si užívat přítomnosti, neřešit minulost, neobávat se budoucnosti, pořád něco neřešit a neanalyzovat a více se uvolnit do přirozeného plynutí života?

Pojďte se přidat do naší soukromé skupinu Cesta čisté mysli a zúčastnit se červnového tématu NEJSME NAŠÍ MYSLÍ! 

Zajímá vás:

  • Jak lépe rozpoznávat svoji mysl a nechytat se do jejích příběhů?
  • Jak se více uvolnit nehledě na to, co se vám točí v hlavě a co „řešíte“?
  • Jak si naplno užívat přítomnosti a dokázat si skutečně vychutnat přítomný okamžik?
  • Jak se spojit s místem vnitřního ticha a klidu, které není ovlivněno ničím, co se zrovna děje?

V průběhu měsíce budu v naší skupině sdílet příspěvky a videa, která vás k tomu zavedou. Součástí budou také společné meditace, které vám pomohou blíže se spojit se svým nitrem a teorii převést do praxe.

REGISTRACE ZDE: 👉🏻 https://aoravit.cz/cista-mysl/

S kódem CERVENPRITOMNOST na měsíc zdarma. Zadejte kód v košíku na webu a objednávka bude zdarma. Poté vám dorazí e-mail s odkazem na skupinu, kam se můžete přidat. A budete jedním z nás!

Těším se na vás během červnového tématu, které vnímám jako extrémně podstatné a přínosné. Ve skupině navíc najdete i všechna předchozí témata Cesty čisté mysli, které si svým tempem můžete také kdykoliv projít.

„V Cestě jsem a musím říct, že Vítek do toho dává hodně. Jeho nadšení je úplně hmatatelný. Dvakrát týdně meditace, jednou měsíčně Zoom, úžasný a skvěle uchopený témata. Já jsem nadšená, a to sem si ještě nic neprošla, jen sem se nachomejtla k živým onlinům. Už kvůli tomu stojí 100% za to se přidat. 🙂“ – Maruška
„Tvé meditace mě ukotvují a přinášejí mi radost. ❤️ Jsem za tu skupinu ráda.“ – Monika

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář