Zpět na blog

Epizodu podcastu si můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts

Co vás v této epizodě čeká?

Vítám vás v další epizodě podcastu Čistá mysl!

A protože se nejde bavit o mysli bez toho, abychom se bavili i o těle, mám pro vás speciální hostku, kterou je Eliška Vaea.

Eliška se zabývá sexualitou, smyslností, sebeláskou, meditacemi a dalšími tématy, ve kterých nejčastěji jako mentorka provádí ženy. Z tohoto ale rozhovoru získají spoustu a spoustu hodnoty i muži.

Eliška se učila u šamanů v Jižní Americe a léčitelů a tantrických mistrů v Asii a dlouhodobě zkoumá dary našeho těla a to, jak se s ním blíže propojit a přinášet do našeho života (zejména toho intimního) více šťávy.

V tomto dílu podcastu se bavíme o meditaci a milování. Tyto dvě věci spolu totiž velmi úze souvisí. Jak? O tom si povídáme v rozhovoru. 🧘🏻🥭

Rozvíjíme i další témata kolem vědomého milování (ať už sám/sama se sebou či s partnerkou) a také jak si změnit nastavení mysli, aby se z běžného sexu stal smysly přesahující prožitek.

Dále přišla řeč na téma kundalini energie a také tzv. sex magic (manifestování s pomocí sexuální energie) a celkově, jak mít v životě více šťávy.

Přeji vám krásně šťavnatě obohacující poslech!

Odkazy:
https://eliskavaea.cz/
https://www.instagram.com/eliskavaea/

Jakých 6 kroků vede k čisté a uvolněné mysli?

V rychlém životním tempu se můžeme často ztratit. Naše mysl je neustále bombardována informacemi, povinnostmi a vším možným rozptylováním. Z takového místa stresu a spěchu pak nevidíme, že k obnově naší fyzické i mentální pohody vedou často jednoduché kroky.

Chcete se každý den cítit klidněji, vyrovnaněji a více sami sebou? Vytvořil jsem pro vás zdarma online workshop 6 KROKŮ K DETOXU HLAVY.

6 kroků k detoxu hlavy webinář workshop jak na čistou mysl

V tomto 32minutovém video-workshopu se dozvíte:

🍃 Proč vůbec potřebujeme detox hlavy (a co to je)
☀️ 6 klíčových uvědomění a Aha momentů na cestě seberozvoje, díky nimž žiji šťastněji a uvolněněji (a vy můžete také)
🌅 Konkrétní akční kroky a praktické tipy, které vás zavedou k dlouhodobě čisté mysli a které můžete začít dělat už dnes
🧘🏻‍♂️ Jak si vyčistit hlavu a kompletně projasnit život za 42 dní

formulář