Zpět na blog
Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

(Podcast jsme v únoru 2022 přejmenovali na Svojí cestou)

Tom je můj dlouholetý kamarád, kterého bych nejlépe popsal slovy: jede bomby.

Už na střední škole jsem ho viděl o přestávkách (a při hodině) analyzovat vývoj burzy a grafů, kterým jsem nerozuměl. Po střední rozjel svůj první byznys s módními doplňky a následně se přestěhoval do Hamburku, kde se v Goodgame Studios vypracoval z interna na lídra marketingového týmu a denně rozhodoval o tom, jak se investují desítky tisíc eur.

Dvě motta, kterými žije, jsou “never complain, keep hustling” a “dejte mi produkt a já vám ho prodám”. Jeho revírem jsou PPC reklamy, jeho tempo je smrtící. Koncem roku 2019 se přidal k nám do týmu Mementerry a od června 2020 se stal naším CMO. Kromě toho je namočenej asi ve 4 dalších projektech (nestíhám sledovat), vydělává víc než piloti a co je úplně nejvíc – jeho práce ho neskutečně baví.

Už delší dobu jsem chtěl začít nahrávat rozhovory s lidmi, kteří mě inspirují. Jednoho večera jsem se rozhodl, že je čas přestat přemýšlet a začít něco dělat. Následující den jsem už seděl v Tomově nově pronajatém bytě ve Vršovicích a nahrával náš pokec. Probrali jsme Tomovu kariéru, marketing, leadership, time a energy management, jeho pohled na peníze i aspekty osobního života, které musí při svém vražedném tempu 14h denně a 7 dní týdně obětovat.

Užijte si první díl podcastu Mindset Upgrade, ve kterém s lidmi bavím o tom, co mě nejvíc baví – jak měnit svůj mindset, pracovat na sobě a rozvíjet se nejen skrz podnikání.

Přeskočte na to, co vás zajímá:

  • [6:35] Nový startup s ambicemi revolucionizovat sdílenou dopravu, do kterého Tom vstoupil jako CMO
  • [16:35] Time management, osobní produktivita
  • [22:10] Flow, deep focus a kreativita
  • [26:12] Tomovo první podnikání a jeho další kariérní cesta
  • [28:20] Zkušenosti z leadershipu a jaké nepříjemnosti se s vedením lidí pojí
  • [39:35] Marketing jako klíč k úspěchu v byznysu
  • [43:25] Peníze – co pro Toma znamenají, jaké jsou náklady na žití v Německu a jaká je hodnota brokolice
  • [60:05] Proč lidé nemají tolik peněz, kolik by chtěli
  • [62:15] Kolik Tom vydělává
  • [65:40] Stinné stránky vysokého pracovního nasazení a myšlenky na závěr

“To, co člověk chce dělat, a to, co stihne, se nerovná. Takže jde o to naplnit den tím, co chceš.” – Tom Nguyen

Propojte se s Tomem na LinkedInu.

Líbí se vám moje tvorba?

Nově mě můžete podpořit na Patreonu a získat exkluzivní bonusy!

Jestli vás tento podcast baví a přináší vám do života hodnotu nebo jen chcete podpořit moji tvorbu, jděte na www.patreon.com/luciavita a vyberte si jednu ze tří úrovní odměn. Virtuálně tak mě a moji přítelkyni Luci pozvete na čaj a získáte bonusy, které jinde nenabízíme. 😇🍵🙏 Velké díky!

Vybrat odměnu 💎

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář