Zpět na blog

Epizodu podcastu si můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

Spousta lidí se v životě cítí ztraceně. My ale věříme, že každý může najít svoji jedinečnou životní cestu, se kterou je plně v souladu, a touto cestou se vydat. Nahráváme rozhovory s lidmi, kteří nás inspirují přemýšlet o věcech jinak, než je běžné, a žít podle svých vlastních pravidel. Já jsem Vít Aora, moje žena je Lucie Aora a vítáme vás v podcastu Svojí cestou!

A o čem to dnes je?

​Minulý rok jsem si do svého Rozcestníku napsal, že bych si přál nahrát rozhovor s Pavlem Moricem. Oba ho s mojí ženou už delší dobu sledujeme a máme ho rádi.

No a o necelý rok poté Luci Pavla oslovila – a ono to klaplo. Přání splněno! Výsledkem je právě tento rozhovor, ze kterého máme fakt velkou radost.

Jestli Pavla ještě neznáte, perfektní! Budete rádi, že jste na něj narazili.

Pavel se dlouhodobě zabývá osobním rozvojem, je sedminásobný mistr ČR v karate a majitel klubu Karate Vision. 🥋 Je také organizátorem workshopů a zahraničních seminářů, školitel a spíkr.

Pavel vyniká tím, že dokáže složité koncepty formulovat do jasných, úderných a často velmi vtipných sdělení, které lidem otevírají oči. Při jeho vystoupeních člověk často puká smíchy a přitom si říká „Jo, přesně! Von má pravdu!“.

My jsme se ale chtěli podívat hlouběji a jít za to, co běžně zaznívá na jeho seminářích. Chtěli jsme zjistit, kdo je Pavel Moric mimo podium a více se seznámit s jeho životní filosofií. 🌌

Vnímáme totiž, že má Pavel hodně co říct, že je opravdu velmi zajímavý člověk a navíc celým naším podcastem dáváme lidem prostor jít opravdu do hloubky – k podstatě věci.

V rozhovoru s Pavlem Moricem uslyšíte:

  • Jak Pavla formovaly věci jako terapie, meditace, cvičení Čchi-kungu nebo setkávání s lidmi
  • Co běžně nezaznívá na Pavlových přenáškách
  • Jak vypadá Pavlův každodenní rytmus 🌅
  • Jak narušovat rutiny a stereotypy, abychom žili každý den v čerstvosti
  • Jak Pavel využívá metodu kontemplace k žití ve svém plném potenciálu 🧘
  • Jak vnímá život po smrti a smrt jako takovou
  • Co Pavel radí v oblasti disciplíny
  • A také se bavíme o důležitosti práce s pocity, emocemi a intuicí
  • Na samý závěr rozhovoru (pokud tento rozhovor posloucháte někdy kolem konce roku, kdy byl vydán) má pro vás Pavel poselství pro rok 2023 🌠

V tomto rozhovoru zaznělo tolik mouder a přínosných informací a různých uvědomění, že bych ho doporučil k poslechu snad úplně každému, kdo má zájem se v životě posouvat dál a stávat se nejlepší verzí sebe sama.

Přejeme vám nádherný inspirativní poslech!

Odkazy

Chcete tipy pro vnitřní klid?

Připojte se k více než 6 000 odběratelům mého pátečního Mindset Newsletteru. Jednou za 14 dní získáte 5 praktických tipů pro váš seberozvoj.

optin form

Nech to jít:
3 týdny k emoční svobodě

Aktuálně můžete projít mým novým online kurzem práce s emocemi. Propustíte usazené emoce z minulosti, naučíte se zvládat emoční vlny, více přijímat sebe a své emoce a uvolníte se do života ve větší lehkosti, radosti a emoční vyrovnanosti.

Vít Aora

CHCETE TIPY PRO VNITŘNÍ KLID?

Přidejte se k více než 6 tisícům lidí a odebírejte MINDSET NEWSLETTER. Sdílím v něm vždy 5 krátkých tipů pro nastavení mysli, zkvalitnění života a skutečné sebepoznání.

🎁 Jako bonus získáte moji oblíbenou vedenou meditaci Energetický restart, která vám pomůže se za 11 minut kdykoliv přeladit do klidu lepší nálady.

formulář