Zpět na blog

Epizodu podcastu si můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts

Co vás v této epizodě čeká?

Vítám vás v další epizodě podcastu Čistá mysl!

A protože se nejde bavit o mysli bez toho, abychom se bavili i o těle, mám pro vás speciální hostku, kterou je Eliška Vaea.

Eliška se zabývá sexualitou, smyslností, sebeláskou, meditacemi a dalšími tématy, ve kterých nejčastěji jako mentorka provádí ženy. Z tohoto ale rozhovoru získají spoustu a spoustu hodnoty i muži.

Eliška se učila u šamanů v Jižní Americe a léčitelů a tantrických mistrů v Asii a dlouhodobě zkoumá dary našeho těla a to, jak se s ním blíže propojit a přinášet do našeho života (zejména toho intimního) více šťávy.

V tomto dílu podcastu se bavíme o meditaci a milování. Tyto dvě věci spolu totiž velmi úze souvisí. Jak? O tom si povídáme v rozhovoru. 🧘🏻🥭

Rozvíjíme i další témata kolem vědomého milování (ať už sám/sama se sebou či s partnerkou) a také jak si změnit nastavení mysli, aby se z běžného sexu stal smysly přesahující prožitek.

Dále přišla řeč na téma kundalini energie a také tzv. sex magic (manifestování s pomocí sexuální energie) a celkově, jak mít v životě více šťávy.

Přeji vám krásně šťavnatě obohacující poslech!

Odkazy:
https://eliskavaea.cz/
https://www.instagram.com/eliskavaea/

Připojte se k více než 5 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

MINDSET NEWSLETTER

Přidejte se k více než 5 tisícům lidí a odebírejte můj 14denní páteční Mindset Newsletter. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

Navíc vám zdarma pošlu jednu z mých nejoblíbenějších vedených meditací Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu a pohody.

formulář